Jump to content
Dogomania

Xlii Krajowa Wystawa Lublin 8.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja też na 100% będę!
Ja osobiście polecam teren wystawy, bardzo fajnie miejsca sporo, bo 20 kwietnia byłam.
P.S. Jeśli ktoś jeszcze nie zgłosił to istnieje możliwość zgłoszenia internetowo(pierwszy raz przez internet się da zgłosić do lubina).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]AnkaW[/B] to ja widze, że jednak zobaczymy się szybciej niż myślałam :) nadrobimy braki z Krosna :)[/quote]

Konieczkie :multi::multi: może przy okazji poćwiczysz z moim na przyszłość :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Konieczkie :multi::multi: może przy okazji poćwiczysz z moim na przyszłość :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nie mogę się doczekać! :multi: 0jj naćwiczę się ja z nim, naćwiczę :loveu: a my z Arnim zgłoszeni w szczeniakach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']ja dziś w związku byłam i psiaki zgłoszone już są :p ale co do stadionu to nie wiem nie wiem.. na zdjęciach wydawał się spory ale jak go dziś zobaczyłam to taki spory nie jest :roll:[/quote]

No stadion nie jest jakiś wielki, ale na MOSiRze było raczej jeszcze mniej miejsca. Ja za to nie lobię stadionów z powodu braku cienia...

[FONT=Verdana][SIZE=2]Aaaa napisaliście, że grupę VII sędziuje Bogusława Szydłowicz-Polańczyk, a na stronie jest info, że Andrzej Szutkiewicz.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan'] No stadion nie jest jakiś wielki, ale na MOSiRze było raczej jeszcze mniej miejsca. Ja za to nie lobię stadionów z powodu braku cienia...[/quote]

Z tym brakiem cienia to też się zgadzam, znowu będziemy jak na patelni na słońcu.. :razz: trzeba parasolki wziąść albo namioty :eviltong:


[FONT=Verdana][SIZE=2][quote name='Kaladan'] Aaaa napisaliście, że grupę VII sędziuje Bogusława Szydłowicz-Polańczyk, a na stronie jest info, że Andrzej Szutkiewicz.[/SIZE][/FONT][/quote]

Na początku sędziować miała Bogusława Szydłowicz-Polończyk, ale nastąpiła zmiana sędziego i jest teraz Andrzej Szutkiewicz. Czy znowu nie postanowią zmienić nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...