Jump to content
Dogomania

Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']przede wszystkim allegro mi się nasuwa na myśl:razz:
czy ktoś już zrobił?czy ja mam dać ogłoszenie?:cool3:[/quote]

Beatko prosimy, napisz jaki on biedny, łagodny i jak mu ciężko. Może ktoś zechce mu pomóc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']czy mam podać telefon z ogłoszeń beby?
i co mu dolega?wiadomo coś?czemu tak chudnie?warto byłoby wpisać to w aukcji[/quote]

Telefony mogą być z moich ogłoszeń. Niestety nie wiadomo czemu Patos chudnie najprawdopodobniej ciężko mu dopchać sie do michy. Jest po prostu bardzo delikatny. Nie sądzę żeby nie miał apetytu bo jak jeszcze pomieszkiwał na ulicy to codziennie całą michę jedzenie ode mnie dostawał i wszystko zjadał. On po prostu potrzebuje domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Pamietam o tobie, Patosku, ale nic nie mogę dla ciebie zrobić. Mogę cię wziąć na spacerek. Chcesz?[/quote]

Chce biedaczek na pewno. Chciałam chociaż ogłoszeń poprobić, ale tygodnie takie krótkie.......:oops:
ech...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Dziewczyny i nie tylko mam prośbę o głosy;-) [/SIZE]
[SIZE=4]W imieniu Fundacji ''AST'' i wszystkich potrzebujących TTB prosimy i Ciebie drogi użytkowniku o oddanie swego głosu w konkursie Krak-Vet';u.[/SIZE]

[SIZE=4]Wystarczy się zarejestrować i zagłosować w ankiecie by Twój głos został przyjęty.[/SIZE]

[SIZE=4]Oto link do strony konkursu :[/SIZE]

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776"][SIZE=4][COLOR=#0000ff]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776[/COLOR][/SIZE][/URL]

[SIZE=4]PAMIĘTAJ : Konkurs trwa tylko do 31 maja ![/SIZE]

[SIZE=4]Robiąc tak niewiele, w tak krótkim czasie możesz przyczynić się do pomocy tym biednym, potrzebującym psom.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...