Jump to content
Dogomania

Zawody agility 12-13.07.2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stereo']Ja mam I/1, ale że moja książeczka już niemal zamieszkała u Sajko :evil_lol:, to zawsze się muszę zastanawiać, czy przypadkiem nie była 1/I :eviltong:[/quote]

Stereo, za to książeczka Sajko mieszka u mnie :diabloti:, mogę ja trochę przetrzymać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Stereo, za to książeczka Sajko mieszka u mnie :diabloti:, mogę ja trochę przetrzymać:evil_lol:[/quote]

Mam nadzieję, że nie 1 tylko 3:cool3: A Stereo dostała książeczkę swoją już do rąk własnych, więc ja na swoją też liczę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']
Ulena w LA1 (cieszę się że w jedynkach ale aż tak to chyba nie urosła na krakowskich obwarzankach)[/quote]

Dziękuje mojej trenerce za troskę :loveu::loveu::loveu: ale to z naszej winy ten błąd. I prosze mnie poprawić na Kraków (wybacz Bydgoszczy Ty moja).

Fiona na szczęście nie urosła ani w szerz ani w zdłuż!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Może już ktoś o tym pisał, ale są pomyłki na liście startowej
Monia w LA3
Ares w LA1
Ulena w LA1 (cieszę się że w jedynkach ale aż tak to chyba nie urosła na krakowskich obwarzankach)[/quote]
A może chcą się sprawdzić? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']nie no jak tata ma takie tendencje to nie bo moj Aster kłaczy...i to musiałby byc psi samochod, albo wlasciciel przyzwyczajony do kudlasów :P ale spoko cos kręcimy ale jakby co to nadal aktualne z tą północą...[/quote]

Ja juz kiedys na to wpadlam:

powinnas owinac Astra folia spozywcza, wtedy nic nie oklaczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no nie młoda za młoda w lipcu kończy rok. Spoko już coś mam na oku i chyba będziemy ;)
PATIszon'ie...moja mama mówi, że mam go spryskac lakierem albo ogolic! powiedziałam jej, że kupie pudla i się będzie musiała odczepić ;P nie no nic nie poradze tak już ma i nie mam już na to sił...tylko odkurzacz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Asiu, Aga Ci jeszcze nie napisała pewnie ale już się zadeklarowała, że zabierze nas obie z naszymi burkami ;) w niedzielę rano.[/quote]

Dzieki wielkie :lol: Ja bede zapewne odrazu po weselu, wiec bedzie ciekawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...