Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

[B]aleb [/B]nie znam nikogo wynajmującego pokoje/kwatery, więc w tym nie pomogę.
Jak będziesz szukać noclegu to najlepiej blisko SKM. Najlepszy dojazd, stacja Sopot Wyścigi zaraz obok wystawy.

Tylko pamiętajcie, że psy nie mogą być wprowadzane na trójmiejskie plaże.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Axusia']Ktos cos pisał o wystawie nad morzem - musze tego kogos rozczarowac bo od Hipodromu do morza jest spory kawałek :lol:;)
[/quote]

Niekoniecznie, trzeba wyjść z wystawy w kierunku na żabiankę (nie wejście głowne od wyścigów) i wtedy spacerkiem to dość blisko na plażę, tylko i tak z psem na plażę w sezonie nie wolno ( a tłok zreszta taki, że dla psa to udręka), dostępne tylko plaże dzikie typu Górki Zachodnie (ale tam już trzeba samochodem bo to ok 25 km od Sopotu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vanessa']Święty czas, a przy okazji Jacka do morza wrzucisz.:) Polecam Rewe tam jest przepięknie i ludków mało, psy mozna wprowadzać.:mad:[/quote]


no to decyzja zapadla :) jedziemy zwiedzac Rewe:razz::razz:

[B][SIZE=3][COLOR=Red]teraz tylko szukamy agroturystyki ma ktoś może jakiś namiar???
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Niekoniecznie, trzeba wyjść z wystawy w kierunku na żabiankę (nie wejście głowne od wyścigów) i wtedy spacerkiem to dość blisko na plażę, tylko i tak z psem na plażę w sezonie nie wolno ( a tłok zreszta taki, że dla psa to udręka), dostępne tylko plaże dzikie typu Górki Zachodnie (ale tam już trzeba samochodem bo to ok 25 km od Sopotu)[/QUOTE]

Oj nie musisz mi tłumaczyc ile sie idzie z Zabianki, bo jestem tam dosc czesto bom z Trojmiasta przecie ;):evil_lol:
Z Psem na plaze wchodze normlanie, byle lasem a nie głownym wejsciem.
Pełno ludzi jedynie przy głownych wejsciach im dalej plaza tym ich mniej.
Są tez plaze 'dzikie' jak Gdyni-Babie doły gdzie psy wchodza normlanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Lubie dostawac mandaty :loveu:
:evil_lol:



Jedź w Sopocie zawsze jest suuuper.[/quote]

To wiem że supcio :) bo juz byłam dwa razy w Sopocie :) tylko że ja w tym czasie mam urlop i szukam miejsca gdzie przyjmą mnie z dwoma psami, Pobierowo lub Niechorze , jak nie znajdę już miejsc wybiorę się na Sopot. No i mam nadzieje że do tej pory przyjdzie mi dyplom Championa bo już chce wystawiać małego w klasie championów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Oj nie musisz mi tłumaczyc ile sie idzie z Zabianki, bo jestem tam dosc czesto bom z Trojmiasta przecie ;):evil_lol:
Z Psem na plaze wchodze normlanie, byle lasem a nie głownym wejsciem.
Pełno ludzi jedynie przy głownych wejsciach im dalej plaza tym ich mniej.
Są tez plaze 'dzikie' jak Gdyni-Babie doły gdzie psy wchodza normlanie.[/quote]

Axusia - toż wiem, że Ty tubylec:evil_lol: info dla przyjezdnych
Ja też łażę z psem na plażę, byle dalej od ludzi.
A na wystawie będziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Dostaniesz 500 zł mandatu i się skończy :roll:
Zresztą wg mnie to dobrze, że w sezonie jest zakaz. A to, że ktoś się do niego nie stosuje, świadczy jedynie o nim...[/quote]

Ok, zakaz to zakaz, tylko czym podyktowany?
Psa się pilnuje i sprząta po nim i tyle, mnie bardziej śmieci przeszkadzają i ryki muzyczki (bo co drugi musi czymś poryczeć) oraz bandy wyrostków galopujące po ludziach itp
ale to wątek wystawowy nie plażowy:lol:
do zobaczenia w Sopocie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Ok, zakaz to zakaz, tylko czym podyktowany?
Psa się pilnuje i sprząta po nim i tyle, mnie bardziej śmieci przeszkadzają i ryki muzyczki (bo co drugi musi czymś poryczeć) oraz bandy wyrostków galopujące po ludziach itp
ale to wątek wystawowy nie plażowy:lol:
do zobaczenia w Sopocie![/quote]
Nie miałabym nic przeciwko psom na plaży (w sezonie), gdyby właściciele potrafili nad nimi panować i raczyli po nich sprzątać. A takich osób jak Ty praktycznie nie ma :(
Rozumiem spacer rano lub wieczorem, ale w samo południe, w tłumie ludzi? Dziś obok mnie była babka z jamnikiem, który ledwo co dyszał. Na koniec się załatwił, a na moją prośbę o sprzątnięcie kobieta odpowiedziała "Ale po co?" i poszła :angryy:

Koniec OT. Na wystawie będę z aparatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Axusia - toż wiem, że Ty tubylec:evil_lol: info dla przyjezdnych
Ja też łażę z psem na plażę, byle dalej od ludzi.
A na wystawie będziesz?[/QUOTE]


Bedem na wystawie w Sopocie :cool3::loveu: Uwielbiam Sopot bo wesoło jest.

Dla poszukujących noclegu !
Podałam linki przeciez w jednymz postów :cool1:

[quote name='Axusia']
Znalazłam takie :
w Gdyni
[url]http://www.eholiday.pl/noclegi-4182.html[/url]
w Sopocie
[url]http://www.eholiday.pl/noclegi-14861.html[/url]

Chyba trzebaby zadzwonic i zapytac czy mozna psy ze sobą brac.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Dziś obok mnie była babka z jamnikiem, który ledwo co dyszał. Na koniec się załatwił, a na moją prośbę o sprzątnięcie kobieta odpowiedziała "Ale po co?" i poszła :angryy:
[/quote]

ale tekst! normalnie pwalające, padłam ze śmiechu - bo baba taka głupia, że już śmieszna, mam nadzieję, że nazajutrz położy się w to samo miejsce, jamnior jej teren oznaczył:diabloti:

przez takich babsztyli i jej podobnych problemy z wpuszczaniem psów w różne miejsca
z psem w pełnym słońcu:crazyeye: głupota i zidiocenie niektórych nie ma granic:mad:

Fajnie, że będziecie na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']ale tekst! normalnie pwalające, padłam ze śmiechu - bo baba taka głupia, że już śmieszna, mam nadzieję, że nazajutrz położy się w to samo miejsce, jamnior jej teren oznaczył:diabloti:

przez takich babsztyli i jej podobnych problemy z wpuszczaniem psów w różne miejsca
z psem w pełnym słońcu:crazyeye: głupota i zidiocenie niektórych nie ma granic:mad:

Fajnie, że będziecie na wystawie![/quote]

A ja załatwiłam sobie ulop w Niechorzu od 13 sierpnia więc chyba pojawie się na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']popytam jeszcze - może coś znajdę
(ja już noclegowo zajęta)[/quote]

No popytaj :multi:moze jakiś trzy osobowy lub czteroosobowy to my zagubione duszyczki :cool3: (którzy nie mają noclegu) poradzimy sobie chyba ;)
Ja wystawiam w niedziele i potrzebuje od 09 sierpnia do 10 sierpnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No popytaj :multi:moze jakiś trzy osobowy lub czteroosobowy to my zagubione duszyczki :cool3: (którzy nie mają noclegu) poradzimy sobie chyba ;)
Ja wystawiam w niedziele i potrzebuje od 09 sierpnia do 10 sierpnia[/quote]

Chcialam Was wepchnąć do naszej bazy noclegowej (moja firma ma) ale chol..erka mamy wolne miejsca od 11, to coś jakby za późno:mad:
poszukam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...