Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

Ooo i znowu tak szybko wątek o wystawie!
Ja też 50% będę, szkoda, że w niedzielę jest 3 grupa /może da się zmienić? :evil_lol:/. Jak mamuska będzie mogła wziąć wolne to przyjadę, a jak nie to będę kombinowała inaczej...

Matagi witaj! Dawno Cię nie ''widziałam''!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaskaSz']Ooo i znowu tak szybko wątek o wystawie!
Ja też 50% będę, szkoda, że w niedzielę jest 3 grupa /może da się zmienić? :evil_lol:/. Jak mamuska będzie mogła wziąć wolne to przyjadę, a jak nie to będę kombinowała inaczej...

Matagi witaj! Dawno Cię nie ''widziałam''![/quote]

Heloł Kasia!:lol:
Niestety,trójka w niedzielę,bo w sobotę klubowa ogarów i gończaków,zmian nie będzie:shake:.Zrób mamie wolne w pracy,albo sama przybywaj-warto;) Zapraszam!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']My dokładnie zwiedziliśmy Białystok w zeszłym roku kiedy szukalismy informacji gdzie jest stadion. Zaliczylismy 3 stacje benzynowe, jakies sklepy, przechodniów, baaa nawet stojacego taksówkarza. Nikt nie wiedział!!!!
Aż krążąc trafilismy na dworzec i tam już jeden z taksówkarzy nie robił dziwnych oczu po usłyszeniu haseł: Wystawa psów, stadion, zwierzyniec:lol:[/quote]

My mielismy informatora telefonicznego, więc nie błądziliśmy az tak ;] (Matagi możliwe ze wie o kim mowie ;) )

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='Frytela']My mielismy informatora telefonicznego, więc nie błądziliśmy az tak ;] (Matagi możliwe ze wie o kim mowie ;) )[/quote]

Pewnie,że wiem o kim mowa;):lol:

[quote name='Talagia']W tym samym dniu co biega VII, grupa mamy próby polowe :( A szkoda, bo bardzo miło wspominam zeszłoroczną wystawe :shake:[/quote]

Szkoda,ale co się odwlecze,nie uciecze;)Nieostatnia to międzynarodówka u nas;).Życzę zaliczenia prób i ....interchampionatu wkrótce!!!:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

Szukam wspólnego dojazdu ze Śląska na wystawę w Białymstoku w ostatni weekend sierpnia.

Dokładnie na [B]piątek[/B] przed wystawą [B](29.08 )[/B] i jeżeli byłoby to możliwe powrót [B]niedziela[/B] [B](31.08 )[/B]

[B]dla 1 osoby,1 gończego polskiego, małego plecaczka i składanej materiałowej klatki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote/] Zrób sobie remont psychiczny od remontu domostwa i przybywaj na zwiedzanie Białegostoku:lol:Zobaczysz jakiego natchnienia remontowego dostaniesz po wystwie białostockiej!!!!;)Moja chałupa stara,trwa wieczny remont i remament,jak mam dosyć to spadam na jakąś wystawe i mam świeża wenę i chęci-spróbuj tak-działa;) A jak miło spędzisz dwa dni bez remontu:eviltong:Przyjeżdżaj!!!!!!Plissssssssssss:multi::lol: [/quote]

[B]Matagi[/B], powiem wprost: nie bardzo mi odpowiada Pani Sobieszczańska i mocno się nad wyjazdem do Białegostoku zastanawiam.
Ale miło mi będzie spotkać Cię być może na innej wystawie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...