Jump to content
Dogomania

Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gagata']A jak ona sobie daje radę z kotami i czy do bloków też się nadaje?[/quote]
Co do kotów to nie mam pojęcia:shake:

Myślę, że może mieszkać w bloku jak najbardziej. Nie jest bardzo duża jak, np. nasz Figaro, który jest typowo do domu z ogrodem. Ja mam w bloku 2 wariaty wielkosci Belli i bardzo dobrze się czują. Poza tym Bella jest jednym z tych psów, które strasznie chcą się wyrwać z boksu. Ona tam kiedyś zwariuje... :shake:

A dlaczego pytasz ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm to sunia z charakterem ale ciezko przewidziec reakcje moze byc ze wszystko bedzie ok ale juz mamy przykład na Amisi w boksie miała w nosie wszystkie psy a w domku rosci sobie prawa do Pani Anny jak do własnosci... Trzeba by przyjechac z sunia a kota mozna sprawdzic w schronie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Trzeba by przyjechac z sunia a kota mozna sprawdzic w schronie:)[/quote]
Jechać z jakimkolwiek psem do schronu, to chyba nie najlepszy pomysł. No chyba, żeby poznać je gdzieś dalej od bramy i szczekających psów.
Co do kotów, będziemy ryzykować życie ? :evil_lol:

Ale myślę, że dogadałaby się z inną sunią, tymbardziej, że Bella też pierwszej młodości nie jest. Kiedy ostatnio ją wyprowadzałam, to nie reagowała na zaczepki psów i strasznie nie chciała wracać do boksu... co oczywiście może się zmienić tak jak, np. w przypadku jamnisi o czym wspominała Szpilka, ale warto spróbować ;) To naprawdę przekochana psina

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że spotkanie przed schronem w grę raczej by nie weszło, bo musiałabym wracać od Was do domu pociągiem z dwoma psami. Ale może jakaś metoda nawąchiwania?... Trzeba to przemyślec, żeby było z głową i bez szkody dla obu suczek

Link to comment
Share on other sites

gagata nie rezygnuj z Belli - ona naprawdę potrzebuje serca i pomocy i chociaż łatwo nie będzie .... uważam koniecznie trzeba jakoś spróbować
Wydaje mi się że nie powinna atakowac innych zwierząt, nia ma w sobie dominacji - przynajmniej na spacerach ze mną nie zetknęłam się z czymś takim. Psiaki po niej skakały - nie reagowała...

ale co prawda to prawda- schronisko to zupełnie inna sprawa i zachowanie niż dom - ale dla takich suń jak ona, które naprawdę sporo lat spędziły w schronie ktoś musi podjąć decyzję i spróbować

Link to comment
Share on other sites

Cały czas kombinuję, jak to technicznie rozwiązać.Bo to jest bardzo długa droga i jak miałoby się ją przejść tylko po to, by moi rezydenci i Bella mieszkali każde w innym pomieszczeniu,to cała impreza minęła by się z celem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...