Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[quote name='Justa']to jest MOJA galeria i mogę sobie tu wstawiać co ZECHCĘ :diabloti: :lol:[/QUOTE]
ale ja mam takie zdanie i twoje zdjęcia są beee i ja mogę sobie to wyrażać, a ty możesz sobie dawać tu co chcesz, ale i tak te twoje zdjęcia sa bee i nie twierdź że jesteś mistrzem, bo robisz bee zdjęcia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Widzisz jak się u mnie wszyscy zadomowili :p



Tak myślałam.. ale to jest TWOJE zdanie i ja nie muszę mieć TAKIEGO SAMEGO ! :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='smallpati']nooo to gratuluje orientacji :P[/QUOTE]

musicie być takie złośliwe:roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati'] Boshe jakie kiepskie zdjęcie, naucz się robić porządne od deer :diabloti:[/QUOTE]
:roflt:- gdzie nie zajrzec wszedzie ta deer:evil_lol: (ale Was wzielo :mdrmed:).
A zdjecia rzeczywiscie f a t a l n e ;):megagrin: - oby ich wiecej :happy1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Wczoraj dudnili przez cały dzień.. Jak już było mi wszystko jedno i doznałam zalamania w sprawie nauki do egzaminu to nawet okno sobie otworzyłam i posłuchałam. A potem już tylko ludzi krzyczeli, karetki jeździły, megafon informował gdzie są przystanki. Cyrk na kółkach i oby w najbliższym czasie nie wymyślili czegoś podobnego :mdleje:[/QUOTE]

Ja tam bym się cieszyła jakby w moim mieście były takie koncerty jak w W-wie. Jak na razie idziemy w dobrym kierunku pod tym względem, ale coś bardzo powoli. ;)

Zdjęcia super i w końcu nie jest ich tak mało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Ja tam bym się cieszyła jakby w moim mieście były takie koncerty jak w W-wie. Jak na razie idziemy w dobrym kierunku pod tym względem, ale coś bardzo powoli. ;)

Zdjęcia super i w końcu nie jest ich tak mało![/QUOTE]

Wszystko pięknie, tylko że to jest bardzo uciężliwe dla mieszkańców.. Raz że normalnie do domu dojechać się nie da, dwa że muzyka gra cały dzień i nawet przy zamkniętych oknach jest to bardzo głośna muzyka. Nie każdemu musi to odpowiadać - szczególnie że koncerty trwają do północy albo lepiej.
Mnie tam się to nie podoba, choć na koncerty bardzo lubię chodzić ;)


No, to jestem na półmetku..
Zaraz idę spać, żeby z rana mieć siłę i cierpliwość do nauki mikro(je)bów - bo jak się okazało egzamin ustny mam w poniedziałek o 11 :mdleje: A ja się głupia cieszyłam, ze trochę odetchnę w weekend..
[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4189/dsc1350.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img295.imageshack.us/img295/4189/dsc1350.jpg[/URL] łoo Justa! wiesz kadr nie ten, tło nie to .. jakas belka wystaje z ucha Galiny. I ta roslinka z przodu pyszczka :>

a tak powaznie to śliczne :loveu:

ps. czy dotarlo PW do Ciebie? :) czy cos sie zapchało? i dziekuje za troske- naprawde to pomaga :*

pozdrowka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Sliczne Galinowe zdjecie:loveu: Dalej trzymam kciuki! Powodzenia:kciuki:[/QUOTE]

Trzymaj trzymaj ! Jeszcze tydzień !

[quote name='betty_labrador'][URL]http://img295.imageshack.us/img295/4189/dsc1350.jpg[/URL] łoo Justa! wiesz kadr nie ten, tło nie to .. jakas belka wystaje z ucha Galiny. I ta roslinka z przodu pyszczka :>

a tak powaznie to śliczne :loveu:

ps. czy dotarlo PW do Ciebie? :) czy cos sie zapchało? i dziekuje za troske- naprawde to pomaga :*

pozdrowka.[/QUOTE]

No ja wiem, że to gniot :placz: :p

Dotarło do mnie chyba.. Już straciłam rachubę. Przepraszam Beatko ale przez ten sajgon nie mam tak naprawdę dłuższej chwili żeby usiąść i coś sensownego napisać. A jak już ta chwila się znajdzie, to nic konstruktywnego mój mózg nie może stworzyć.. Ale pamiętam i odpiszę ! :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Trzymaj trzymaj ! Jeszcze tydzień !



No ja wiem, że to gniot :placz: :p

Dotarło do mnie chyba.. Już straciłam rachubę. Przepraszam Beatko ale przez ten sajgon nie mam tak naprawdę dłuższej chwili żeby usiąść i coś sensownego napisać. A jak już ta chwila się znajdzie, to nic konstruktywnego mój mózg nie może stworzyć.. Ale pamiętam i odpiszę ! :calus:[/QUOTE]


no wiem wiem jak to jest. rozumiem. Ja tez teraz musialam przestawic swoj mózg ze mniej spotykamy sie z Ola, i mniej rozmawiamy. Ja to niby rozumiem logicznie ale jak ktos nie jest w rytmie sesji to trudno pojąć tak nielogicznie ^^ lecz jestem osoba cierpliwa :)
Trzymam za Was kciuki dziewczyny, bo widac ze przydaly sie one Wam w tych trudnych chwilach.

W poniedzialek bedzie dobrze! :)

Link to comment
Share on other sites

Nie narzekaj Betty, dziś moi faceci nadrabiali za mnie zaległości towarzyskie. :evil_lol:

Będę trzymała kciuki za Ciebie Justa w poniedziałek. Sama też poproszę - mam zaliczenie ćwiczeń z cywila i obawiam się, że będzie to dużo trudniejsze niż sam egzamin. :/

Dziś stwierdziłam, że brakuje mi motywacji. Napisałam więc wielkimi literami na kartce kilka zdań, które mają mnie motywować i położyłam w zasięgu wzroku. Wiem, wariuję, najpierw wspinaczka, teraz sentencje po pokoju wieszam, ciekawe co wymyślę jutro. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...