Jump to content
Dogomania

KWPR Zabrze 12.10.2008 r.


aleb

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shetanka']Ahh... nie nawidzę mojego komputera który mi nie otwiera plików pdf :shake: Mógłby ktoś skopiować stawkę amstaffów i staffików?[/quote]



[LEFT][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]FCI 286 - American Staffordshire Terrier /[/FONT][/SIZE][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Psy - Rüden[/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]

[I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]
[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]t / puppy[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]485 FOREVER Pacyfic Vista[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]486 FORREST GUMP Pacyfic Vista /FCI/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]487 LUCKY STAR Enamorada[/FONT][/SIZE]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]otwarta / open[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]488 AGENT ze Storczykowej Doliny[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]489 BACCHUS Czech Nattass[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]490 MANDES Fedelta /FCI/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]491 SUCCESS Enamorada[/FONT][/SIZE]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]weteranów / veteran[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]492 Sasquehanna HD[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]493 ChPL [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=1]MłChPL [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]WYSTAWOWY MATCHO Staff-ka[/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Suki - Hündinnen[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]t / puppy[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]494 BACK TO MY DREAM Canossa /FCI/[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]495 FORBES Pacyfic Vista /FCI/[/FONT][/SIZE]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]młodzie[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]Ŝ[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]y / youth[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]496 Berry Red Pearl in Ginger /FCI/[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]497 CITY OF RED Highway Chile[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]498 RAMISA Lo-Tro-Ada[/FONT][/SIZE]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]po[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]rednia / intermediate[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]499 BLUE MOON Staff Apocalyps[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]otwarta / open[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]500 OHARA z Samotni Christa[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]weteranów / veteran[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]501 JET BLACK Asocjacja[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]---------------------------------------------------------------[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[/LEFT]



[SIZE=1][FONT=Arial][LEFT][SIZE=1][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3][LEFT][B]FCI 76 - Staffordshire Bull Terrier /[/B][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Psy - Rüden[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/FONT][/SIZE][/LEFT]
[/LEFT]
[SIZE=1][FONT=Arial]

[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]młodzie[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]Ŝ[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]y / youth[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]575 REZUN TARRKAM GRAND Staff-Ka /FCI/[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]po[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]rednia / intermediate[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]576 Human Dogs /FCI/ SALVADORDALI[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]otwarta / open[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]577 IntCh ChPL A [/SIZE][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial][SIZE=1]MłChPL [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]STAFFKAR[/SIZE][/FONT]

[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]championów / champion[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]578 ChPL DEMON DE MINDI Alastor[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]579 ChPL LEONARDO DA VINCI Human Dogs[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]580 IntCh ChPL A RUS [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=1]MłChPL [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka FCI[/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Suki - Hündinnen[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]młodzie[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]Ŝ[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]y / youth[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]581 SZANDI AGAMORRE ARPATRE Staff-Ka /FCI/[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]po[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRoman,BoldItalic][SIZE=1]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]rednia / intermediate[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]582 Human Dogs /FCI/ SALMA HAYEK[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]otwarta / open[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]583 Janastaff BERSERKER BEAUTY[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]584 NASZA NIUNIA Pullera[/FONT][/SIZE]
[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=1][COLOR=#000080]Klasa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
[/LEFT]


[LEFT][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]championów / champion[/SIZE][/FONT][/B][/I]

[FONT=Arial][SIZE=1]585 ChPL [/SIZE][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial][SIZE=1]MłChPL [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]QEENTESENCYA NEFRETETTE Staff-Ka /FCI/[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

FCI 286 - American Staffordshire Terrier /
Psy - Rüden
Klasa: szczeniąt / puppy
485 FOREVER Pacyfic Vista
486 FORREST GUMP Pacyfic Vista /FCI/
487 LUCKY STAR Enamorada
Klasa: otwarta / open
488 AGENT ze Storczykowej Doliny
489 BACCHUS Czech Nattass
490 MANDES Fedelta /FCI/
491 SUCCESS Enamorada
Klasa: weteranów / veteran
492 Sasquehanna HD
493 ChPL MłChPL WYSTAWOWY MATCHO Staff-ka
Suki - Hündinnen
Klasa: szczeniąt / puppy
494 BACK TO MY DREAM Canossa /FCI/
495 FORBES Pacyfic Vista /FCI/
Klasa: młodzieŜy / youth
496 Berry Red Pearl in Ginger /FCI/
497 CITY OF RED Highway Chile
498 RAMISA Lo-Tro-Ada
Klasa: pośrednia / intermediate
499 BLUE MOON Staff Apocalyps
Klasa: otwarta / open
500 OHARA z Samotni Christa
Klasa: weteranów / veteran
501 JET BLACK Asocjacja

FCI 76 - Staffordshire Bull Terrier /
Psy - Rüden
Klasa: młodzieŜy / youth
575 REZUN TARRKAM GRAND Staff-Ka /FCI/
Klasa: pośrednia / intermediate
576 Human Dogs /FCI/ SALVADORDALI
Klasa: otwarta / open
577 IntCh ChPL A MłChPL STAFFKAR
Klasa: championów / champion
578 ChPL DEMON DE MINDI Alastor
579 ChPL LEONARDO DA VINCI Human Dogs
580 IntCh ChPL A RUS MłChPL TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka FCI
Suki - Hündinnen
Klasa: młodzieŜy / youth
581 SZANDI AGAMORRE ARPATRE Staff-Ka /FCI/
Klasa: pośrednia / intermediate
582 Human Dogs /FCI/ SALMA HAYEK
Klasa: otwarta / open
583 Janastaff BERSERKER BEAUTY
584 NASZA NIUNIA Pullera
Klasa: championów / champion
585 ChPL MłChPL QEENTESENCYA NEFRETETTE Staff-Ka /FCI/

My jak dotrzemy, to będziemy towarzysko do focenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

:angryy:Przyszło mi potwierdzenie:mad: bez numerka z karteczka nie opłacone:angryy:

płaciłam w pierwszym terminie w lipcu,ale mnie zdenerwowali...
naszczeście mam potwierdzenie zapłaty wiec dzisiaj skocze do oddziału i wyjasnie...ale przegięcie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']:angryy:Przyszło mi potwierdzenie:mad: bez numerka z karteczka nie opłacone:angryy:

płaciłam w pierwszym terminie w lipcu,ale mnie zdenerwowali...
naszczeście mam potwierdzenie zapłaty wiec dzisiaj skocze do oddziału i wyjasnie...ale przegięcie:angryy:[/quote]

Ja również dostałam potwierdzenie z adnotacja ze nie opłacone, a płaciłam w pierwsyzm terminie....
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenczak']

Mi też jeszcze nie dotarło :angryy: będę chyba musiała do nich zadzwonić.[/quote]

Wysyłali w tamtym tyg,do niektórych doszło jeszcze w tamtym tyg do niektórych jeszcze dochodzą. Mi przyszło wczoraj. A z reguły zgłoszenia do nas docieraja w czwartki/piątki wiec nie ma najgorzej!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...