Jump to content
Dogomania

Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom


szajbus

Recommended Posts

[quote name='Trident']Witam

Popieram zrobienie porządku, jestem tu nowy :) i przeczytanie 140 stron naprawde nie jest przyjemne :) , wiec może zamknać wątek i podsumować. Czyli ile brakuje miesiecznie na hotelik ..., co to jest wpłata na "ogloszenie" jakas gazeta ? Czy możemy dla Stefana zrzucic sie na miesiąc w hotelu a na kolejny bedziemy sie martwić za miesiąc ? Jesli tak dajcie znać ile brakje dokładnie dorzuce. Mysle ze trudno bedzie ustawić wpłaty comiesieczne bo kazdy musiałby zrobic stałe zlecenie zapłtay z konta bo skleroza na pewno kogos dopadnie ... i z ciekawosci bo sie pogubiłem na postach i nie znalazłem ...dlaczego te hotele są takie drogie ? 450 zł + karma to o ile sie nie myle spora suma za 700 zł/m-c możnaby wynając pokój w pensjonacie ;)

Pozdrawiam:cool1:[/quote]

Witaj :).

Przeważnie na pieska robi się miesięczne deklaracje po to żeby za miesiąc nie okazało się że nie ma na jego pobyt w hotelu pieniążków i że piesek musi wrócić do schroniska co byłoby dla niego tragedią.
A tak to każdy się miesięcznie deklaruje ile może i chce pieska wesprzeć i jak pełna albo prawie pełna kwota deklaracji się uzbiera to można psiaka ze schroniska wyciągać.
A swoje zobowiązanie można sobie w notesiku odnotować albo jak kto woli w głowie :), czasami ktoś prosi żeby mu przypomnieć na pw gdyby zapomniał ile i komu deklarował. Deklaracje są wpisywane na 1-ą stronę wątku psiaka i tam też powinny być najważniejsze info o nim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok dzieki za info, przeoczyłem informacje o "aktualizacji" postu na pierwszej stronie. Czyli obecnie jest 310 zł deklaracji i 450 wpłat. Czy jesli wpłace na Stefana 140 zł mozecie go przeniesc tym samym na 2 miesiace do hoteliku ? Mysle ze 2 miesiace to sporo czasu na dozbieranie na ew. trzeci miesiac jesli bedzie taka potrzeba ... Choć 3mam kciuki zeby za ten czas juz znalazł dom ..., czy moze jednak wolicie np. deklaracie wpłat po 50 zł na miesiąc ?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ciotki ,ale muszę...:oops:

[CENTER][B]BAZAREK NA NASZEGO NOWEGO PODOPIECZNEGO :[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/szal-wszystko-po-angielsku-zajrzyj-koniecznie-na-rozjechanego-ogonka-do-07-08-a-143271/#post12721958"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szal-wszystko-po-angielsku-zajrzyj-koniecznie-na-rozjechanego-ogonka-do-07-08-a-143271/#post12721958[/B][/URL]

[B]ZAPRASZAM, DLA OGONKA..........:oops:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trident']ok dzieki za info, przeoczyłem informacje o "aktualizacji" postu na pierwszej stronie. Czyli obecnie jest 310 zł deklaracji i 450 wpłat. Czy jesli wpłace na Stefana 140 zł mozecie go przeniesc tym samym na 2 miesiace do hoteliku ? Mysle ze 2 miesiace to sporo czasu na dozbieranie na ew. trzeci miesiac jesli bedzie taka potrzeba ... Choć 3mam kciuki zeby za ten czas juz znalazł dom ..., czy moze jednak wolicie np. deklaracie wpłat po 50 zł na miesiąc ?[/quote]
Trident to twoje rozwazania,czy konkrety:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tylko jak pisałem jestem nowy, nie wiem co lepsze co wolicie, lepiej wiecie jak pomagac , wiec pytam wprost. Nie lubie owijania w bawełne, jesli osoba ktora to organizuje wie ze wazniejsza jest deklaracja miesieczna tak zrobie , jesli uwaza ze teraz bedzie bardziej przydatna wieksza gotowka to ...tak zrobie :) Czekam na sygnał, namiar i wpłacam.

p.s. co to znaczy ze komus nie pozwolono sie zając Stefanem ? Myslalem, ze to czesc osob z forum zajmuje sie zwierzakami w schronisku ?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/95925.html"]Trident[/URL] proszę o wpłatę jednorazową teraz
Wszystkie cioteczki i wujków którzy deklarowali wpłaty miesięczne prosimy o wpłacanie już na konto fundacji
Prosimy też o wszelkie bazarki [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]Jeśli wszystko dobrze się ułoży Stefan w środe opuści schronisko
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś'][COLOR=Blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/95925.html"]Trident[/URL] proszę o wpłatę jednorazową teraz
Wszystkie cioteczki i wujków którzy deklarowali wpłaty miesięczne prosimy o wpłacanie już na konto fundacji
Prosimy też o wszelkie bazarki [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]Jeśli wszystko dobrze się ułoży Stefan w środe opuści schronisko
[/B][/COLOR][/quote]

Wpłacone. Trzymam kciuki za wyciąganie.

M.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...