Jump to content
Dogomania

BOKSER - znaleziony przez hycla w Kampinosie !!!Wrócił do swojego domu!!!


Ziutka

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Ziutka, napisz, ze to jego bokser, inne wypowiedzi nie będą brane pod uwagę :mad:[/quote]
Cioteczki na 99% to jego psina ale będzie dopiero w poniedziałek go zobaczyć (syn wyjechał na weekend i myślał, że jeszcze zdąży dzisiaj ale niestety :shake: i facet też siedzi jak na szpilkach) mówił, że jego pies miał biały krawat, białą łatkę na karku, zniszczone zęby i że był bardzo dobrze zbudowany - wszystko nam się zgadza. Pan dzwonił też do hycla bo mu podałam telefon i hycel też twierdzi, że to jego psiak ale facet sam musi zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No raczej nie :shake:
Facet mieszka za Sochaczewem w stronę Płocka a nie ma z kim przyjechać :roll:[/quote]

pewnie do kom nie ma dostepu ale może jego sąsiad ,syn sasiada albo przez telefonik zdjecie przesłac. Teraz prawie kazdy dzieciak ma telefonik.
Nniech poszuka.Ziutka zapytaj tego Pana szkoda czasu aby pisak czekał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']Ziutka to może tez warto zapytac czy ma telefonik z mms albo ktos ze znajomych albo dostep do kom.Niech popyta. Szkoda psiny aby siedziala jeszcze prawie 3 dni.[/quote]
Pytałam o internet to powiedział, że nie ma dostępu i nikt ze znajomych nie ma :shake:
Tak sobie pomyślałam, ze może mógłby do Luki podjechać i zobaczyć zdjęcia - do niej ma bliżej niż do mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...