Jump to content
Dogomania

Tak długo szukany ON CEZAR z okolic Piły, - ZASTRZELONY!!!


pasja

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Verdana]Drodzy, no niestety to Cezar. Wyglada na to ze zostal zastrzelony, zdecydowanie nie utopil sie. Zostal wrzucony do jeziora po smierci. No boku ktory wystawal z wody sa slady zaschnietej starej krwi, jest to w okoliczach za lopatkami tak ze mam nadzieje ze ten skorw…synek ktory to zrobil to chociaz nie spapral roboty I pies sie nie meczyl.[/FONT]

[FONT=Verdana]Zdecydowanie tego tak nie zostawie, zglosze to na policje, problem w tym ze nie mam za bardzo dowodow. Nie da sie znalesc koli itp.[/FONT]

[FONT=Verdana]Jeszcze pozniej cos napisze jak sie zbiore ze soba. W sumie ciesze sie ze wiem, ze moge zakonczyc poszukiwania ale jest mi strasznie przykro ze jego stracilem.[/FONT]

[FONT=Verdana]Pozdrawiam[/FONT]
[FONT=Verdana]Lukasz[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Straszne:-(

Może być ,że niedzielny myśliwy zastrzelił,Potem przestraszył się ogłoszeń i postanowił ukryć Cezara.:shake:
Echh, do d... to wszystko:-(

Tu jest temat o zastrzelonym psie,może ktoś będzie wiedział jak się za to zabrać?
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103216]wątek[/url]

Poza tym w kole musi być zeszyt, gdzie myśliwy musi sie wpisać, na który okręg jedzie i ,czy i co zabił.

Link to comment
Share on other sites

NIE NIE NIE!!!!! Ja tak bardzo chciałam żeby był z wami z powrotem...szczęśliwy... Niech szlag trafi to wszystko!!!! Łzy mi same płyną do oczu:-( Cezarku mam nadzieję, że się nie męczyłeś (a ten kto cię zabił niech poniesie karę!) I wszystko przez jeden spacerek..... Dla ciebie psinko
[*]
Boże, wierzę, że ukarasz tego człowieka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']NIE NIE NIE!!!!! Ja tak bardzo chciałam żeby był z wami z powrotem...szczęśliwy... Niech szlag trafi to wszystko!!!! Łzy mi same płyną do oczu:-( Cezarku mam nadzieję, że się nie męczyłeś (a ten kto cię zabił niech poniesie karę!) I wszystko przez jeden spacerek..... Dla ciebie psinko
[*]
Boże, wierzę, że ukarasz tego człowieka....[/quote]

mysle ze najlepsza kara dla takiego czlowieka bylo dlugie albo bardzo dlugie zycie zeby mogl przezyc smierc calej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']No w sumie masz rację.. A Ty jak się trzymasz??? Cezarku pilnuj swojego pana z nieba!!![/quote]

jest mi strasznie smutno ale pozatym ok. od ponad 3 miesiecy to samo uczucie. teraz bynajmniej wiem czemu.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za cala pomoc w procesie poszukiwania. Dostawalem od was duzo informacji. Dziekuje wam. Dzieki za wsparcie, dobrze wiedziec ze nie jest sie samemu w milosci do psow........

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=tHi6M5sAeDE"][COLOR=#606420]http://www.youtube.com/watch?v=tHi6M5sAeDE[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mysliwi to jedna prominentna klika:angryy:, wstyd mi ze moj brat tez poluje.
W nadlesnictwie jak juz ktos napisal, musza miec wpisy indywidualnego platnego odstrzalu, malo tego musi byc wpis kola lowieckiego ktore dostalo zezwolenie na ten teren.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Straszne:-(

Może być ,że niedzielny myśliwy zastrzelił,Potem przestraszył się ogłoszeń i postanowił ukryć Cezara.:shake:
Echh, do d... to wszystko:-(

Tu jest temat o zastrzelonym psie,może ktoś będzie wiedział jak się za to zabrać?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103216"]wątek[/URL]

Poza tym w kole musi być zeszyt, gdzie myśliwy musi sie wpisać, na który okręg jedzie i ,czy i co zabił.[/quote]

Okropna historia, Dzieki Szczuroslawa za ta informacjie i za te wszystkie ktore podrzucalas przez caly czas. pozdrawiam. L

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']Piekny filmik.. az sie poplakalam.:placz: tego mysliwego to bym zastrzelila i wje..la do tego jeziora.. Co ci wszyscy mysliwi cierpia do psow??[/quote]

nie wiem co cierpia do psow ale do siebie cierpia to, ze to faceci z malymi fjutam, duzymi strzelbami i jeszcze wiekszymi kompleksami wiec lecza sie w lesie na psach...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Mysliwi to jedna prominentna klika:angryy:, wstyd mi ze moj brat tez poluje.
W nadlesnictwie jak juz ktos napisal, musza miec wpisy indywidualnego platnego odstrzalu, malo tego musi byc wpis kola lowieckiego ktore dostalo zezwolenie na ten teren.[/quote]

dzieki Kora, jak rozgrysc ta klike?

Link to comment
Share on other sites

Nie mialem za bardzo mozliwosc sie zalogowac przez weekend dlatego nie pisalem. Cezar zostal pochowany w lesi. Niestety nie znaleziono kuli ale wystarczajacych dowodow zeby z czym kolwiek ruszyc ta sprawe. Jest to strasznie niesprawiedliwe. Bez dowodow nie moge nawet mowic ze to mysliwii. Wiem dwie rzeczy, w dniu jak sie zgubil slyszalem strzaly i w kilka nastepnych dni jak szukalem jego po lesie rowniez. Mimo ze lowczy mowili mi ze jest po sezonie i nikt nie moze w tym czasie szczelac - klamstwo. Druga rzecza jest fakt ze przez prawie 7 lat pies chodzil po lesie, plywal w jeziorach i rwacych rzekarz, nigdy sie nie zgubil i nie wrocil ranny. Ktokolwiek to byl musial mu pomuc przejsc za TM. Niestety tego sie juz nie dowiemy. Mysle ze Cezar zginal tego samego dnia co sie zgubil 16 lutego 2008 roku. W pierwszy dzien, noc darlem sie po lesie do polnocy, gdyby zyl to by napewno przylecial lub wyl gdyby mnie slyszal.

Dla mnie osobiscie od tego dnia czas sie zatrzymal. Czuje ulge ze go znalazlem, mimo ze martwego. przez te 3 miesiace poznalem wielu ludzi, czy to na necie czy na zywo. od bardzo pomocny po taki co krok w krok zrywali za mna ogloszenia; pseudoekologow co zabronili mi wieszac ogloszenia w lescie na drzewach. Powiedzialem im ze zrywajac ogloszenia dzialaja przeciwko sobie bo ja musze wydrukowac nowe, zmarnowac tusz, papier itp itp a nie poddam sie dopoki go nie znajde, takze walcza z wiatrakami. zapytali ile to moze potrwac jak sie nie znajdzie,powiedzialem ze pies mial prawie 7 lat jak sie zguil, byl chory ale 7 kolejnych mogby jeszcze spokojnie przezyc, czyli bede wieszal to ogloszenie przez nastepne 7 lata. Mimo to kazdego ranka mialem swoje punkty do objechana gdzie bylo gwarantowane ze ogloszenie bylo zerwane.

pozniej byla oczywiscie Straz Lesna z mandatem za jezdzenie po lesi samochodem. Powiedzialem ze to nie jest dla mnie zadna lekcjia i olewam ten jego mandat i jak chce to moze tutaj czekac codziennie na mnie bo ja przyjade jutro, pojutrze tak samo jak bylem wczoraj, przedwczoraj i tydzien temu.

Pamietam tez pewnego starszego pana ktory podjechal do mnie na rowerze zobaczyc co wieszam. powiedzial ze Cezar wyglada jak jego uspiona kilka lat temu Astra i ze jest jemu bardzo przykro ze sie zgubil. to co zapamietalem, powiedzial ze musieli ja uspic juz kilka ale do dzis nie ma odwagi wiziasc innego psa. Zbyt bolesna strata.........

Najgorszym momentem dla nie bylo jak w 2 tygodnie po zaginieciu uslyszalem w radiu ogloszenie o Cezarze. Gdzies przeczytalem statystyki ze 14 dni po zaginieciu szanse na odnalezienie spadaja niemalze to zera. to byl 14 dzien, sobota. Ogloszenie bylo doscy dlugie, odrazu po wiadomosciach i przedstawione bardzo profesjonalnie i szczegolowo.... to byl moj moment zalamania. :-(

ciesze sie ze moglem tez was poznac i ze nadal przesylacie cieple slowa. Nigdy bym nie znalazl tych forum, Mama pewnie nie miala by psa ze schroniska. Moj pies tez bedzie ze schroniska (kiedykolwiek to nastapi).

Nie wiem jaka jest normalnie kultura na forum, czy sie usuwa watek jak juz jest sprawa zamknieta?

pozdrawiam serdecznie wszystkich
Lukasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucas']nie wiem co cierpia do psow ale do siebie cierpia to, ze to faceci z malymi fjutam, duzymi strzelbami i jeszcze wiekszymi kompleksami wiec lecza sie w lesie na psach...........[/quote]

to niech strzelaja do siebie a nie do naszych psow.:angryy:
Trzymaj sie Łukasz..

Cezarku
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Łulasz ogladam twoj filimik z cezarem i rycze rycze i nie moge przestac...:(:(:(

cholera
tak nie powinien wygladac swiat...jejku jak mi przykro sama mam odobna suczke do ceza...:(:(:(

jestes przykladem wspanialego wlasciciela ktory sie nie poddawal szukal zrobiles wszytko co tylko mogles...teraz cezat jest za TM...chce wierzyc ze szczesliwy...

Lukasz osoba taka jak ty to wspanialy przyklad...

nie no ja nie moge...kto urzadzil ten swiat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...