Jump to content
Dogomania

Obóz Agility Czechy


LALUNA

Recommended Posts

[B][FONT=Times New Roman]Dwa turnusy [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]I/ 29.6-5.7.2008[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman]II/ [B]6.7-12.7.2008[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Mêsto:[/B] Dvůr Králové nad Labem, areál Nový Svět[/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Výcvikáři:[/B] Irena Kochová, Pavel Košek[/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Times New Roman]Přêjezd a ubytovánê v neděli odpoledne. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Výcvik bude probêhat v pondělê až pátek ve skupinách do 6 účastnêků podle pokročilosti.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Účastnêci mohou v mêstě setrvat do soboty a využêt ji k vlastnêmu programu.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Ubytovánê:[/B]Ve vlastnêm stanu nebo karavanu. K dispozici sprcha, kantýna s lednicê, vařičem, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicê, stanovánê, WC, odkládacê kotce[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Stravovánê: [/B]Na mêstě bude k dispozici kantýna, pro zájemce budou zajištěny obědy (nutné vlastnê jêdlonoše, prosêm označit jménem) Předpokládaná cena obědu do 70Kč.[/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]Cena a podmênky:[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman]1200 Kč pro účastnêka výcviku s jednêm psem[/FONT]
[FONT=Times New Roman]850 Kč druhý a dalšê pes ve výcviku[/FONT]
[FONT=Times New Roman]400 Kč necvičêcê doprovod[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Počet účastnêků v jednom turnusu je omezen na 25.[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Přihlášku s kopiê dokladu o zaplacenê [B]zálohy ve výši 500,-Kč[/B] za cvičêcêho účastnêka do uzávěrky zašlete na adresu: Irena Kochová, Stolên 62, 549 41 Červený Kostelec, [/FONT]
[FONT=Times New Roman]e-mail: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman], telefon: 737261641[/FONT]

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Czy ktoś może to dokładnie przetłumaczyć? I co to są za trenerzy?[/quote]

Irena Kochowa jest trenerka z klubu Sułtanci.
Ma dwa psy bc Alfa i Fautsa. Obydwa Interchamiony i A3. Praktycznie na każdych zawodach miesci sie na podium.
U nas była w Jeleniej Górze na zawodach o Puchar Karkonoszy

PAweł Kosek też wpada w oko, ze względu na rzadka rase. Biega z krótkowłosym owczarkiem szkockim w A3

[URL]http://www.sultanci.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=55[/URL]


[FONT=Times New Roman]Přêjezd a ubytovánê v neděli odpoledne. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Výcvik bude probêhat v pondělê až pátek ve skupinách do 6 účastnêků podle pokročilosti.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Účastnêci mohou v mêstě setrvat do soboty a využêt ji k vlastnêmu programu.[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Przyjazd i zakwterowanie w niedziele od południa.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Trening od poniedziałku do piątku w grupach po 6 uczestników. Uczestnicy moga zostac do soboty.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Ubytovánê:[/B]Ve vlastnêm stanu nebo karavanu. K dispozici sprcha, kantýna s lednicê, vařičem, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicê, stanovánê, WC, odkládacê kotce[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Zakwaterowanie : Namiot lub camping. Do dyspozycji: prysznic, kuchnia z lodówka i mikrofalówka, WC[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Stravovánê: [/B]Na mêstě bude k dispozici kantýna, pro zájemce budou zajištěny obědy (nutné vlastnê jêdlonoše, prosêm označit jménem) Předpokládaná cena obědu do 70Kč.[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Wyzywienie: Na miejscu bedzie kuchnia, albo mozna wykupić obiady. Cena obiadu do 70 koron[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Cena a podmênky:[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman]1200 Kč pro účastnêka výcviku s jednêm psem ( uczestnik z jednym psem[/FONT]
[FONT=Times New Roman]850 Kč druhý a dalšê pes ve výcviku ( drugi pies[/FONT]
[FONT=Times New Roman]400 Kč necvičêcê doprovod ( osoba towarzyszaca[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Limit do 25 osób na jednym turnusie[/FONT]

[FONT=Verdana]Za děti do 18 let zodpov

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Dzięki wielkie! Wygląda ciekawie, orientujesz się może jakie są ograniczenia wiekowe dla uczestników i psów?[/quote]
Własnie mi je zjadło :angryy:
Jeszcze raz wkleje.
Od 16 do 18 lat zgłoszenie podpisane przez rodziców.
Ponizej obawiam sie ze musi być opiekun dorosły.
Łapiesz sie?
Irena Kochowa duzo rozumie po polsku, jak chcesz cos wiecej wiedziec, moge sie spytac.
Ma duze osiagniecia wiec na taki obóz warto pojechac, bo wiadomo ze instruktorzy mają wiedzę i to nie tylko w teorii ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano, 1.01 stuknie mi 18tka:eviltong:
Jeszcze raz ogromne dzięki, brzmi kusząco, zwłaszcza 'mienie' do dyspozycji doswiadczonych zawodników:loveu:
Interesuje mnie też, jaki ma byc poziom psów. Suri jest z 16.06.07, więc będzie miała rok skończony i taki średniaczek agilitowy.
A ktoś z Polski się wybiera? Zawsze to raźniej i dojazd przyjemniejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Byłam w jeleniej na zawodach Irene widziałam, Pavla też, ;) nie powiem kuszace... tylko troszkę daleko , ale jakby było więcej Polaków...[/quote]

Czy daleko to zalezy od punktu siedzenia ;-) Ja sie bede wybierac - glownie ze wzgledu na Pavla, u ktorego zarowno sam styl biegania mi pasuje, jak rowniez oczywiscie rasa, z ktora pracuje.

Jakby jechal jeszcze ktos niewatpliwie byloby milo ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Coraz więcej zainteresowanych, czyli coraz więcej polaków:cool3: Jesteśmy za!:multi:
Tylko ciągle czekam na informacje dot. poziomu psów, bo miałabym też prawie półrocznego bc chętnego.[/QUOTE]
Zakła to juz głowa instruktora aby był elastyczny i aby kazdy psiak dostawał zadanie na miare jego możliowsci. Tak wiec nie martw sie Irena jest doswiadczona osoba i napewno poziom dostosowuje indywidualnie.

Link to comment
Share on other sites

a tam na samym dole w pierwszym poscie to coś jeszcze o zadatku jest napisane?? Kurcze nie wiem jak mi się studia ułożą, tj nie wiem od kiedy jest jakaś przerwa. Podoba mi się ta opcja, miło by było gdyby był ktoś znajomy :)
tylko nie wiem co ze zgloszeniami a nie chce się obudzić za późno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']a tam na samym dole w pierwszym poscie to coś jeszcze o zadatku jest napisane??[/quote]

Ja zrozumiałam tak, że do zgłoszenia trzeba dołączyć dowód wpłaty zaliczki (500 kr), ale może jednak to nie tak :razz: (nie znam czeskiego)

[FONT=Times New Roman][quote][FONT=Times New Roman]Přihlášku s kopiê dokladu o zaplacenê [B]zálohy ve výši 500,-Kč[/B] [/FONT][/quote][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'][FONT=Times New Roman][B]Mêsto:[/B] Dvůr Králové nad Labem, areál Nový Svět[/FONT][/quote]
Co prawda nie wybieram się na obóz, ale mogę polecić tą miejscowość ze względu na fantastyczny ogród zoologiczny. I co istotne dla psiarzy - zoo można zwiedzać z psem (są nawet specjalne miejsca gdzie zawsze stoi miska ze świeżą wodą). Mają nawet stronę po polsku [URL]http://www.zoodk.cz/home_pl.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Co prawda nie wybieram się na obóz, ale mogę polecić tą miejscowość ze względu na fantastyczny ogród zoologiczny. I co istotne dla psiarzy - zoo można zwiedzać z psem (są nawet specjalne miejsca gdzie zawsze stoi miska ze świeżą wodą). Mają nawet stronę po polsku [URL]http://www.zoodk.cz/home_pl.php[/URL][/quote]


Dzięki, za fajny pomysł na wakacje!:multi:

Link to comment
Share on other sites

kurde Sajo niezła propozycja... tak przez Bydgoszcz to nie nawet całkiem po drodze:) Ty masz kombi ;)a ja do dyspozycji sedana... tylko jak zabierzesz Bolsa to mi Astra zje a żeby go trzymać tyle godzin w nogach to nie bardzo... ano i jeszcze szelciak ;)
My chętni, przemyśl.
Choć widze, zę tyle chętnych (super!), że z 3 autka będą potrzebne ;)

Zaraz zrobią limit dla Polaków albo się okaże, że nie ma już miejsc... .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...