Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa CACIB Sopot 9-10.08.2008


Axusia

Recommended Posts

Tak - bedę z dwoma moimi bestiami ;) Sobota - ring 4 od godziny 10 (choć pod ringiem będę już pewnie koło 8) - mamy numer 8 i 33... Mam nadzieję, że podejdziesz przywitać się i zrobić jakieś zdjęcie :lol:

W niedziele osobny ring - tylko beardedy :loveu: ale nic więcej jeszcze nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='skubi']Tak - bedę z dwoma moimi bestiami ;) Sobota - ring 4 od godziny 10 (choć pod ringiem będę już pewnie koło 8) - mamy numer 8 i 33... Mam nadzieję, że podejdziesz przywitać się i zrobić jakieś zdjęcie :lol:
[/quote]

ja też mam taką nadzieję, że trafię tam :) rok temu podszedłem :diabloti:
a twoje bestie są piękne więc grzechem jest nie zrobić im zdjęcia:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Itske - Niestety zdjęć nie mam :-( Ale jak podeszłam upewnić się, że to owczarek holenderski (umaszczenie, budowa podobne do [COLOR=black][FONT=Verdana]Itska, ale był to drugi owczarek holenderski, jakiego widziałam, więc chciałam się upewnić) to właścicielka kojarzyła Itska. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że w sopocie się zobaczymy :lol:[/FONT][/COLOR]


Matusz - mam nadzieje, że nas znajdziesz. Kieruj się tam gdzie dużo beardedów... Już się wystawy nie mogę doczekać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']prawdopodobnie będę wtedy w Sopocie i się wybiorę jako widz ;) a czy ktoś z Was może powiedzieć jak dostać się na ul. Polną? nie znam zupełnie Sopotu, wiem tylko gdzie jest molo :lol: mile widziana mapka :)[/quote]

Poszukaj tu trasy [URL]http://mapy.google.pl/[/URL] :razz:
Lub tutaj [URL]http://old.viamichelin.pl/viamichelin/pol/tpl/hme/MaHomePage.htm?ck=OK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']super lubimy duze ringi :diabloti:[/quote]
No właśnie my chyba też. :lol:
Chociaż debiutanci jesteśmy. :oops: Ale jeżeli jest duża przestrzeń między ringami, to jeszcze lepiej, bo jakoś mi się nie widzi wpadanie na kogoś co dwa kroki (tym bardziej, że mam akitę - psa, który za innymi, nieznanymi mu osobnikami swego gatunku nie przepada). :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Przygotujcie się tylko na to ze ringi są duże i daleko od siebie rozstawione.
Znalezienie ringu bez planu graniczy z cudem :lol:
Choc w tamtym roku mialam plan a i tak ringu szukalam pol godziny :lol:[/quote]
Dokladnie... Oczywiscie numeracja ringow tez nie moze byc jakas logiczna albo ich lokalizacja czy tez ksztalty... Ehh, Sopot... ;)

No, a ja juz mam plan, co kiedy gdzie i jak i jezeli tylko nie zaspie, to zdążę prawie wszedzie! :) // prawie, bo hmm akurat nie na pudle... :( ale ozdobki i tak widac przed i po ;p

I moje ulubione pytanie ;)
[B]
O ktorej moga sie finaly zaczac?[/B] 15? 16? 17? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']No właśnie my chyba też. :lol:
Chociaż debiutanci jesteśmy. :oops: Ale jeżeli jest duża przestrzeń między ringami, to jeszcze lepiej, bo jakoś mi się nie widzi wpadanie na kogoś co dwa kroki (tym bardziej, że mam akitę - psa, który za innymi, nieznanymi mu osobnikami swego gatunku nie przepada). :shake:[/quote]

No to INU powodzenia życzę :multi:, może nawet jakoś podejrzę jak się dostane do akit ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Przygotujcie się tylko na to ze ringi są duże i daleko od siebie rozstawione.
Znalezienie ringu bez planu graniczy z cudem :lol:
Choc w tamtym roku mialam plan a i tak ringu szukalam pol godziny :lol:[/quote]

haha nie bylas jedyna :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']No to INU powodzenia życzę :multi:, może nawet jakoś podejrzę jak się dostane do akit ;)[/quote]
Dzięki! :lol:
Kurcze, sędziego od jamników mamy. :razz: Mam nadzieję, że nie jest fanem miniaturowych... akit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dogmasterko ja myśe ze tak gdzies okolo 16, na wcześniej chyba nie ma co liczyć :lol:

Co do dużych ringów to wiadomo chyba kazdy takie lubi, gorzej jak sedzia ci karze zrobic z 10 okrązen bo nie wie co ma napisac w tej karcie oceny :evil_lol:

Ja mam odzóbke a jestem wrzucona w ring pomiędzy dobermany, owczarki itp :P ale bedzie fajnie :evil_lol: dobrze ze jesteśmy jakos na poczatku to się szybko zwiniemy na papillony.

A wiecie może o ktorej zaczynają sie zawody frisbee???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...