Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Ja też będę płaciła na wystawie, może dlatego nie wysłali do nas potwierdzeń?? (dziwny związek ;) )[/quote]
Moje zgłoszenia sa opłacone, co nawet potwierdziła mi Pani, z którą rozmawiałam. A potwierdzeń nie mam... u mnie w soboty listonosz nie chodzi, w związku z tym - trzeba bedzie nastawić się na lekkie wyjaśnianie...

[quote name='bargest']Ja tez niestety nie mam potwierdzenia chociaz zaplacilam.:shake:[/quote]
No własnie...

[quote name='sylrwia']W związku z tym, że nie moge tam być prosze dobrą duze o fotki wyzłów węgierskich takie psiaki jak u mnie w podpisie i avatorze. A potem jeszcze uśmiechne sie o stawkę z danymi z katalogu :)[/quote]
[B]Sylrwia[/B] - postaramy się. Sama wiesz, jak to jest na wystawie, więc dlatego nie obiecuję...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tych, którzy potwierdzeń nie dostali, a są w spisie, uspakajam- organizatorzy wystawy w Koszycach to równi goście ;)
Do całej sprawy podchodzą z dużym dystansem- nie sądzę, żeby były jakiekolwiek problemy w otrzymaniu numerków w sekretariacie.
W zeszłym roku, byłam nawet świadkiem, jak kobieta bez potwierdzenia i bez dowodu wpłaty dostała numerek- i nawet za bardzo się tłumaczyć nie musiała :p
Także głowa do góry!
[SIZE=1]....a ja już teraz Wam zazdroszę wyjazdu na tę sielankową wystawę.... :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Super Madzia :) Faktycznie o swoim "obozie" zapomniałam :eviltong: Będę wdzięczna za foteczki :loveu:
Tak welsh jedzie ;) z nami :)
do zobaczenia :)[/quote]

No nie ładnie tak o nas zapominać :mad: :evil_lol: No ok, to ja już chyba idę sprzątać, aby się tatuś Arniego nie zdziwił w jakich warunkach jego synek mieszka :evil_lol: ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Nigdziaku[/B] - szkoda, że Was nie będzie...
Pzdr.[/quote]

Co zrobić....
Miałam dylemat- Koszyce dla Jagny, czy Warszawa i Hans Muller dla Żuczka.
Wybrałam to drugie i w sumie szczęście w nieszczęściu, bo Jagna nadal nie może być wystawiana....
Ale trzymam kciuki za Asiaczki ;)
[SIZE=1]....i proszę Asiaczki o trzymanie kciuków za nas.... [/SIZE]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ring 1, przed 13 ras=sztuk 50[/quote]

Niczego nie obiecuję, ale zanotuję w pamięci gdzie się kierować ;)

[quote name='Karmi']Mam pytanie: o której zaczyna się wystawa?[/quote]

Przyjmowanie psów: 06:30-08:00
Sędziowanie:09:00-14:30

[quote name='Zebra']Mam pytanko: czy ktoś wie jak dojechać na wystawe? Ktoś zna chociaż ulicę, gdzie się odbywa? ;)[/quote]

Miejski park w Koszycach-BARCA

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc, znaleźliśmy :multi:, do widzenia na wystawie, życzę wszystkim wystawiającym powodzenia- ja jadę tylko pooglądać, ale jak na moją rasę to jest co- kerraków zgłoszonych 16 sztuk. W Koszycach jest dwie lub trzy hodowle, w tym jedna z której pochodzi tegoroczny Zwycięzca Świata. Trzymam kciuki za polskie psy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']a ja czuje się pocieszona przez NigdyNigdy, bo płacić miałam zamiar na wystawie, a potwierdzenie nam nie przyszło.

Tylko tyle wiem, że McDzik pytała czy nas przyjęli i potwierdzili :D
także w sumie to jade nooo... na wariata! :D[/quote]

My też :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"]tak się spisały Asiaczki w Koszycach:[/SIZE]
[SIZE="4"][B][COLOR="#4169e1"]KENIO[/COLOR] - CAC
[COLOR="#4169e1"]DŻEZIK[/COLOR] - CAC, BOS
[COLOR="#4169e1"]WAZIREK[/COLOR] - CAC

[COLOR="#ff00ff"]ŻELKA[/COLOR] - CAC, BOS, BOB, [SIZE="5"][COLOR="Red"]BOG II[/COLOR][/SIZE]
[COLOR="Magenta"]FELKA[/COLOR] - CAC
[/B]

[B]para hodowlana DŻEZIK + ŻELKA - [COLOR="Red"]3 [/COLOR]miejsce

hodowla Asiaczek - [COLOR="#ff0000"]2[/COLOR] miejsce[/B][/SIZE]

[B][COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']brawo!
Gratulacje Asiaczki! :)
ja niestety nie mogłam pomóc, uzwinęliśmy sie zaraz stamtąd.

[B]Niusław V1, CAC! [/B]
Zaczynamy championat słowacji! :)[/quote]
Brawo!!! Jakoś sobie poradziłam....;)

Ale, ale - [SIZE=4][COLOR=Red][B]polska akita amerykańska - BOG1!!! [/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...