Jump to content
Dogomania

Zawody agility 12-13.07.2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='Zielsko']Tak na prawde to w przypadku zerowek, to mozemy ponegocjowac czy wolicie jumping czy agility.[/quote]


Ja poproszę jumping.

[SIZE=1]Moje psy już zgłoszone i opłacone /tylko sobota/. W formularzu brak możliwości określenia, że na jeden dzień i na który zgłaszam.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

20zeta od osoby za 1 nocleg pod namiotem? Zapewniacie w tej cenie rowniez namiot + zaplecze sanitarne czy to sa jakies zarty? I ile przy okazji wynosi oplata za zgloszenie psiaka na dwa dni? Zastanawiam sie czy nie przyjechac - namiot moge wziasc swoj ;)

Jesli sie zdecyduje, to jak dla mnie moze byc i agility i jumping. Bez roznicy.

Pzdr

PS:"dam dyche" :D

Link to comment
Share on other sites

Hm... no moja prośba o jumping, to nie to żebym miała coś przeciw agility.
Ja zrozumiałam plan zawodów tak, że w sumie dla zerówek są planowane cztery biegi. Jeden w sobotę i trzy w niedzielę. To ja rozumiem, że miało być normalnie, znaczy dwa tory agility i dwa tory jumping. Więc mogą być dwa
warianty:
pierwszy - agility w sobotę, w niedzielę dwa jumpingi i raz agility,
drugi - jumping w sobotę, w niedzielę dwa razy agility i jeden jumping.

A ponieważ mój pies jest bardzo początkujący, /na przykład nigdy jeszcze na treningach nie miał kontaktu z palisadą/, a będziemy na zawodach tylko w sobotę, to wolę aby w sobotę był akurat właśnie jumping i o to prosiłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...