Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mieliśmy wczoraj odwiedziny Zbyszka (Kazoo) :lol:. Zaprzyjaźnili się z Czarusiem właściwie od pierwszej chwili :drink1:, trudno było uwierzyć, że widzą się po raz pierwszy. Czaruś został wymiziany, była też sesja fotograficzna. Niedługo powinny być zdjęcia. Czaruś pozował :gent: chętnie w mieszkaniu , na spacerku nie chciał stać nieruchomo :Dog_run:, niestety, zresztą było już trochę ciemno.

Czaruś z wielkiej radości z powodu odwiedzin pomylił mój nowy papeć :angryy: ze swoją zabawką i napoczął go :mad:, niestety resztki, które zostawił nie nadają się do użytku :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Mieliśmy wczoraj odwiedziny Zbyszka (Kazoo) :lol:. Zaprzyjaźnili się z Czarusiem właściwie od pierwszej chwili :drink1:, trudno było uwierzyć, że widzą się po raz pierwszy.[/quote]
Ledwo wszedłem, nie zdążyłem nawet postawić bagaży, a Czaruś już mnie witał :). Oczywiście nie obyło się bez ceremonii myci twarzy :loveu:.

[quote name='maggiejan']Czaruś został wymiziany, była też sesja fotograficzna. Niedługo powinny być zdjęcia.[/quote]
Zdjęcia będą dopiero jutro, albo nawet pojutrze, bo w hotelu były problemy z netem (dlatego też dopiero teraz piszę), a teraz po prostu padam i zaraz idę spać.

Napisz mi Małgosiu, czy jutro znajdziesz trochę czasu, abym mógł wpaść ponownie na trochę. Nie chciałbym się narzucać, tym bardziej zważywszy na twoją sytuację, ale miło by było jeszcze raz móc was odwiedzić :).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że znów zobaczę i wygłaskam Czarusia :). No i znów go wyprowadzę na spacerek. Oby tylko pogoda dopisała, to wtedy będą też dobre zdjęcia ze spacerku :).
Napisałem ci wcześniej SMSa, ale najwidoczniej nie dotarł. W każdym razie na dworcu wysiądę o 16:15 i potem tramwajem podjadę (już wiem, która linia :)), więc u ciebie powinienem być tak jak ostatnio, czyli około 17. Najlepiej by było od razu wyjść na spacer z Czarusiem, póki jeszcze będzie jasno.
No to ja już uciekam do spania, bo oczy już mi się same zamykają. Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Tjaaa, a Hakita stała się wyjątkowo nocnym markiem....:oops:

Qrcze, a może jakiś bardzo mały, ale jednak dogomanicki spacer?
Nie wiem, czy dam rade, ale być może w okolicach 18 będę w tych okolicach.......:p
Dam znać, jak będę, a jak nie, to wybaczcie........:oops:

A jak nie, to wkrótce kolejne badania, więc nadrobię, chociaż troszkę....:oops:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy, jeśli będziesz w okolicy :lol:

Czaruś udowodnił dzisiaj, że jego szczekanie na ludzi to zasłona dymna :evil_lol:
Szła pani chodnikiem, Czaruś wyskoczył na nią z pyskiem bardzo groźnie :mad:, pani się nie przestraszyła, uśmiechnęła się do tego pychola i Czaruś nie wytrzymał i natychmiast zaczął się łasić :evil_lol:. Został wymiziany i nie chciał pani puścić, planował nawet zabrać się z nią samochodem :evil_lol:

Myślę, że on jako bardzo męski mężczyzna trochę wstydzi się swojej uczuciowości i boi się, że straci szacunek otoczenia, jak wyjdzie na jaw, ze to taki wielki przytulak :diabloti:
Wystarczy, że dziewczyna się uśmiechnie i Czaruś już jest gotowy do wielkiej miłości :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...