Jump to content
Dogomania

obóz agility 30.06.-6.07. 2008 Horn


CHI

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wafelek']O, fajnie będzie znowu się spotkać! :)[/quote]

Ja też się cieszę, że się zobaczymy. Na fortowy obóz mnie nie stać, więc martwilam się, że nic z naszego wyjazdu nie będzie. Bardzo się ucieszylam tym obozem. Właśnie przeczytalam na Twoim blogu o Twoim Rudasku i jakoś trudno mi uwierzyć w to wszystko :-(.
Cały czas mam przed oczyma nasz ostatni spacer na obozie i Twoją sunię na torze biegającą z taką dużą piłką.

Cieszę się, że będzie miała następcę i, że będę mogła go spotkać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Haniu, zawsze mozesz po prostu zadzwonic ;) Telefon jest podany w pierwszym poscie, a Katka bardzo dobrze pisze - zatem podejrzewam tez, ze i mowi ;-) - po polsku.[/quote]

No właśnie ciut się boję, że nie dogadamy się :lol:
Bo pisząc zawsze możesz obstawić się słownikami , a mówić już gorzej,Na dodatek nie pomachasz rękami bo to telefon :lol:. Ale nic, jak nie dostanę odzewu to będę musiala, bo nawet numeru konta nie znam, żeby kaskę przeslać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia i Fiona']My też zgłoszone :)
Monita, może pojedziemy razem?
Bożenko, fajnie, że będziecie ze szczeniaczkiem :)[/quote]

Ale rewelacja - jestem za !! Tylko jeszcze się nie zapisałam :shake: :oops: Muszę wszystko pozałatwiać z pracą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napisalam kolejnego maila i nic. Więc zadzwonilam. Udało mi się... Katka bardzo dobrze mówi po Polsku :cool3:
Okazało się, że odpisała na wszystkie maile. Niestety żaden nie doszedł.... Powiedziala, że wyśle sms -em numer konta i adres ... No i sms-a brak :cool1:

Może z Czech do Polski nic nie chce dochodzić ...
Stąd moja prośba.. Czy ktoś z was już wplacił pieniążki? Jeśli tak to czy mogę prosić na priva o numer konta i adres, żebym mogła zrobić przelew???? Zadzwonila bym do Katki z zapytaniem czy o to konto jej chodzi bo jeśli tak to problem byłby z głowy.... Nie balabym się, że podając mi ustnie żle coś zrozumiem i pieniądze pójdą nie tam gdzie trzeba...

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Ponaglam pytanie :)
Ja sie zorientowalam, ze Katka nie podala mi numeru konta, ale swoj adres na zrobienie przelewu pocztowego ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też to dziś zauważyłam. Niestety dziś nie miałam czasu i poprosiłam o to to mojego ojca a on wyslal te pieniądze w kopercie poleconym priorytetem :crazyeye:

Już widzę oczyma wyobrażni jak dochodzi pusta koperta

Link to comment
Share on other sites

Nie ma. Mi podala numer konta kolegi, niestety za krótki..Rozmawiałam z nią
ale nie wiele zrozumiala jak jej tłumaczyłam, że pieniądze poszły w kopercie..
Ale chyba na tyle się dogadalam, że jak za 10 dni nie dojdą to poda mi dobry numer i zrobię przelew... Najlepiej by było gdybym je zawiozła :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

hanik, to co jedziemy razem? :razz:

Ja jej wyslalam maila, ze pieniadze wysle dopiero jutro, zobaczymy czy mnie nie usunie z listy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']hanik, to co jedziemy razem? :razz:

Ja jej wyslalam maila, ze pieniadze wysle dopiero jutro, zobaczymy czy mnie nie usunie z listy :diabloti:[/quote]

Myślę, że nie usunie.

A Ty jak jedziesz? Szkoda, że się nie zgadałyśmy wcześniej to bym przez Warszawkę jechala i nie szukała noclegu... A tak już mam zaklepany nocleg u znajomych :roll:

Z powrotem mogę Cię zabrać :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Z transportem nie mam problemu, wiec loozik ;)
ale jesli moglabym wracać z Tobą to ew. jeszcze zobaczymy na miejscu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Z transportem nie mam problemu, wiec loozik ;)
ale jesli moglabym wracać z Tobą to ew. jeszcze zobaczymy na miejscu :razz:[/quote]
Oki . To do zobaczyska :)

A mój ojciec to w czepku urodzony :lol:. Kasę wyslał priorytetem poleconym w piątek a w poniedzialek Katka już pieniądze miala... Cała operacja kosztowala 8 zł :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

o, rany :shake: wyglada na to, ze chyba tylko ja mam takie problemy z wyslaniem pieniedzy... w poniedzialek na poczcie sie komputery zawiesily i nie moglam wyslac kasy, wczoraj w numerze konta brakowalo jakis danych, a dzisiaj jak chcialam wyslac kase przez Western Union to musze miec jakies potwierdzenie od Katki, masakra! :mad:

hanik, gratuluje, ja sie boje, ze mi kasa zginie w drodze do Czech :eviltong:

a moze inni by sie pochwalili jakim cudem przelali pieniadze? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']o, rany :shake: wyglada na to, ze chyba tylko ja mam takie problemy z wyslaniem pieniedzy... w poniedzialek na poczcie sie komputery zawiesily i nie moglam wyslac kasy, wczoraj w numerze konta brakowalo jakis danych, a dzisiaj jak chcialam wyslac kase przez Western Union to musze miec jakies potwierdzenie od Katki, masakra! :mad:

hanik, gratuluje, ja sie boje, ze mi kasa zginie w drodze do Czech :eviltong:

a moze inni by sie pochwalili jakim cudem przelali pieniadze? :razz:[/quote]

A Ty myślisz, że ja się nie balam :eviltong: Ja bym nigdy na coś takiego nie poszla. Po prostu mój ojciec nie wiedział, że istnieje coś takiego jak przelew pocztowy...
Najlepiej zadzwoń albo napisz do Katki i powiedz, że masz problemy bo jest strajk poczty. Może poda Ci dobry numer konta kolegi. Mi powiedziała, już ma dobry numer i jak pieniądze zaginą to mi go prześle . Całe szczęście nie trzeba było :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...