Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie!

nie mam pojecia co sie stało z suka, co bylo powodem...


male sa dalej na tym strychu- zaraz napisze maila do TOZu

Cały czas czekam na Julke z niemiec

mam porobione zdjecia i film nakrecony na kamerze,wiec przekaze je policji i toz

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy sunia nadal tam jest ale trzeba zadzwonić na policję i prosić aby oddali jej zwłoki na sekcję. Jeśli będzie to doniesienie o przestępstwie wtedy Państwo pokrywa koszty sekcji.
Jeśli się myle poprawcie mnie. Ja podejrzewam że ktoś ją otruł, w końcu stała się solą w oku - co za sk........stwo!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedyś bym płakała dzisiaj byłabym w stanie napluć w twarz!

Link to comment
Share on other sites

dziékujé Holly, ale juz niestety jestem w pracy i nie mogé wykonywac miédzynarodowych poláczen stád.

Jaka jest mozliwosc zebys zadzwonila do Bulgara i zapytala zeby ktos od niego zabral psiaki do siebie. jak juz bédá wyciágniéte stamtád bédziemy szukac osoby która moze je przechowac na DT.

Powiedz mu proszé, ze pokryjé wszelkie koszty za te psiaki do czasu znalezienia im domków!

Link to comment
Share on other sites

Bugar nie może się zalogować.podal numer swojej dziewczyny. właśnie z nią rozmawiałam, pokieuje kogoś z twojej rodzinki co i jak. czeka na tel. 889-945-937. niech mówią ze w sprawie psów to będzie wiedziała, bo w tym pędzie zapomniałam zapytać o imie.

Link to comment
Share on other sites

Holly, wlasnie zadzwonilam do zszokowanego dziadka który ma psy odebrac.
Tylko jest cyrk - bo ja mu powiedzialam ze do mojej mamy jechac z nimi (6 szczeniaków) a ona jeszcze nic o tym nie wie - zaraz do niej dzwonié.

Tylko powiedzcie mi, co mam zrobic ze szczeniakami, bo mama ich dluzej niz paré dni nie przetrzyma- juz mam i tak przesrane za to.

Pomocy!!

Link to comment
Share on other sites

Bugarr czeka dzisiaj na wiadomość od jakiejś Julki z jakiejś fundacji. jutro bedie już w domu. ma jakieś zdjęcia, zrobi się allegro i będziemy kombinować ale z tego co mówił to ta Julka ma je zabrać, wię ja powiedziałam że odbierze je od twojej rodziny, byle nie zostały tam ani chwili dłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bugar77']do trzcinska ze szczecina jest 80 km- wiec jak dzis dziadek nie pojedzie to jutro moge z nim ppojechac[/quote]
ale ja mu powiedzialam ze dzisiaj musi!
sluchaj bugar - gdyby cos mu stanélo na przeszkodzie, jaka jest szansa zeby ktos od Ciebie je stamtád zabral TERAZ? to kwestia paru-parunastu godzin najwyzej. proszé zapytaj rodziny czy mozesz je przechowac, bo bojé sié ze kazda godzina tu sié liczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...