Jump to content
Dogomania

Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miło Rybcia, że PAMIĘTASZ...:lol:ciesze,się Fruziu-Spesjalistko od Ogłoszeń, Amelka coraz bardziej przypomina zwykłego szczęśliwego psiego podrostka:p,zaczyna nieżle rozrabiać......może dołączyć to jej bardzo owczarkowate zdjęcie?????,te w jej spanku...
-Elza - a mój cudny ANTOŚ to cooooooooooooooo.a mój przecudny Zbój na awatarku to coooooooooooooooooo???????????:mad:

Link to comment
Share on other sites

Amelka poogłaszana na około 20 różnych stronkach, mam nadzieję, ze skutecznie :-)
[B]ElzaMilicz[/B] coś jest na rzeczy z tymi Pawlikowskimi:lol:Napisze na priva... A na moim avatarku jest moja nowofundlandka Solka, ale jak jescze była mlodziutka. Zaraz sie zabieram za uaktualnienie avatarka bo teraz jest z nami jeszcze jej córa...
I oto już gotowe: mama i córa :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Koss nie denerwuj sie. Wiadomo, że ON najpiękniejszy ;-) no zaraz za akitą ;-)[/quote]


Taaak....., zaraz za akitą..... [COLOR=blue]AKURAT PRAWDA ![/COLOR]

[COLOR=black]Wszystkie zwierzęta kocham, ale co poradzę na to, że wielkie kudłacze są Moją Największą Miłością.[/COLOR]
[COLOR=black]Pewnie "winni" są moi rodzice, w dzieciństwie po podwórku biegały dwa owczarki podhalańskie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jak to mówią miłość nie wybiera :-) a punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :-) Dla mnie [B]akity są i zawsze będą No. 1 [/B][U]chociaż pierwsza miłoscia byly owczarki, w końcu wychowalam sie na Szariku i psu Cywilu[/U] ;-) [I]No moze akity musza sie troche z shikoku tym podium podzielić ;-) ale shikoku male są się jakoś z boku wcisną na ten piedestał... a że upierdliwy charakterek mają to na pewno im się uda :-)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie wiem dlaczego AMELKA TO NIE AMELKA ...na tym zdjęciu ,przysięgam nic nie zawiniłam:diabloti:
To prawda, że kocham onki -mmmmmmmmmmmmocno ale przez całe moje długie życie miałam tylko jednego -i to tylko przez przypadek-wzięty z budy, nie było wiadomo, co z niego wyrośnie-taki byl biedny i zaniedbany...:shake:a okazał sie 100% onkiem-męźnym i rozważnym psim arystokratą....!18 marca minie rok, kiedy musiałam Go pożegnać( to Zbój z awatarku),na Dzień Matki dostałam Antosia-bardzo plebejski i bardzo mądry pies!!!!..a historię SUŃ ZNACIE- UWIODŁY MNIE SWOJĄ ONKOWATA URODĄ...:evil_lol:..la, la, la,la....
Dzisiaj po raz pierwszy spuścilismy piesy ze smyczy: cccccccccccccccco sie działo,pół lasu sie skręcało-furczało,smigało,radośc przeogromna,były tak zmęczone po raz pierwszy,ze spały do południa!!!!!!!!:loveu::lol::multi:mamy zdjęcia-IZIS słoneczko -jestes mamusią chrzestnaą Ciebie poprosimy abyś wkleiła dobrze..??????:oops:
[U][I][B][SIZE=3]Magda dziękuję za allegro,bardzo:lol:[/SIZE][/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

Dostalam trzy mmsy ale tylko jeden udalo mi sie odczytac. :-( Moja komorka to nietety zlom 5 letni i musze na stronce w internecie odbierac. I nie przyjelo dwoch pozostalych kodow :-(

[IMG]http://strony.psy.pl/aura/spacer.jpg[/IMG]
To zdjecie sie zaladowalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...