Jump to content
Dogomania

Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już są ;pospali, zjedli -Amelka równiez cyt: " babcia jej podpasowała bo chodzi za nią krok w krok " -Amelka oczywiście, sama podróz nie była koszmarem jak sie bałam a przynajmniej Państwo tak pisali,sunia trochę niespokojna, czuwała ale grzcznie wtulona w kolana mojej uczennicy. Zobaczymy -to początek... teraz kciuki, aby się obie pokochały, chociaz Amelki trudno nie darzyc uczuciem .....ale szczerze powiem,że teraz NAJBARDZIEJ boli mnie serce o Antka -mam go tylko rok!!!!przecież jako psiarze wiecie, co oznacz, kiedy mówie do wet. ..dobra nie musi .żyć 10 lat ale przeciez będzie 5-a on milczy i stęka ma pani pecha...(on usypiał Zbója i Skierkę) Nie zdrowia mu życzcie a Życia...Dosia cichutka i bardzo subtelna -Antek w samotności ,żle zmiósł "głupiego Jasia",a ja się miotam...

Link to comment
Share on other sites

O kurcze aż tak źle :-(
[IMG]http://strony.psy.pl/aura/antos.jpg[/IMG]
W takim razie trzymam mocno kciuki za Antosia. Miał cudowny rok i oby się udało go wyciągnąć z tego i by został z Tobą jak najdłużej.
Daj znac jak wyniki EKG i echa serca.

A z Amelką będzie dobrze. Zobaczysz. Zaaklimatyzuje się tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pralinka']Chciałam tylko powiedzieć, że Zielona Góra nie istnieje. Jest to fikcyjne miasteczko z serialu "Na dobre i na złe" :lol:[/quote]
Oj, Pralinka, geografia sie kłania;) A w "Na dobre i na złe" to jest Leśna Góra:lol:

Link to comment
Share on other sites

DOSTAŁAM miłrą wiadomośc: Amelka wypoczęta po mocno jednak "śliniącej " sie podróży ,znalazła sobie sama miejsce do spania,je z apetytem , nie odstepuje Babci ani na krok, na marginesie babcia ma 62 lata,dla mnie niewiele młodszej jej wiek jest śliczny.Ale w pełni rozumiem Ciebie RYBCIU- ja tez kiedyś nie wierzyłam,że tak długo można żyć.....Ogólnie przekazano mi,żebym się nie martwiła...ale jeszcze nie jestem w pełni spokojna...
Antek po badaniach -niestety potwierdzono diagnozę: ma poważnie chore serce, mnóstwo leków i oszczędny tryb życia ,echo wykazało blizny na sercu-ten s....który ,go oddał do azylu musiał wiedziec, to bardzo stare sprawy.We wtorek pobieranie płynu z bebzona-wielgachnego.. do analizy, wykaże jego pochodzenie -serce nie jest jednoznacznym powodem. Najbliższe miesiące są decydujace: albo pójdzie na leki albo....z tym podobnież jest różnie.Wiem jedno nie dam mu tak łatwo odejść...po moim trupie:mad: Dosia jest przemiłym,czułym psiakiem-b.spragnionym akceptacji-ale moje serce należy teraz do Antka-ale kiedy on nie widzi to folgujemy nasym uczuciom.

Link to comment
Share on other sites

super koss wieści o Amelce, trzymam kciuki za Antka-ja też mam starszego psa i tez zaczyna miewac różne akcje z sercem-ma zawroty głowy jak ja wracam po kilku dniach z uczelni:shake:zbyt emocjonalnie chłopak podchodzi do sprawy.
Wesołych i spokojnych Świąt-Amelka na pewno da sobie radę, a ta babcia to tylko 7 lat młodsza od mojej mamy:crazyeye:a my jakoś z rodzeństwem się nie spieszymy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe od mojej tez i ja też jakoś się nie spieszę ;-) ale część rodzeństwa owszem, więc już dzień babci może obchodzić od dawna ;-)
A skoro Amelka ma domek i wygląda na to, że sie tam dobrze czuje zwalnia mi się miejsce w podpisie ;-) oczywiście kibicują niuni nadal ;-)
a w jej miejsce w podpisie wchodzi Fart - 2 letni mix akity czekający na dom w schronisku w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Z PODPISEM czekajmy do po świętach-mam uraz po tej nieudanej adopcji...Magda,w tym rzecz, że ANTOŚ-MA MIEĆ OK 4 LAT - i to bardziej w stronę 3-ech,nie jest stary...nie jest stary...cholera nie, ale powalczymy.[SIZE=3][I][B]ŻYCZĘ WAM WSZYSYKIM:multi: DUŻO SŁOŃCA- JEŻELI NIE WOKÓŁ TO W SOBIE ,ZWŁASZCZA W TEN ŚWIATECZNY CZAS JEST TO BARDZO NAM POTRZEBNE([/B][/I][/SIZE] pisząc NAM, mam na myśli naszych czworonogów równiez to ...oczywiste):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie daj Boże tfu tfu coś nie wypaliło to rzecz jasna Amelka wróci do podpisu. Była w końcu pierwsza :-)
A na razie przez święta dajmy szansę Fartowi może i do niego uśmiechnie się los...
Antoś jest w kwiecie wieku. Myślę, że odczuwa Twoja troskę i będzie walczył z chorobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Chcesz pomagać ? Chcesz !!! No to stawiam Cię do pionu.
[B][COLOR=blue]Jak trzeba będzie to sama pojadę do tej Jeleniej czy Zielonej.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Odwozimy [COLOR=black]Uszatą[/COLOR] w czwartek- myślisz,że moje serce (TZ-ta też) nie krwawi ?[/COLOR][/B][/quote]

[B]Koss[/B], przepraszam Cię po stokroć ! :oops:
Myślałam, że między nami nie ma [U]tej [/U]różnicy wieku i dlatego pozwoliłam sobie tak napisać.
[B]Wybacz proszę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Elza-GNIEWAM SIĘ WSCIEKLE-ale o to, że mnie pszepraszasz.....:razz:no niedawno przekroczyłam Rubikon-50 ,( 21 03..).mogłabym być babcią- i czekam na to z mocno....(syn ma 30...)Błagam nie traktujcie mnie jednak z naleznym mojemu wiekowi szacunkiem...:lol::evil_lol:- to będzie znak,że czas mi do ...grobu. IZIS - na Ciebie zawsze można liczyć...:razz:-dzięki. Amelka załatwia sie w domu-co mnie dziwi u mnie zdarzyło sie to 2x przez cały czas- nie wiem , która to poczyniła.Chcąc siknąc, stawały przed drzwiami balkonowymi.ALE ;" NIKT NIE MA DO AMELKI PRETENSJI, ŻE NIE WIE GDZIE WYJSC, ZEBY SIE ZAŁATWIĆ I BABCIA TEŻ ROZUMIE, ŻE TO DLA NIEJ NOWA SYTUACJA."Wydaje mi sie, że Amelka trafiła do tego swojego domu i Człowieka...ale poproszę- poczekajmy do po ...świętach-spotkam sie w szkole z moja uczennicą i wtedy wszystko będzie wiadomo na 100%.
Antek codziennie u wet. -raz wydaje mi się ciut lepiej ,raz...ale wrócił mu apetyt, niechęć do spacerów się nadal utrzymuje, martwia mnie jego kooooooooopy-czarne jak smoła -wet.mówi, że to wątroba czyli potwierdza sie -marskosc.Antek wie,jak bardzo go kochamy i będzie walczył wierzę w to -on zawsze stara się spełnia moje życzenia.

RYBCIA-dziękuje za życzenia -sympatyczne!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...