Jump to content
Dogomania

Zawody agility 12-13.07.2008


Zielsko

Recommended Posts

a moze ktos wie czy na to pole namiotowe to trzeba sie jakos zapowiedziec? na domek nie licze. No i chciałabym wiedziec czy za 2 letnie dziecko tez sie płaci 20 zł?? czy to 20 zł to od namiotu? Organizatorzy juz pewnie nie odpowiedzą ale może ktos tez ma taki problem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']Mudik
Moge Cie zgarnac, jade sama z trzema, zaklatkowanymi psami. Wolne jest jedno tylne miejsce + przedni fotel. Jesli sie zmiescisz z psami, moge Cie zabrac.[/quote]

Było by super ,one są upchalne tylko ja jestem z Warszawy to nie wiem czy Ci pasi??:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Było by super ,one są upchalne tylko ja jestem z Warszawy to nie wiem czy Ci pasi??:roll::roll:[/quote]

Bede jechac przez Wawe, wiec mi pasi, tylko bedziesz musiala dojechac w jakis punkt, przez ktory bede jechac, bo ja mam niebywale umiejetnosci gubienia sie w Warszawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Bede jechac przez Wawe, wiec mi pasi, tylko bedziesz musiala dojechac w jakis punkt, przez ktory bede jechac, bo ja mam niebywale umiejetnosci gubienia sie w Warszawie :lol:[/quote]
Powinnaś jechać grójecką a potem Al. Krakowską,mogę się dosiąśc na trasie Al.:rakowskiej(okolice lotniska okęcie. Przystanek Okęcie linii 154. Ten autobus ma jadąc Al.Krakowską 3 przystanki na tym odcinku:
Krakowiaków ,Cyprysowa i Okęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ok, odezwe sie do Ciebie na priv, bo ja prawdopodobnie bede miala jeszcze rano trening z pozorantem, wiec jak wszystko sobie ustale to dam Ci znac.[/quote]
Przy kompie nie zawsze jestem to Ci wyślę numer na PW.

Link to comment
Share on other sites

Prosze pamietajcie wszyscy, zeby zabrac ze soba potwierdzenia wplaty.

Jesli ktos jeszcze nie dojrzal na naszej stronie, to to sa wskazowki jak dojechac:


Z drogi Warszawa-Radom na światłach skręcamy na Jankowice. Trzymając się prawej strony drogi jedziemy ok. 5km i mijamy Wolę Gutowską, Gutów. Gdy dojedziemy do skrętu na Ludwików (który jest w prawo), skręcamy w lewo przy bocianim gnieździe w drogę gruntową, która nas doprowadzi do podjazdu z kostki brukowej na terenie ogrodzonym płotem - to jest Bród 5

Do zobaczenia na zawodach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To co jednak jedziesz sama ?:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nie. jeszczem nie gotowa, żeby jechać sama w taką trase. :evil_lol: Orientuje się bo może tato mnie zawiezie, ale niestety nie będziemy jechac przez Wawe, bo całkowicie byśmy ją omineli. No ale do końca nie jestem pewna czy napewno i tylko się tak orientuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...