Jump to content
Dogomania

Piękna i kochana sunia po operacji!!!Niestety są przerzuty-zostaje w DT - Mira za TM


ulvhedinn

Recommended Posts

Jestem MARTWA. Dobra, oddycham, chodzę- jeszcze. Nominalnie jestem martwa. Bo zabiją mnie za tydzień, moze troche więcej....
Czemu? Bo jestem brzydka, stara i chora. Takak ani duza, ani mała, ani kudłata... i w dodatku niepozorna, nie narzucam sie, nie podbiegam do krat. Mam za to ogromny guz na brzuszku, tak duzy, że przeszkadza mi sie wygodnie położyć.

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1208/agf00013ra5.jpg[/IMG]

To ta sunia na pierwszym planie, w środku. Jest tak niepozorna, że zauważyłam ją tylko dlatego, że "rzuciłam sie" na tą śliczną młodą leośkę (swoją drogą, moje psie marzenie)....

Sunia ma sporo lat (ale wątpię, czy aż 12). Ma guza, widać na fotce- to to, co jej wisi na brzuszku. Jest taka średnio-większa, mniejsza niż dobek, ciut większa niż PON.
Po upływie kwarantanny zostanie uśpiona, bo jest nieadopcyjna, stara i chora...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]sunia juz w pierwszym DT , czeka na podróż do drugiego[/B]

[B][COLOR=#9acd32]Nr. konta:

[/COLOR][B][FONT=Verdana][COLOR=red][COLOR=black]Magdalena Łazarska[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B]

[B][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=red]Ul. Piłsudskiego 28/30 m.7[/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=red]50-033 Wrocław[/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]

[FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red][B]PKO BP[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=black]
[FONT=Verdana][COLOR=black][B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]

[B]koniecznie z dopiskiem dla suni z guzem[/B]
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1882/p5130085ue2.jpg[/IMG]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio to ja też z doskoku:roll:

A co do Twoich pytań [B]mariolka[/B]: TAK:-( ...więcej pisać nie trzeba!

[SIZE=7][B][COLOR=red]DT na CITO[/COLOR],[/B] [/SIZE][SIZE=1][I]albo...........[/I][/SIZE]
[I][/I]
[COLOR=black]Podejrzewam, że nie będzie kłopotliwą tymczasowiczką.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...