Jump to content
Dogomania

Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Słuchajcie, wiem ,że Becia namyśla się nad wyjazdem w nasze rejony z Frodem. Dziś wpadłam na pomysł i zmieniłam przeglądarkę, więc mogłam córkę zapoznać z wątkiem Belii. Jej też sunia spodobała się nad wyraz. Jedyny problem to taki,że może nie dogadać się z moją cholerą. Tzn. z suką a nie z córką:evil_lol:Słuchajcie, czy myślicie, żę możliwa jest taka opcja, by Bella przyjechała do Warszawy razem z Frodo i z Becią,zatrzymałyby się u nas, a gdyby naprawdę suki nie dogadałyby się ze sobą, Bella z bólem saerca wróciłaby do Orzechowców? Z mojej strony zrobie wszystko, by to spotkanie odbyło się w warunkach gwarantujących Belli fory. Uniknęły byśmy wówczas tych wszystkich cudów z nacieraniem Belli pieluchami... Z drugiej strony muszę być lojalna wobec moich rezydentów - w grę wchodzą jeszcze trzy koty ... Jeśli akceptujecie te warunki, to Bella ma dom...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej poznawac je na neutralnym terenie czyli na taikm nie znanym ani jednej ani drugiej ale i tak wszystko rozstrzygnie sie w domu a tu to juz trzeba zobaczyc jak nowa sunia bedzie chiała zdominowac to trzeba ja karcic i pokazywac ze stała rezydentka jest wazniejsza, a jak w druga strone to na odwrot przewaznie działa

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, generalnie, po rozpatrzeniu wszystkiego za i przeciw, jestem gotowa wziąść Bellę na zawsze. Trudno, jakoś się z moją cholerą będą musiały dogadać. Jeśli tylko mogę prosić o sprawdzenie, czy nie gania za kotami, bo tego w warunkach domowych nie będę mogła tak szybko zmienić.
Pozostaje tylko sprawa transportu - jak zawsze...Niestety, nie jestem zmotoryzowana, a jazda po Bellę pociągiem do Przemyśla przy obecnej kwarantannie i z perspektywą min. 8 godz. w pociągu z zszokowanym psem wyciągniętym prosto ze schronu wydaje mi się trochę koszmarne...

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: no przecież ze szczęścia się nie posiadam!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:

teraz ... transport - czyli zmora największa i sprawdzenie wcześniej sprawy z kotkami :) - ja jestem dobrej myśli :) Bella jakie Ty szanse kobito tam miałaś na dom w tym swoim wiecznie zafajdanym po uszy boksie???? gagata tyłek ratujesz tej kobicie - nareszcie pozna co znaczy MIŁOŚĆ CZŁOWIEKA .... czego więcej do szczęścia??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...