Jump to content
Dogomania

chloniak jelit, piate stadium - Fender


eurydyka

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zrobilam Fenderkowi prezent, zeby byl lepiej widoczny jak jestesmy w lesie albo na lace

kupilam tez takie kamizelki odblaskowe jamniczkom, ale jedna jest za mala w klatce, wiec ja wystawilam przed chwila na allegro, jesli sie uda ja sprzedac nadwyzka pojdzie na leczenie Fenderka
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332529364[/URL]

Link to comment
Share on other sites

wiecie jak fajnie jest zobaczyc usmiech na twarzy lekarza prowadzacego jak zobaczyl wyniki usg i porozmawial z lekarzem robiacym usg ? :)

nasi lekarze sa zadowoleni bo dzisiejsze usg pokazalo, ze terapia ktora wybrali dziala, wiec ciagniemy dalej i kolejna chemia we wtorek (po poprzednim usg dr DJ byl srednio zadowolony dzis powiedzial, ze jest lepiej i jest zadowolony) :)

kciuki dzialaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eurydyka']wiecie jak fajnie jest zobaczyc usmiech na twarzy lekarza prowadzacego jak zobaczyl wyniki usg i porozmawial z lekarzem robiacym usg ? :)

nasi lekarze sa zadowoleni bo dzisiejsze usg pokazalo, ze terapia ktora wybrali dziala, wiec ciagniemy dalej i kolejna chemia we wtorek (po poprzednim usg dr DJ byl srednio zadowolony dzis powiedzial, ze jest lepiej i jest zadowolony) :)

kciuki dzialaja[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu:więc trzymamy nadal :kciuki:


Zdrowych świąt[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/51/uu2z0tzbi6qs0n2i.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, Eurydyko.

Ja tylko napomknę, ze od piątku jest u mnie nowy pies - Fionek. jestem w szoku, bo to kompletne rpzeciwieństwo mojego Malutkiego - bezgłośny:crazyeye:, arcyłagodny, spokojny, kocha wszystkie stworzenia. Tylko kompletnie nie chce jeść. Chyba jest tez zestresowany - tak jak ja,.

trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Iza, gratuluje decyzji o przyjeciu nowego psiaka pod dach i zycze mu duzo zdrowia a Wam uciechy z psiaka

co do Fenderka, to przed chwila ukladalam jego dokumentacje medyczna, i policzylam, ze mial przez niecale 2 miesiace 12 morfologii w laboratorium i kilka dodatkowo w samej lecznicy, mial juz 3 usg, 1 operacje, 2 rtg pluc, 6 chemii jesli dobrze podliczylam, angine i nawet mi sie nie chce liczyc ilosci wizyt, na samej bialobrzeskiej nasz rachunek przekroczyl juz 2204zl (drugie tyle poszlo na operacje, morfologie robione u nas lokalnie i bezposrednio na Gagarine oraz leczenie po/diagnoze, zastrzyki etc w 2 innych lecznicach w styczniu)

patrzac na niego dzis, wiem ze gdybym wiedzac co mnie czeka miala to przejsc raz jeszcze, to bym to zrobila

teraz sobie Fender odpowiada po dzisiejszych szalenstwach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...