Jump to content
Dogomania

Piękna, mądra, młoda i kochająca ludzi - już nie szuka domu :)


Witokret

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Witokret']Asiu będziemy tam jutro i pojutrze - w niedzielę niestety musimy wyjechać i tego obawiamy się najbardziej... Stąd pilne poszukiwanie DT dla szczeniorów - obawiamy się, że maluchom może sie coś stać :shake:[/quote]
To ja na sobotę się zapisuję!;)
Strach myśleć co z takimi maluchami może się stać jak zaczną łazić na te okoliczne budowy... Może rzeczywiście te, dla których są domki tymczasowe odłowić, a resztę umieścimy w przytulisku i intensywnie będziemy szukać domów? Mogę zająć się ogłaszaniem, zdjęciami, jeździć do maluchów w odwiedziny.
No nie wiem co robić... Lepsze chyba sprawdzone schronisko niż ulica.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Asiu, w takim razie sie zdzwonimy, zeby razem tam w sobote podjechac.

Kochani, pomozcie! my wyjezdzamy w niedziele i nie bedzie nas 2 lub 3 tygodnie. Te maluchy nie moga tam zostac, na pewno znajda domki, tylko trzeba je gdzies przechowac.
Czy nikt juz nie moze dac DT szczeniaczkowi????

Link to comment
Share on other sites

fajnie ze tak sprawnie działacie i kilk ajuz ma dom.
Ja mam u siebie podobna sytuacje, mama, tata, synek 4 miesiace i własnie mamusia znow urodziła. Nie wiem jeszcze ile, ale kilka na pewno. Wszystko to bezpańskie, duże kundle. Tata owczarek niem., mam kundelek tez duza.

Życzę Wam powowdzenia, niestety nie moge pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witokrety, tak jak mowilam - kojce wchodza w gre tylko jesli matka bedzie razem z maluchami.

A na odmiane - one sa za male na szczepienie - wiec zabranie ich juz teraz od matki grozi pewnym ryzykiem i na to trzeba byc przygotowanym.
Wiec same maluchy do przytuliska - to nie jest akcpetowalny pomysl :(((

Sorki, ze tak smedze, ale najlepiej byloby sprobowac zlapac matke..

Moge w weekend pomoc..

Maluchow nie wezmiemy, w lazience nowy kot. A duze nasze psiory je zadepcza.

Link to comment
Share on other sites

Witokretki wracajcie, bo tu się kolejka po maluchy ustawia!:lol:;)

Jayo masz rację, schron to nie jest dobry pomysł, ostateczna ostateczność.:roll:

Witokretki macie do mnie nr? 660 998 628 Dajcie smsa o której jutro Wam pasuje i gdzie możemy się spotkać.
Weronia, jakbyś brała maluchy to ja z Tobą podjadę, jak mi jutro Witokretki pokażą gdzie to stadko się szwenda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Witokretki wracajcie, bo tu się kolejka po maluchy ustawia!:lol:;)


Witokretki macie do mnie nr? 660 998 628 Dajcie smsa o której jutro Wam pasuje i gdzie możemy się spotkać.
Weronia, jakbyś brała maluchy to ja z Tobą podjadę, jak mi jutro Witokretki pokażą gdzie to stadko się szwenda.[/quote]

no bym brala, mamy dt fajny... ale niech mi ktos napisze czy ktos je bierze juz, czy nie bierze, bo nic nie rozumiem:roll:
i co z ich mamą..
My w poniedziałek o 10g musimy być w Pultusku, na rozprawie Krzyczek, potem jedziemy jeszcze po pieska, jeszcze w 2 miejsca.. i wtedy możemy się spotkać... ale co i jak i gdzie- nic nie wiem... muszę zaplanować, więc może napisz mi AśkaK. jak to wygląda..:)
albo ktoś kto tez się orientuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Wieziecie na śląsk te maluchy? Kiedy akcja zabierania i transport?[/quote]

4 maluchy zaklepane na Śląsk ;) tylko niestety wyjazd najprawdopodobniej przesunie nam się o kilka dni... albo stety - bo będziemy mogły zająć się resztą maluchów... Idealnie byłoby odłowić je już jutro i przechować do naszego wyjazdu - czy ktoś ma taką możliwość ???

Mamy nadzieję, że Halbina i Wandul poczekają jeszcze chwilę na maluszki ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...