Jump to content
Dogomania

Amon w nowym domu w Holandii :):):)!!!!!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja chyba ulubieńca nie mam.. ale najbardziej to szkoda mi tych psiaków, które są na tyłach schronu i właściwie nikt do nich nie zagląda :-( przecież to nie ich wina, że są z tyłu.. a przez to mają jeszcze mniejsze szanse na adopcje :-(

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Neczko... i dlatego tez stoja 2 duze boksy puste bo nikomu sie niechce łazic tam i karmic:-/ przeciez to paranoja... tak myslałam zeby ktoregos dnia wziac i wykarczowac te krzaczyska moze jak bedzie lepszy dostep to bedzie mozna tam psy umiescic szkoda miejsca

Link to comment
Share on other sites

Jak pojedziemy tam w niedzielę, o ile pojedziemy.. to możnaby zrobić zdjęcia tym psiakom z tyłu i później wkleić na wątek Orzechowski. Może akurat któryś złapie jakiegoś dobrego człowieka za serce...
ostatnio widziałam właśnie tam z tyłu taką piękną suczkę - mieszankę amstaffa.. okropnie się cieszyła, że wreszcie ktoś się jej pokazał i wyciągnął do niej rękę :-(
ja wiem, że pewnie nic nie można zrobić w obecnej sytuacji, ale to strasznie niesprawiedliwe, że niektóre psiaki nawet przez te kraty nie widzą ludzi:shake::placz:

Link to comment
Share on other sites

Żaba Ona chyba jeszcze nic nie robiła w krzakach,bo to Ciebie odgrażała sie tam zaciagnąc.Kibicuj Amonowi ,bo wyglada ,że tylko mi wali na jego punkcie.Myslisz ,ze mnie serce nie boli jak wchodze i cisza.Zaczynam rozmawiać o Amonku i płacze,głupio mi ale nie opanuje.Amoneczku,złotko,moze będzie spacerek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Nie wiem właśnie o czym ona pisze... Robiła coś w krzakach i teraz majaczy :D[/quote]

Zaciagne Cie w te krzaki i naprawde Ci cos zrobie:mad:
Neczke oszczedze:cool1:

Wiem ze jest dojscie a chodzi mi o krzaki po prawej od boksow i nie chodzi mi o to ze nie ma dojscia tylko ze jak sie to wykarczuje to beda lepiej widoczne i bardziej dostepne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...