Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

:(
Niestety Czaruś ma chore nerki i tak będzie - raz lepiej, raz gorzej.
Ja sam się cieszyłam jak głupia, kiedy wyniki tak fajnie się poprawiały, mimo tego, że rodzice mieli jamniora z chorymi nerkami... Też było różnie.
Ale trzeba być dobrej myśli! Czaruś jest w cudownych rękach :loveu: :loveu: i wierzę w to, że jeszcze długo będzie przynosił nam wiele radości!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nadal sceptycznie podchodzę do tych wyników...:shake: Czaruś czuje się normalnie, czyli dobrze. Humor ma, pije może trochę więcej, ale też ciepło się zrobiło. Nie wiem, czemu miało by być z nim teraz gorzej...? Zaczęłam nawet podejrzewać, że wypluł gdzieś tą tabletkę Minirinu, bo w nocy przed pobraniem moczu zesiusiał mi się, co mu się nie zdarzyło od czasu tego 2-dniowego braku leku. Zrobie za kilka dni badania jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

To napewno nie zaszkodzi :lol:.

Ostatnio udało mi się wyjść na kilka spacerków z obydwama psami jednocześnie :multi:. O dziwo, moja suczka poza domem jest grzeczna i Czarusia nie zaczepia. Nawet śpią teraz w jednym pokoju i do awantur dochodzi sporadycznie :evil_lol:. Może jeszcze z tego przyjaźń będzie...:razz:

Podobno kilka ulic ode mnie jakiś facet strzela do psów i kotów z wiatrówki. Sąsiedzi zawiadomili w sobotę policje to mu powiedzieli, że zgarną tego "snajpera" w poniedziałek :crazyeye:. Nie wiedziałam, że w Polsce policja w weekendy nie pracuje...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Podobno kilka ulic ode mnie jakiś facet strzela do psów i kotów z wiatrówki.[/quote]
Jak ja bym takiego dorwał to :zly7:



[quote name='maggiejan']Nie wiedziałam, że w Polsce policja w weekendy nie pracuje...:cool1:[/quote]
Z moich doświadczeń wynika, że w Polsce policja w ogóle rzadko pracuje i przez to jak już się za coś potem zabiorą, to tylko partolą. Nie raz w Nowej Soli w nocy widziałem wozy policyjne zaparkowane pod wiaduktem, a panowie policjanci oczywiście spali :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']No, tak, może czekają z wykonywaniem swoich obowiązków na podwyżkę, a bandyci niech się na razie sami łapią...:diabloti:[/quote]


Bo jakby strzelał do radiowozu to by było przestępstwo - a jak do psów strzela ( tak np. zginął jamnik Neris - ustrzelił go jakiś debil.......) to co za sprawa?

To się normalnie płakać chce!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaAniołek']DZIEWCZYNY JA W SPRAWIE BAZARKU NIE MAM ADRESU GDZIE POSłAć BROSZKĘ:roll:[/quote]
Przepraszam, juz odpisalam. Ja zawsze czekam na powiadomienie, bo nie mam mozliwosci sledzenia wszystkich moich bazarkowych szalenstw :oops:
Powiedz mi tylko ile mam do zaplacenia a konto Maggiejan juz mam.

Link to comment
Share on other sites

maggiejan, wiem, czytalam twoj post na watku Brajla.
To bardzo przykre, naprawde. Dlaczego trafilo to akurat p.wlodkowi? - Czlowiekowi, ktory ma wielkie serce??? Dlaczego?? :placz: Znam p.wlodka osobiscie to naprawde wspanialy czlowiek, oboje - p.wlodek i p.edytka sa ludzmi o wielkich sercach...:-(

Link to comment
Share on other sites

Doda, myślę, że niestety dobre serce Włodka odegrało tu swoją niechlubną rolę :-( Ludzie o dobrych sercach mało myślą o sobie, a dużo o innych i dlatego często zaniedbują swoje zdrowie, aż dojdzie do tak ciężkiej sytuacji... Włodziu i Edytka powinni koniecznie bardziej dbać o siebie, bo organizm ma swoje ograniczenia, a gdy się go nadmiernie eksploatuje to się prędzej czy później musi źle skończyć... Ludzi dobrych trzeba pilnować, aby byli też dobrzy dla siebie...

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety na dawcę się nie nadaję :(. Mam nadzieję, że i tą przeciwność uda się Włodkowi przezwyciężyć.
Tymczasem jest już godzina 22., więc ślijcie wszyscy pokłady pozytywnej energii. Pomogło to Brajlowi, więc musi pomóc i Włodkowi.

A co do dobrych ludzi, którzy myślą o innych (w szczególności o zwierzakach), a nie o sobie, to chyba wielu dogomaniaków może to o sobie powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...