Jump to content
Dogomania

obóz agility 30.06.-6.07. 2008 Horn

CHI

Recommended Posts

• Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hanik już próbowałam, Katka chce mieć pieniądze przed obozem.
Trochę mnie to dziwi bo przy polskiej poczcie i obecnych strajkach jakbyśmy wsadziły kasę w kopertę to doszła by w sierpniu(przy dobrych wiatrach)...

Dzwoniłam do Katki też po ten numer banku czeskiego(bo mi tego brakuje) Katka nie wie o co chodzi. Podała to co dostała i więcej nie wie...

[quote name='Sonuś']Hanik już próbowałam, Katka chce mieć pieniądze przed obozem.
Trochę mnie to dziwi bo przy polskiej poczcie i obecnych strajkach jakbyśmy wsadziły kasę w kopertę to doszła by w sierpniu(przy dobrych wiatrach)...

Dzwoniłam do Katki też po ten numer banku czeskiego(bo mi tego brakuje) Katka nie wie o co chodzi. Podała to co dostała i więcej nie wie...[/quote]

Mi podala smsm numer banku.. Podala mi numer konta do swojego kolegi Stanislava ale za krótki. Jeśli dostalaś ten sam numer konta tylko, że dłuższy to numer banku jest taki. Mogę podać na priva adres jej kolegi jeśli nie masz.
numery banku
GE Money
BANK , ZELEZNICARU 1303/8 HAVIROV, 73601

Guest ajsonowa

Ja do przelewu potrzebowalam kodu banku odbiorcy tego kolegi Katki i ona tez nie wiedziala o co chodzi... :shake:

Jutro bede probowac przez Western Union, bo Katka sie zgodzila, mam nadzieje, ze sie powiedzie, a jak nie to ja juz sama nie wiem :mad:

Molos z tego co wiem(albo raczej z tego co Katka mówiła mojemu tacie) opłaty tylko w koronach czeskich:( No chyba ze jednak zmieniła zdanie...
Poczta odpada, jutro idziemy do wester union(czy jak to sie tam pisze), nie ma wyjścia

[quote name='asia_i_bora']A gdzie będziecie spały? W namiotach, czy w tych przyczepach?[/quote]

Ale przyczepę to chyba trzeba ze sobą przywieźć...? ;-) Wśród czechów/słowaków takie karawany są dosyć popularne.

My albo poszukamy jakiejś kwatery w okolicy, albo w namiocie, albo w ostateczności... w domu;-) Tzn.nie całość, ale w razie czego (np.pogoda, kiepskie znoszenie warunków przez naszego szczeniora, zmęczenie) możemy spać w domu :-) (HA, choć raz gdzieś JA mam bliżej :diabloti: )

My w namiocie.... Gdyby było tragicznie i lało będziemy szukać jakiegoś miejsca noclegowego... Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Właściwie to lubię warunki namiotowe..
Namiot właśnie stoi w ogródku i jest testowany... Właśnie u nas pada, więc zobaczę czy się nadaje:cool1:

[quote name='hanik']My w namiocie.... Gdyby było tragicznie i lało będziemy szukać jakiegoś miejsca noclegowego...[/quote]

[B][URL="http://szkolenie.molos.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=45"]TUTAJ są linki do okolicznych kwater[/URL][/B] - nie wszystkie ale zawsze coś ;) Ja, najczęściej w okresie zimowym jak sie nie da spać w namiocie, korzystam z Country Club - przystępne ceny, nie dopłaca się za psa, restauracja na miejscu, wszystko zlokalizowane nad samym jeziorem :) minus to odległość (około 5km od ZKO)

[quote name='Sonuś']Nasza kaska też już poszła i Katka napisałam mi że już odebrana jest...uff.
Ja preferuje namiocik(nie uśmiecha mi się codziennie rano zapierdzielać z domku do ośrodka i z powrotem:eviltong:).[/quote]

Ja też, ale w razie wielkich ulew, gdybyśmy spłyneli z tym namiocikiem lepiej wiedzieć, gdzie można się wysuszyć :lol:

200 koron za nocleg to nie drogo... Nie zauważyłam gdzie to było napisane..
W każdym razie dobrze wiedzieć:lol:

Moi drodzy,
Dosyć późno zdecydowałam się na wyjazd na obóz, ale za pozwoleniem Katki zrobiłam to. Jutro udam się na pocztę wysłać przekazem pieniążki. Ponieważ wszystko dzieje się teraz dla mnie w szaleńczym tempie, nie sprawdziłam jeszcze jak można tam dojechać. Zanim to zrobię, może znalazła by się dobra dusza która zabrałaby mnie i psiula (11kg) ze sobą? Mogę dojechać do dowolnego miasta w Polsce.:modla:

[quote name='hanik']Czy ktoś z was ma już doświadczenie wypadow z psem pod namiot??? Co warto wziąć???? Jak apteczkę zaopatrzyć???? Jakie warunki są na tamtejszym placu?[/quote]Ja mam sporo doświadczenia. :) Jedna rzecz, o której nie wszyscy myślą, to karimata dla psa - śpiąc bezpośrednio na ziemi, pies może nieźle zmarznąć, karimata go izoluje.

Guest ajsonowa

dobry pomysl z ta karimata :)
chociaz moje psy zawsze spia na materacu :eviltong:

Pisulka mamulka, napisz do Karoliny (Sonuś) moze ona zabierze Cie w jedna strone z Krakowa :)
Ja niestety jade w sobote...