Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Zapomniałam napisać, więc piszę teraz
Lisa ( szczeniaczek z maciejkowic od very ) odrobaczona. Biedna miała tyle robakow, że szok :mdleje:
Ale teraz już jest ok. Mój Gryf to ma anielską cierpliwość. Mała wiesza mu się na ogonie, a on jak już jest naprawdę bardzo zmęczony i zdenerwowany to jej pokazuje zęby, nie warknie ni nic. Lisa nie potrafi sobie wejść na łóżko :lol: i zawsze w nocy budzi mnie pary razy, aby ją wnieść :mad: jak nie wniosę to piszczy w wniebogłosy! Chyba jest troszeńkę rozpieszczona.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I]Kolejna Akcja Adopcyjna w Katowicach[/I][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B][I][U]Silesia City Center[/U][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] !!!![/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]


[CENTER][COLOR=red][I][B][SIZE=5]17 - 18 lipca 2010 r[/SIZE][/B][/I][/COLOR]
[/CENTER]
[COLOR=red][I][B][SIZE=5]
[/SIZE][/B][/I][/COLOR][CENTER][B][SIZE=3]Zapraszamy chętnych wolontariuszy do kwestowania, roznoszenia ulotek oraz do opieki nad zwierzętami[/SIZE][/B]


[URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][COLOR=green][FONT=Arial]Podczas akcji adopcyjnej obędzie się zbiórka zużytych tuszy i tonerów. Kontener na puste pojemniki będzie znajdował się przy stoisku adopcyjnym[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=teal][FONT=Arial]. [/FONT][/COLOR][/B][/URL]


[B] Zbieramy również dary dla popowodziowych zwierząt w Bieruniu
- tam ciągle potrzebna pomoc ![/B]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]25. lipca jest krajowa wystawa psów rasowych w Będzinie. [/B][/COLOR]

[B]Zarząd prosi o 10 osób do protokołowania przy stołach sędziowskich.
Wystawa trwa od 8 do 16 .Proszę 10 osób chętnych do pomocy. To nie jest
trudne!!!!!
Kto może i chce pomóc?
My tam jesteśmy z fundacją - mamy swoje stoisko.
POMÓŻCIE!!!![/B]

pozwoliłam sobie zacytować Amikat z Psiegowolontariusza

na tę chwilę skoncentrujmy się na akcji w Silesii ale zabukujcie sobie już termin akcji będzińskiej !

Link to comment
Share on other sites

[B]Akcja w Silesii jest teraz - sobota, niedziela 17-18 lipca. Bardzo Was
proszę o pomoc! Potrzebni są wolontariusze do psów schroniskowych i
pomoc w kwestowaniu. Psów ogromne ilości i stale przybywa, a finanse
leżą.BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC
1 % jeszcze nawet nie zdążył zacząć spływać.[/B]

pozwoliłam sobie przekopiować [COLOR=Red][B]APEL[/B][/COLOR] Amikat z Psiegowolontariusza


Puk, puk, ............. i cisza - wszyscy śpią :crazyeye:! a tu akcja lada dzień i tak mało chętnych :shake: - postarajcie się kochani - żebyśmy nie musieli odwoływać schroniska - ale jak nie będzie chętnych do opieki :-( - kaski też by się przydało nazbierać - [COLOR=Red][B]ZAPRASZAMY[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Grafik zaktualizowany.

Ponieważ jest bardzo mało chętnych wolontariuszy [B]prosimy wolontariuszy ze schroniska katowickiego[/B] o przyjazd po szkoleniu do opieki nad psami schroniskowymi.
Musi się zgłosić min 5 osób do opieki nad psami, w przeciwnym razie schronisko nie przywiezie psów bo będzie nas stanowczo za mało.

Link to comment
Share on other sites

[B]Piszcie co słychać! - ile zwierzaków poszło ! - czy wolontariusze dopisali ?[/B]

Cały rok nie chorowałam a teraz w 30 stopniowym upale mnie rozłożyło ! - pół dnia przeleżałam plackiem i na dodatek przykryta bo było mi zimno :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]Piszcie co słychać! - ile zwierzaków poszło ! - czy wolontariusze dopisali ?[/B]

Cały rok nie chorowałam a teraz w 30 stopniowym upale mnie rozłożyło ! - pół dnia przeleżałam plackiem i na dodatek przykryta bo było mi zimno :crazyeye:[/QUOTE]

chyba dwa psy poszły, ale pewna nie jestem. Za to sporo kociaków w nowych domkach.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]serdecznie dziękujemy wolontariuszom za udział w silesiowej akcji i zapraszamy na następna - będzińską[/B][/COLOR]

[COLOR=Blue]
[/COLOR] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue][SIZE=5][B]25. lipca - niedziela
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Będzinie

[/B][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B]Zarząd prosi o 10 osób do protokołowania przy stołach sędziowskich.
Wystawa trwa od 8 do 16 .Proszę 10 osób chętnych do pomocy. To nie jest
trudne!!!!!
Kto może i chce pomóc?
My tam jesteśmy z fundacją - mamy swoje stoisko.
POMÓŻCIE!!!!

[/B]pozwoliłam sobie zacytować Amikat z Psiegowolontariusza

[B][COLOR=Blue]tworzymy GRAFIK - zapraszam :bigcool:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5][B]25. lipca - niedziela[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]
[/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5][B] Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Będzinie[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]
[/COLOR] [/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=Blue][SIZE=5][B]
[SIZE=4]Stadion Sportowy - Będzin - ul. Sportowa 4[/SIZE]

[SIZE=4]Czas trwania akcji: 9.00. - ok. 16.00.[/SIZE]

[SIZE=4]Prosimy o przyjście w koszulkach fundacyjnych i kto ma przy sobie identyfikator to prosimy o przyniesienie.
[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Blue]I najważniejsza sprawa - [COLOR=Red]musimy mieć listę imienną osób z Fundacji [/COLOR]jeżeli chcemy wejść za darmo - to jest wystawa psów, więc wstęp kosztuje oraz [COLOR=Red]listę imienną osób do protokołowania.[/COLOR]

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black]Zostały jeszcze trzy dni - listę imienną tworzę w pierwszym poście tego wątku.[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Blue]
[/COLOR][/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...