Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AlaNowak']Wogole spis wystawcow itp. to tylko i wylacznie uprzejmosc organizatorow, wiec nawet moga nie podac. Jelsi juz bedzie to nie wiem kiedy, zalezy to od organizatorow. Na pewno nadal trwa wprowadzanie zgloszen do komputera, wiec troche trzeba jescze poczekac;)[/quote] kilka postow wyzej napisałam co dowiedziałam sie w ZK O/Krakow .. wykazy i plan sedziowania łacznie z planem ringow bedzie po 15 tym .
POCZTA W MAłOPOLSCE NADAL NIE PRACUJE! jeszcze !!! moze cos sie zmnieni bo badzie wcale nie wesoło .:shake: no ale jest jeszcze czas .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Witam Serdecznie,

W zwiazku z pytaniami - dane dotyczace spisu psow, wystawcow i planu sedziowania beda dostepne na stronie O/Krakow ([URL="http://www.zkwp-krakow.pl"]www.zkwp-krakow.pl[/URL]) w przyszlym tygodniu - czyli rownoczesnie z oddaniem katalogu do drukarni. W tej chwili trwa korekta i weryfikacja zgloszen, certyfikatow, etc i z tego wzgledu publikacja w.w. danych nie jest jeszcze mozliwa, bo zakladam, ze wszystkim zalezy na informacji rzetelnej.

Z drugiej strony - opublikowanie kompletnych list na stronie na prawie 2 tygodnie przed wystawa powinno zapewnic, pomimo ew. problemow z Poczta Polska, ze informacja trafi do wystawcow.

PS. Przyjmowanie zgloszen jest zakonczone - to apropos poprzedniego postu - nie jestesmy w stanie odpowiadac za Poczte Polska, aczkolwiek przez ostatni tydzien zglozenia byly przyjmowane WYLACZNIE poprzez formularz zgloszeniowy w necie. Zgloszenia, ktore byly wysylane poczta, stanowia obecnie tylko ok. 5% lacznej ilosci zgloszen ze wzgledu na latwiejszy dostep do innych kanalow komunikacyjnych (internet i ew. fax).

Pozdrawiam,

/tomek[/quote]

A czy numerki będą do odebrania na miejscu? U mnie poczta cały czas zamknieta z powodu strajków..... jak to w ogóle będzie z wysyłaniem potwierdzeń?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A czy numerki będą do odebrania na miejscu? U mnie poczta cały czas zamknieta z powodu strajków..... jak to w ogóle będzie z wysyłaniem potwierdzeń?[/quote] u nas poczta NIE PRACUJE !!!! Jesli sie nie dogadaja to stajkuja do skutku , albo dostana podwyzki albo ich zwolnia .. tak mowia pracownicy poczty ! mam nadzieje ze sie to rozwiaze albo Zwiazek znajdzie sam inne rozwiazanie . :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

U nas to samo z pocztą ;/ do tego strajki autobusów MPK już któryś tydzień ... masakra z tymi strajkami ... a szkoły strajkowały tylko jeden dzień :( ...ehh...

Mam nadzieje, że jakieś rozwiązanie się znajdzie. W Lublinie był podobny problem, tylko że 80% zdołało jeszcze dotrzeć w przeddzień rozpoczęcia strajków na poczcie, a jakieś 20% nie i nawet zgłoszenia wysyłali i nie dotarły a kasa przelewem tak... więc zrobili tak, ze te psy miały tak jakby kolejne numery poza kolejnością w katalogu, na tablicach przy ringach były normalnie zapisane w stawce i karty ocen były normalnie dla nich przygotowane, a co do wpłat to był przy wejsciu taki długi stolik i połowa to były skrzynki ze zgłoszeniami opłaconymi, a połowa z tymi nieopłaconymi i każdy podchodził tam po numerek, w zależności od tego, czy zapłacił czy nie, to do odpowiedniej części stolika.

Link to comment
Share on other sites

Może to bez precedensu rozwiązanie, ale może dałoby się te numerki odebrać dzień czy dwa wcześniej przed wystawą? W siedzibie oddziału choćby? Ja sobie nie wyobrażam setek ludzi stojących po numerki dla ponad tysiąca psów dziennie. Będzie koszmar, nie wiem o które trzeba będzie być , żeby odstać swoje.
U nas podobno poczta działa, dzisiaj przyjęli przesyłkę i podobno listy idą. Aczkolwiek u mnie w skrzynce od tygodnia pusto w skrzynce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A czy numerki będą do odebrania na miejscu? U mnie poczta cały czas zamknieta z powodu strajków..... jak to w ogóle będzie z wysyłaniem potwierdzeń?[/quote]

Mamy jeszcze mniej wiecej tydzien na znalezienie rozwiazania awaryjnego. Potwierdzenia mialy byc drukowane bezposrednio po oddaniu katalogu do druku, czyli w przyszlym tygodniu.

Jest kilka rozwiazan - jedno z nich to np. niewysylanie numerkow z potwierdzeniem - tylko odbior w sekretariacie - i tak trzeba sie tam zglosic po katalog. Oczywiscie - mamy rezerwe numerkow, ale TO JEST REZERWA - jezeli np. mialo by nie dojsc do adresatow 500 wyslanych numerkow - to wtedy zabraknie na wystawie i tez bedzie klopot.

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Chyba nie warto ryzykować tylko numerki bedą do odbioru na miejscu,nie na jednej wystawie tak było.[/quote]


tylko trzeba sprawnie zorganizowac ich wydawanie - tzn kilka osob coby sie jedna mega koleja nie zrobila jak np w Legnicy jakis czas temu :roll:

za granica sie spotykam z tym ze nie tylko numerek trza odebrac ale i dokumenty w sekretariacie i jakos to idzie

a w wielu krajach jest tak ze numerki sa na ringu i wydaja je sekretarze , tzn te zaplacone bo niezaplacone czekaja w sekretariacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']Chyba najekonomiczniej i wygodnie byłoby, gdyby przy ringach były wydawane numerki. Mniejsza kolejka, bo ograniczona liczba ras, a jak wszyscy by się zwalili na 2-3 kolejki to byłby problem.[/QUOTE]
Tylko trzebaby to było rozgłośnić, bo nie wszyscy mają internet...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
a w wielu krajach jest tak ze numerki sa na ringu i wydaja je sekretarze , tzn te zaplacone bo niezaplacone czekaja w sekretariacie[/quote]


o ile dobrze pamiętam , tak było właśnie w zeszłym roku na europejskiej w Zagrzebiu .

Zgłosiliśmy się na ring. Odhaczono nas w katalogu, że rzeczywiście jesteśmy, numerek do ręki. Dokumenty pozostały na stoliku, ale potwierdzone, że pies będzie oceniany.. Kto nie przyjechał był odkładany od razu na samym ringu.

Szybko i sprawnie to poszło.

Tyle, że potwierdzenia mieliśmy w ręku.

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie poczta nie pracuje!!

Zróbice lepiej tak jak na Słowacji!! [B]numerki do odbioru przy stoliku sedziowskim - są z kartami ocen!![/B] bez kłopotu [B]a bezpieczniej[/B] i NIE MA tłoku i nerwówki że ktoś zaraz wchodzi na ring a tu kolejki półkilometrowe do jednego stanowiska i nikt nie chce przepuścić bo nagle wszyscy wchodzą na 10 na ring :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ale przyjmowanie jest od 8 do 10 przeważnie to jak by ludzie troszkę też pomyśleli i przyjechali wcześniej a nie w ostatniej chwili to by zdążyli a po drugie przeważnie ci co widzą, że są później oceniani z reguły przyjeżdżają później i przy ringu dopiero było by zamieszanie jak ktoś jest ostatni i będzie oceniany koło 13 a ma być przed 10 żeby odebrać numerek...znam wiele osób które widząc, że idą jako jedna z ostatnich ras przyjeżdżają po prostu później i nie męczą psa przez cały dzień zwłaszcza, jak mieszkają daleko od Krakowa...

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy mają psy, które się męczą samym siedzeniem i czekaniem, niektórzy mają psy oceniane np o 13, a biorąc pod uwagę, ze to będize masakryczny upał, jak co roku w Krakowie, to nie wiem, czy to dobry pomysł, by specjalnie po numerek przyjeżdżać o 7 rano.. By uniknąć kolejki..

Link to comment
Share on other sites

Śnieżynko, ok. 11 problemu pewnie większego nie będzie, ale między 9 a 10 pewnie będzie i to spory sajgon. Zwykle nawet jak część osób odbiera katalogi tylko to jest tłum i kolejki. A jak wszyscy będą stać po numerki? Myślę, że najlepszą opcją byłoby zrobienie wielu stanowisk do wydawania numerków i wypisywanie ich, a nie wydawanie gotowych. Gotowe zawsze zwiększają czas oczekiwania, bo trzeba odszukać teczkę czy kopertę.
W każdym razie jeszcze troszkę czasu, może problem sam się rozwiąże.
Dla mnie idealne byłoby odebranie numerka dzień czy dwa wcześniej w siedzibie oddziału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']ej no nie mogę się zdecydować w którym dniu ! bo w niedzielę welsche moje będą, retrivery, owczarki ! a w sobotę zaprzęgowe, setery, dogi...

najlepiej na obydwie jechać :evil_lol:[/quote]

welshe?? ... :cool3::cool3: to w niedziele badz :P:P i do nas wpadaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']ej no nie mogę się zdecydować w którym dniu ! bo w niedzielę welsche moje będą, retrivery, owczarki ! a w sobotę zaprzęgowe, setery, dogi...

najlepiej na obydwie jechać :evil_lol:[/quote]

I w sobote pan Arni z Mcdzikiem będą :eviltong: a to chyba przeważający aspekt :evil_lol: no chyba, ze masz blisko, to w obydwa dni bądź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Myślę, że najlepszą opcją byłoby zrobienie wielu stanowisk do wydawania numerków i wypisywanie ich, a nie wydawanie gotowych. Gotowe zawsze zwiększają czas oczekiwania, bo trzeba odszukać teczkę czy kopertę.
W każdym razie jeszcze troszkę czasu, może problem sam się rozwiąże.
Dla mnie idealne byłoby odebranie numerka dzień czy dwa wcześniej w siedzibie oddziału.[/quote]
KIlka stanowisk ,jestem za, ale odbiór w oddziale, na to mogą sobie pozwoilc tylko miejscowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...