Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyjacielu_koni, odłowiłyśmy z BeatąSabrą jeszcze dzisiaj dziczkę do kompletu, ze złamaną przednią łapką w łokciu, wywiniętą w jakąś idiotyczna stronę:placz: Jest już w lecznicy, czekam na sygnał co z tym będą robić a w poniedziałek sterylka.

Kupiłam Fruzi jeszcze jednego drybeda, będzie mieć na zmianę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Przyjacielu_koni, odłowiłyśmy z BeatąSabrą jeszcze dzisiaj dziczkę do kompletu, ze złamaną przednią łapką w łokciu, wywiniętą w jakąś idiotyczna stronę:placz: Jest już w lecznicy, czekam na sygnał co z tym będą robić a w poniedziałek sterylka.

Kupiłam Fruzi jeszcze jednego drybeda, będzie mieć na zmianę.[/quote]

No nie... Jak w "idiotyczną stronę", to pewnie też łapeczka boli jak diabli no i przeszkadza...
Czy to jakieś fatum... Jak pomóc wszędzie... A przecież trzeba !!!!
Te kociny jakoś tak nieszczęśliwie ciągle coś złego spotyka....

A te podkłady po ile są ? [B]Może by ktoś zasponsorował ????

Bardzo prosimy o wsparcie dla Fruzi !!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

za drybed zapłaciłam 46 zł. jest wielkości 75 x 50 cm, można go przeciąć więc na pół i będzie też na zmianę albo jak się któryś już wykończy.
A co do złapanej kociczki to ona ma zgięta łapkę w łokciu ale nie podwiniętą pod spód tylko tak jakby miała przekręconą o 90 stopni:-(. Jako, że jest bezimnienna proponuję imię Niusia. Zaraz jej założę wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']za drybed zapłaciłam 46 zł. jest wielkości 75 x 50 cm, można go przeciąć więc na pół i będzie też na zmianę albo jak się któryś już wykończy.
A co do złapanej kociczki to ona ma zgięta łapkę w łokciu ale nie podwiniętą pod spód tylko tak jakby miała przekręconą o 90 stopni:-(. Jako, że jest bezimnienna proponuję imię Niusia. Zaraz jej założę wątek[/quote]
Biedulinka:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Hejka, już tam byłem. To jest w Krakowie?[/quote]

tak, administracja uprzedzona, że chcemy wyłapać koty do sterylek i żeby nagle koty nie zniknęły w "tajemniczy sposób" więc może wspólnota odpuści również jak wiedzą, że ktoś im patrzy na ręce

Link to comment
Share on other sites

Fruziak, więc już drogę do czterech łapek rozpoczęłaś. Ja liczę na rychły jej szczęśliwy koniec :)
I przypominam o bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107475[/url]
Muszę odejść od kompa, bo robię Mamie na szydełku 3 koszyki wielkanocne. Roboty jeszcze sporo, a Wielkanoc tuż. Nie mogę jej teraz wystawić :cool3: Tak więc pięknie proszę o podbijanie wątku z bazarkiem Fruzinki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Fru odebrana. Ma czucie glebokie, z USG pecherza wyszly nici, bo panna sika "przelewowo" i akurat chwile przedtem jej sie przelalo.
Okolo 13 maja byc w Kat.

pzdr
GreenEvi[/quote]

Green - kto ją badał ? To zachowanie czucia głębokiego (jeśli opinia jest trafna) niewątpliwie ma ogromne znaczenie !!!

[B]Bardzo prosimy o pomoc !!! Każdy grosz się liczy !!!
Fruziątko może mieć większe szanse niż myślimy....
Jednak leczenie i rehabilitacja w jej przypadku będą kosztowne i długotrwałe !!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...