Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ulaa']Tak, tylko nie może zawierać pszenicy ani zbóż. Pisałam o tym wcześniej, teraz zapomniałam dodać.
Kajtuś nie może jeść np żadnego pieczywa, makaronu itd.[/quote]

Pytam o taką nie specjalistyczną bo te są dość drogie. Jest taka:

"BRIT Lamb & Rice nie zawiera soi, wołowiny, wieprzowiny, zbóż, kukurydzy, kurczaka. Wyjątkowa formuła składu wzmacnia psychikę zwierzęcia i minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych.
Kompletna hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryżem , dla psów cierpiących na alergię, psów z problemami trawiennymi."

15kg paczka to 119zł.
Moje dwa psy jedzą Brita (senior/light) i ja osobiście jestem zadowolona z tej karmy.

Co sądzicie o niej? 15kg to nie byłoby od razu za dużo? Gdyby jej nie chciał jeść to problem by był :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja jeszcze na dobranoc podam mila wiadomosc, dla Kajtusia wplynely pieniazki od Agnieszki S. [B][SIZE=3]60 zl.[/SIZE][/B] i od Malgorzaty M. [SIZE=3][B]50 zl.[/B][/SIZE] i tym samym saldo wynosi [SIZE=4][B]194,32 zl.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Dziekujemy darczyncom !!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W hurtowni w ktorej mamy 5 % upust nie dziala system do godziny 12. 00 tak ze dowiem sie ile u nas by taka karma kosztowala i czy wogole jest?[/quote]

To jest cena z krakvet. Wiem, że w Krakowie jest w jednym ze sklepów w podobnej cenie. Jeśli będzie u Was tańsza to tym lepiej. Dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Zamawiam zaraz karme specjalistyczna dla Kajtka, ukazala sie wplata na koncie 100 zl. z zaznaczeniem sponsora na karme :multi: i jeszcze 50 zl. od Anna S. Laczna kwota dla panstwa to: [SIZE=4][B]394,32 zl[/B][/SIZE]. :multi: Dziekujemy wszystkim darczyncom. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zamawiam zaraz karme specjalistyczna dla Kajtka, ukazala sie wplata na koncie 100 zl. z zaznaczeniem sponsora na karme :multi: i jeszcze 50 zl. od Anna S. Laczna kwota dla panstwa to: [SIZE=4][B]394,32 zl[/B][/SIZE]. :multi: Dziekujemy wszystkim darczyncom. :lol:[/quote]

A którą? [B]"BRIT Lamb & Rice" [/B]o której Yorija pisała wcześniej? czy Acanę?
Jeśli ona poniżej 100 w tej hurtowni kosztuje, to się niesamowicie opłaca, bo na Allegro 129zł :-o

Link to comment
Share on other sites

Olena nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta :-o Już wysłałam pw.

A co do państwa - to przygarnęli na tymczas sunię mix ONka z Husky wyrzuconą w lesie przed świętami. Jest to młoda, wesoła i kontaktowa psinka. Na początku strasznie wyła, bo siedzi w szopie (psy państwa jej nie chcą wpuścić do domu). Teraz już pogodziła się z losem, ale nadal jest niesamowicie stęskniona.

Pani prosiła o fotki i ogłoszenia jej.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowiliśmy państwo, Kajtuś za kilka dni będzie miał kolejną wizytę u doktor Violetty:)

A tutaj wątek kolejnej wyrzuconej z auta w Mętkowie suni. Państwo się nią zaopiekowali dopóki nie znajdziemy dla niej domku: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9801735#post9801735[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matma']czy to jest nadal ten sam, który jest na pierwszej stronie?[/quote]

Tak, to jest chory na pęcherzycę Kajtuś, którego leczenie będzie długotrwałe :-(

Dzisiaj dzwoniła p. Danusia. Rozmawiała z wetką Violettą, u której byliśmy. Za 10 dni chciałaby zobaczyc Kajtusia znowu, by pobrac wycinek skóry.
Są efekty diety i leków, nic nowego Kajtkowi nie wychodzi. Jest szansa, że uda się odstawic Encorton. Aby to sprawdzic, potrzebna jest biopsja skóry, bo pochopne odstawienie Encortonu może się bardzo źle skończyc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...