Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Ja mam pytanie w związki z identyfikatorami.
W wyniku pewnych okoliczności osoba odpowiedzialna za wyrobienie identyfikatorów, nie jest już wolontariuszem fundacji, ma ona jednak zdjęcia.
Czy mamy dać nowe zdjęcia?
Komu, w jakich ilościach?
Czy id wolontariusza schroniska jest taki sam jak id np na akcji w scc?
A co jak ja np chcę taki uniwersalny bo jestem w schronisku, jako "latacz między boksowy"- nie chcę być mylona z pracownikiem, ani też ze zwiedzającym, nie wykluczam jednak, że wpadnę sobie tam kiedys do scc i taki id by mi się przydał.
Czekamy już na te identyfikatory i czekamy, a chciałabym wiedziec czy się doczekamy.
Za koszulkę dziękuję:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]KorneliaZiulewska [/B]- jesteś w grafiku !

[B]Istar19[/B] - w takiej sytuacji proponuję obserwować grafik w pierwszym poście.

[B]sosnowieckie schronisko[/B] - rzeczywiście ostatnio identyfikatory nie miały szczęścia, przechodziły z rąk do rąk, obecnie dane i zdjęcia zostały przekazanie następnej osobie i mamy wszyscy nadzieję, że w końcu dopisze im szczęście - tzn będą.

Identyfikatory są fundacyjne, więc wszystkie uniwersalne - no bo np sosnowieckie schronisko musiałabyś mieć 3 sztuki !

A co, gdzie i komu należy przekazać ?- jak się dowiem to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

jestem w trakcie robienia identyfikatorów dla wolontariuszy katowickiego schroniska, mam od nich dane i zdjęcia, oczywiście nie od wszystkich (niektórym marnie idzie oddanie zdjęcia), ale te które mam już wykonałam, zamiast peselu daję datę urodzenia - nie mam pesela od wolontariuszy

Link to comment
Share on other sites

Łał - ale się zawolontariuszyło :evil_lol: - serdecznie witam :multi: - i z góry dziękuję za zainteresowanie - mam nadzieję, ze się spodoba i będziemy mogli na was liczyć częściej :loveu:

W pierwszym poście jest grafik i zaraz znajdą się tam wasze nicki.
[B]
Karina[/B] - oczywiście, że można wyjść wcześniej i przyjść później ale tak organizacyjnie chcielibyśmy wiedzieć bo wiadomo puszkę można po prostu oddać ale już dla psa trzeba znaleźć opiekuna - dogadamy się na miejscu ;)

[B]kretyk [/B]- jeśli chodzi o psy schroniskowe to przyjeżdżają samochodem schroniskowym - transport w czasie akcji też się czasem przydaje, więc z pewnością zostaniesz wykorzystany :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Właśnie [B]JOMA[/B] ja mam taki problem...zresztą [B]_Aleksandra_[/B] także. W fundacji jesteśmy już prawie rok, a nie mamy podpisanej umowy. Co do identyfikatorów, to Ola ma, ale mój pani Janina, tu chyba jest jako [B]Jotka[/B] wyrobiła mi, jednak potem zgubiła ;p Dlatego proszę o małą poradę :razz:

Link to comment
Share on other sites

No to ładne rzeczy ja tu czytam :mad:

Wchodzicie na stronę Fundacji - np klikając mój podpis, znajdziecie zakładkę "Wolontariat" i na dole macie umowę do wydruku. Drukujecie wypełniacie i przywozicie na akcję w Silesii - dla osób niepełnoletnich jest druga część gdzie rodzice podpisują zgodę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...