Jump to content
Dogomania

Amon w nowym domu w Holandii :):):)!!!!!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='becia66']Zdarzyło nam sie w schronisku cofnąć adopcję kiedy pan z rozbrajającą miną przyznał że oczywiście do budy na łańcuch......Gdyby nas akurat w schronisku nie było już by psiak dżwigał swoje brzemie na szyi....Kierowniczka Ala właśnie wypisywała adopcje zadowolona i nawet nie zapytała w jakie warunki pies idzie.... i nie wiem czy moje pytanie było jej na rękę...Ale nie był to jakiś wielki sukces z naszej strony bo ten pies niestety nadal jest w schronisku...:shake:[/quote]
jest w schronie, ale coby nie mówić, ma napewno lepiej niż jakby był przywiązany do budy (?) na łańcuchu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neczka']jest w schronie, ale coby nie mówić, ma napewno lepiej niż jakby był przywiązany do budy (?) na łańcuchu..[/quote]

Ma sie rozumieć że lepiej....:roll: i jak wyobrażę sobie Amona na łańcuchu to dech mi zapiera.....i coś dusi w dołku...:-(.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie ma co tak myśleć/a fakt ,że tego sie potwornie boje/oni nie rozpatrują charakteru psa i nie wypytuja jakie warunki zapewnia adoptujacy.AMONECZKU jak zadziałać,zebyś miał najlepszy domek pod słoncem?Co najmniej taki jak Dorcia,a najlepiej w Rzeszowie ,zebym mogła cie czasem zobaczyć i mieć pewność,że jest ci dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u cudnego AMONKA,wzięłam go na spacer ok 40 min,ładnie chodzi na smyczy,reaguje na komendy :wracamy,zostaw,nie wolno/chciałpić wode z kałuzy,próbował pogonić do mniejszego psa którego widziałw oddali,ale na komende"nie wolno,poszedł spokojnie dalej.Nakarmiłam go poza terenem schr./makaron ,sucha karma,rosołek z dużą ilością marchewki/wszystko b. smakowało,jadł dość łapczywie,z ręki delikatnie.Dostał różową piłeczke,wziął do pysia,ale to było przed spacerem.POtem nie bawił sie,stał przy siatce,czekał.Mizianie przez siatke,nie bawiło go,chciał być blizej. a na spacerku tulił sie i wywracał"kołami do góry,żeby miziac po brzuszku,bardzo to lubi.Teraz sie martwie,że tęskni,za spacerkiem,mizianiem....

Link to comment
Share on other sites

Halcia ze swoim ukochanym Amonem....:loveu::loveu::loveu:


[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9206/dscn7287pd9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5554/dscn7289sy0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5329/dscn7290ml9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...