Jump to content
Dogomania

Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!


irenaka

Recommended Posts

Przepraszam, nie miałam czasu w weekend. Byłam w schronie i zajrzałam do Patosa, a ten patrzył na mnie smutnym wzrokiem. Jest na kwarantannie, leżał na ohydnym i mokrym betonie, a mógł się przecież w budzie położyć. Śliczny z niego psiak. Niestety ta kwarantanna ma to do siebie, że jest tam straszna wilgoć. Mam nadzieję, że jak już go na zewnątrz przeniosą to trochę odżyje. Najlepiej by było gdyby znalazł domek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beba']Myślę czy mozna było by mu jakąś kołdre zawieść albo słomę :roll:[/quote]

niby słomę powinni podkładać, ale jej strasznie żałują:shake: wiem, że mają słomę w schronisku, ale widzę, że tylko na pokaz dają psiakom słomę, czyli na Mikołajki jak bardzo dużo ludzi przyjeżdża. potem niestety nie zmieniają słomy i nowej też nie dokładają, ale jak ładnie się poprosi pracownika to dorzuci.

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Arial]SCHRONISKO NIE CHCIANYCH UCZUĆ

[/FONT][/I][/B][I][FONT=Arial]"Jeśli kiedyś duma nadmierna
z człowieczeństwa w tobie zagości,
pójdź do schroniska nie chcianych uczuć,
przechowalni niepotrzebnych miłości.

W każdej klatce mieszka ciężka dola.
Między pręty smutek wciska nos.
I na pewno nie załatwia sprawy
wzruszenie ramion, no cóż, taki los.

Może, kiedy tam się wybierzesz,
smutne oczy zawładną twym sercem
i już będzie jedna miłość potrzebna,
jednej stanie się kres poniewierce.

Potem będziesz miał już samą radość:
psa z milionem merdających ogonów.
Iz pewnością szybko się przekonasz,
że to lepsze od fałszywych ukłonów." [/FONT][/I]
[I][/I]
[I][FONT=Arial]- Barbara Borzykowska[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Tez patrze i wysylam zdjecia. na razie nic. wierze ze znajdziemy domek dla psiaka. Jest pieeeekny.

dziewczyny, ja troche sie gubie w tych watkach. prosze Beba wpisz na pierwsza strone wszystko co wiadomo o psiaku. [COLOR=red]charakter: stosunek do ludzi, zwierzat (kot, sunia, pies), ca. wiek i wszystko co wiemy[/COLOR]

dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']jestem jestem. Tez patrze i wysylam zdjecia. na razie nic. wierze ze znajdziemy domek dla psiaka. Jest pieeeekny.

dziewczyny, ja troche sie gubie w tych watkach. prosze Beba wpisz na pierwsza strone wszystko co wiadomo o psiaku. [COLOR=red]charakter: stosunek do ludzi, zwierzat (kot, sunia, pies), ca. wiek i wszystko co wiemy[/COLOR]

dziekuje[/quote]
troszkę ostatnio mam mało czasu :oops: obiecuje ze jutro sie poprawie i wszystko co mi wiadomo napiszę

Link to comment
Share on other sites

beba widziałam ze wrzuciłas go tu :

[url]http://www.owczarekwpotrzebie.com/forum/showthread.php?t=516[/url]

musiałam zeedytowac temat i pierwszego posta ;) , zeby wyglądał tak jjak powinien,.
Tresc w pierwszym poście powinna być taka jak do ogłoszenia, bo będzie bezposrednio wstawiona na strone .
Rozumiem ze Patos do ludzi jest łagodny ? można to dopisać tam ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...