Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bugar77']W piątek bede mógł dopiero porobić zdjecia, jak tylko zrobie to porosze mojego kumpla informatyka o zrobienie jakiejs fajnej stronki ze zdjeciami:p[/quote]
Stronka się przyda, ale to za mało. Koniecznie trzeba spróbować z allegro.

Link to comment
Share on other sites

paczka doszła , serdecznie dzieki

Jutro mam spotkanie z Julką z fundacji niemieckiej


A i dziś właścicielka psów wydarła sie na moich znajomych którzy karmia psy. zakazala chodzic tam

wiec sparwa zajmie sie telewizja w najblizszym czasie gdyz mam spotkanie u nich. mam nakrecony film i zdjecia porobione

Link to comment
Share on other sites

Psy dostały karme i tabletki... Dziś ma do mnie przyjechać Pani Julia z fundacji niemieckiej, z która rozmawiałem wczoraj w toz/szczecin

A dzis ide nakrecic film jak te psy zyja, porobic zdjecia i w jak pieski znajda dom to dopiero dostarcze te materiały dola telewizji

Link to comment
Share on other sites

:mad::mad::mad::mad::mad:,niech to :angryy::angryy::angryy:
cy maluchy dadza rade same jeść?czy one w ogóle sa jeszcze?kontaktuj się szybko z osobami z Twoich okolic,bo ja np.z daleka nie mogę ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Wśiekłość we mnie narasta.Ten babsztyl ma d..e zamiast mózgu.Nikt jej nie kazał kochać tych zwierząt, ale na godne minimum zasłuuje każda żywa istota! Zycze tej babie wrednej żeby do końca życia miała co dzień i noc w pamięci obraz tej biednej psiny, która wydała na świat potomstwo-szczęście świata-nowe życie tak jak nam każe matka natura.z kąd mogła wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...