Jump to content
Dogomania

Obóz Agility Czechy


LALUNA

Recommended Posts

Sluchajcie, napiszcie mi na priv kto chce jechac (z jakim psem, jaka plec, jaki jest do innych psow), a ja sie zastanowie kogo bede w stanie zabrac i zastanowie sie, czy na pewno stac mnie na taki wyjad (mam juz kilka wypadow szkoleniowych zaplanowanych na okres od teraz do konca wakacji). Moje autko jest pojemne, zmiescilam w nim 4 osoby, 3 metalowe klatki i 7 psow :p (w tym tylko jedna eMka, reszta eLki :p). No ale na taka dluga droge to i bagazy wiecej i miejsca dla psow potrzeba wiecej. Napiszcie tez, jesli ktos ma prawko. Nie ma opcji, zebym sama dala rade przejechac na raz taka droge.

Astro&Marta
Bols jedzie ze mna na pewno, bo nie mam gdzie go na tyle czasu zostawic. Zreszta, zaryczalabym sie za nim ;) Ale Bols jedzie w bagazniku, a Astra mozna wrzucic na tylne siedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Jest tylko mały problem. Własnie dostałam info od Ireny Kochowej ze już nie maja miejsc


[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]"...Beatko, tabor uz je plny. Je mi to lito, ale nemame uz zadna volna mista. Info na [URL="http://www.opsion.cz/"][COLOR=#0000ff]www.opsion.cz[/COLOR][/URL].[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Opravdu mne to mrzi...'[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Jest tylko mały problem. Własnie dostałam info od Ireny Kochowej ze już nie maja miejsc


[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]"...Beatko, tabor uz je plny. Je mi to lito, ale nemame uz zadna volna mista. Info na [URL="http://www.opsion.cz/"][COLOR=#0000ff]www.opsion.cz[/COLOR][/URL].[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Opravdu mne to mrzi...'[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[/quote]

No i piknie - zalezalo mi, a nawet sie nie zdazylam zglosic... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']no wiedzialam.... ;( buuuuu my kcemy na oboz![/quote]

Sluchajcie, a moze jakis inny oboz? Ja nie mam czasu rozejrzec sie, bo ostatnio wracam do domu glownie po to, zeby spac ;)

[quote name='Guciek']Tzn.? 8)
[/quote]

opel astra II :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Czyli nie ma szans na obóz ??[/quote]

Nie, jak mi napisal Pavel, miejsca zostaly wszystkie (az w nadmiarze) zapelnione w ciagu raptem 14tu dni od ogloszenia informacji... Czyli tutaj praktycznie sprawa byla prawie nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

Ja jakoś do Horni nie jestem przekonana. Poszukam moze czegos innego blisko granicy tylko czy oni będą nas tam chcieli....


nie znalazłam nic ciekawego... niewiele rozumiem grr a chcialam chociaz zobaczyc kto prowadzi(jakies fotki, osiagniecia, filmik) i przeszkody jakie mają ale jakoś mi to kiepsko idzie. Zna ktoś linka do czeskich klubów agility?
Sajo ja mam prawko:P tylko coś mi się zdaje, że to propozycja na przyszly rok, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...