Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

No właśnie,co jej było?samo zobaczenie weta uzdrawia?Moje też wyczuwaja jak coś jest drugiemu.Raz mi Filip uciekł,jak wrócił po godz.myślałam że nutka go zalize na amen,on też miał dość czułości.Ale to jest piękne.Tez są ze schronisk.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze... a co było przyczyną choroby mojej Sympatii?:crazyeye:??
Czyżby coś podżarła i się zatruła:oops:???
Co mówiła vet-ka???
Niby są ok.:oops:, ale wolę patrzeć im na ręce:oops:, gdyby nie moja wyjątkowa upierdliwość rok temu straciłbym moją wtedy 12-letnią Staruszkę:shake:, a tak to żyje i ma się świetnie,:loveu: a w grę wchodziły już dosłownie godziny...

Link to comment
Share on other sites

Juz Wam mowie - czyms sie albo zatrula,albo polknela byc moze duzy kawalek "kosci" z wapniem,ktore im wczoraj dalam...albo zjadla cos,o czym nie wiem..na pewno nic niejadalnego,bo ona nie rusza niczego takiego... A vetka dala jej antybiotyk, srodek przeciwbolowy i parafine. Fakt,ze Nuka szybko odzyla:)Pozniej nie bylo mnie kilka godzin,jak wrocilam,z ulga zobaczylam pedzaca Nuke w moim kierunku:)Wyraznie czuje sie duzo lepiej!Ale strachu mi napedzila...

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka one są cuuuuuudne. Każda osobno i obie razem. Zwłaszcza razem :loveu:[quote]Tania widzac Nuke na stole chodzila w kolko i piszczala,tak,jakby sie martwila o siostrzyczke...[/quote]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kochana Taniusia!!!!!

Wiesz Nuka mogła nawet coś złapac na dworze czy polizać i nie zauważyłaś a potem dolegliwości gastryczne. Domowe psy mają trochę delikatniejsze i wrażliwsze żołądki. No bo świeże jedzenie, czyste, więc jakieś bakterie z czegoś na dworze mogą wywołać reakcję ze strony przewodu pokarmowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...