Jump to content
Dogomania

Piękna i kochana sunia po operacji!!!Niestety są przerzuty-zostaje w DT - Mira za TM


ulvhedinn

Recommended Posts

Podnoszę:(
DT nie mam. Nawet z Wrocka nie jestem.
Rok temu sama w połochu jechałam odebrać z wrocławskiego schronu 10-letnią suczkę, którą w dobrej wierze tam oddałam (piesia znalazłam podczas pobytu we wro), o naiwności... Pani z biura szczerze mi rzekła, że takie stare psy to u nich długo nie są:shake:, a dziewczyny z dogo uświadomiły mi rzecz bardziej dosadnie... za co dziękuję, bo mojej Soni już by nie było, a tak żyje i ma się dobrze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czytam czytam chodzilo mi o to czy dzisiaj ruszylo sie cos w jej sprawie...

jest tez wazna kwestia. czy mozna szukac platnego tymczasu... albo wstawic suke do hotelu itd. na to potrzebne są pieniądze. Mowicie o dt, ale dzisiaj ("w dzisiejszych czasach") bez uzbieranej kasy chociazby na szczepienie itp duzo sie nie zrobi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ile ona moze ważyć, czy jest średnia czy mniejsza?[/quote]
Raczej średnia....
Co do kasy- szczepienie i przynajmniej część leczenia, to będzie miała w schronisku, gorzej z hotelikiem- chyba, że uda sie zrobić zbiórkę... mogę niestety najwyżej wystawić bazarki, bo sama jestem zadłuzona przez psy i koty :-(

Link to comment
Share on other sites

A nie ma możliwości żeby została jeszcze jakiś czas w schronisku? Byłam dzisiaj w okolicach gdzie została znaleziona, czyli ul. Mickiewicza, stadion olimpijski. I kilka osob ja kojarzy, zostawiłam tel. do mnie i może cos z tego wyjdzie. A jak byłam w schronisku to wyglada na całkiem zadbaną ( no pomijając ten guz) więc właściciel nie był taki zły, może to jakaś starsza osoba i nie ma jak szukać psa.
Zastanawiam się też czy schronisko nie podjęłoby się wykonania operacji. Oczywiście jeśli jest jeszcze sens i nie ma przerzutów do płuc. A wiadomo już coś o tym guzie czy to idzie od listwy mlecznej czy może to zwykły tłuszczak? A co do operacji to ja chętnie partycypowałabym w kosztach. A tym bardziej że przed adopcją i tak trzeba by ja zoperowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...