Jump to content
Dogomania

SUCHE- w czym trzymacie?


Elfik

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buldog, ja daję swojemu pieskowi ANF i nawet nie wiedziałam, że lepiej jest otwierać worek od dołu. To nawet rozsądne. Bo ANF jest pakowane bez tlenu - próżniowo. Sunię karmię Royalem. A karmę przesypuję do takich 5-kilowych wiader po EuroPremium, przykrywam pokrywką i trzymam w szafce w kuchni (szafka tylko dla psów). Worki zawijam i trzymam w przedpokoju w garderobie. Nie capi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ostatnio kupowałam Royal Canin i jest promocja. Do każdego worka 15 kg dodają wiadro (takie duuuże, akurat na 15 kg), bardzo szczelnie zamykane, nie ma możliwości, żeby roznosił się zapach. Tak więc pytajcie w sklepach, bo może sprzedawca "zapomni" o promocji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie dzisiaj zakupiłam kolejny worek Royal Canin Maxi junior 7,5 kg i dostałam wielki pojemnik (na 15 kg) do przechowywania karmy :D - więc promocja jeszcze trwa.

Jestem zadowolona bo skończy sie wieczne zawijanie worka i używanie zapinek :wink:

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

u mnie to jest jakies 14 dni bo Cerry zjada ok.1000gram dziennie........Raz wiecej raz nieco mniej 8)

:o no, no... niezły apetycik :lol:

stawka sie zmienila i teraz jest to srednio 1200-1300gram :lol:

:hand:

PS.apropo trzymania,jako ze nie mamy wiader itp itd trzymamy to w worku tyle ze Bosch nieco strukture opakowania zmienil.....Totez karma jest swieza i zawsze tak samo smierdzaca :wink: A zamykamy na takie klamry :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak jak pisałem wczesniej. Zamykanie pokarmu nie ma tylko na celu eliminację capienia, ale głównie odcięcie swobodnego dopływu powietrza, żeby się karma nie utleniała (wietrzała). Z tego by wynikało, że trzymanie np 3 kg pokarmu w 15 kg wiaderku jest bez sensu. Nadal lepszym rozwiązanie jest zwijanie i klipsowanie worka. No ale jeżeli ktoś dostał za darmo i w promocji bajeranckie wiaderko i chce, żeby wszyscy to widzieli to niech zwinięty worek z karmą włoży do tego wiaderka ale niech nie przesypuje do niego karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Kupuje 15 kg ktore starcza na ok 1,5 miesiaca i trzymam w specjalnym wiadrze ktore jest niesamowicie szczelne. Natomiast co tydzien napelniam mniejsze wiaderko z ktorego codziennie biore jedzenie. Dzieki temu w wielkim wiadrze karme mam dlugo swieza, bo nie za czesto je otwieram :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja trzymam karmę w puszce po Redds'ie bodajże :cool3: Bardzo ładna i kolorowa... Mieści się na pewno 2 kg a może i więcej, muszę to jeszcze sprawdzić.
Myślę jednak nad zakupem jakiejś w temacie, ale na razie to tylko plany, plany...

dadiii - radzę śledzić allegro, czasami trafiają się fajne okazy niedrogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...