Jump to content
Dogomania

KWPR Zabrze 12.10.2008 r.


aleb

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam takie pytanie. To nasza 2 wystawa (po Klubowej) i dopiero zaczynamy przygode z wystawianiem - chcialam sie zapytac co sie dzieje w momencie gdy pada snieg/jest strasznie zimno/ leje deszcz? to jest wystawa na powietrzu? zostaje przeniesiona do jakiejs hali czy po prostu jest się w żywiole i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=77612"]ryjkomanka[/URL] o ile mnie pamięć nie myli z zeszłym roku było podane ile i kto;).
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=73140"]kwiatek82[/URL] tyle razy ile byłam i pogoda była paskudna to jak to ładnie ujęłaś :" jest się w żywiole i tyle" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To są zawsze subiektywne odczucia ;). W Zabrzu doświadczyłam lepszej organizacji i nigdy nie miałam tam problemów, a jeśli już coś się pojawiło to łatwo i przyjemnie zostało wszystko rozwiązane :multi:, co pozostawiło po sobie miłe wrażenie ;). Teren no cóż w Chorzowie bliżej i chyba większy. W Zabrzu daaaleko od PKP :roll:, ale jakoś zawsze tam trafiał mi się większy, fajniejszy ring.
Żałuję, że nie jadę, ale w życiu tak się czasami układa, że nie wszystko da się tak jak się chce :shake:.

Link to comment
Share on other sites

My zapytaliśmy o przyjęcie zgłoszenia na wystawie w Chorzowie bezpośrednio Pana Prezesa oddziału. Sprawdził na miejscu ( niech żyją laptopy i mobilny net:cunao:) i coś tam narzekał na twórcę stronki...że zgłoszenia wprawdzie dochodzą, ale jest problem z odpowiedziami i potwierdzeniami. Zatem polecam dzwonić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłaszałam w pierwszym terminie i echo nic nie dostałam :angryy:

Chyba musze sie jutro do oddziału wybrac ...a co jeśłi dajmy na to zgłoszenie nie doszło albo gdzies je zgubili?
A mam potwierdzenie wpłaty? Do wystawy 3 tyg,ja zgłosiłam i opłaciłam w terminie? jest szansa ze mnie przyjma "dopisza" bo coraz bardziej sie boje a potrzebna jets nam ta wysatwa zeby Ml.Ch. skończyc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']Ja zgłaszałam w pierwszym terminie i echo nic nie dostałam :angryy:

Chyba musze sie jutro do oddziału wybrac ...a co jeśłi dajmy na to zgłoszenie nie doszło albo gdzies je zgubili?
A mam potwierdzenie wpłaty? Do wystawy 3 tyg,ja zgłosiłam i opłaciłam w terminie? jest szansa ze mnie przyjma "dopisza" bo coraz bardziej sie boje a potrzebna jets nam ta wysatwa zeby Ml.Ch. skończyc :diabloti:[/quote]
mam tą samą sytuacje. zgłaszałam i opłacałam wystawe jeszcze w lipcu. Potwierdzenia nie mam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...