Jump to content
Dogomania

Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)


Tiger

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam post ok. 19-ej i wsiąkł ....:mad:


Wonder został przeniesiony do boksu bytowego ze starszą sunią , słabowidzącą.....
I wiecie co ? Naprawdę mu się to spodobało :)
Chyba miał dośc samotności w boksie ...
Dziś dostał ostanią dawkę antybiotyku ...
Jest już prawie zdrowy .....został maleńki katarek ....

Gdzie domek dla Wondera ?????

Domku !!!!!!!!!


Szukamy chociaż DT ......

Link to comment
Share on other sites

Podnosze Wonderkaa:multi:

Wlasnie przeczytalam na dogo ze pieksi niewidome naprawde potrafia sie odnalezc w swiecie i zachowuja sie jak kazde inne, a jak ktos ma drugiego pieska to jeszcze lepiej bo ten niewidomy moze razem z nim biegac i wiel rzeczy sie uczyc i czuc sie bezpiecznie:)Takze mam nadzieje ze ktos zajrzy na jego watek i zakocha sie w tym slodkim psiaku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

NARESZCIE udało mi się dodać ogłoszenie na szukajzwierzaka
[URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/437/Default.aspx[/URL]
e-mail musi być podany mój, bo inaczej wyświetla się, że ,,podany e-mail jest niepoprawny", ale ten do Ciebie Tiger podałam w tekście:).

Link to comment
Share on other sites

Hopaj do gory Wonderku:multi::multi:

Mimo ze nie widzisz mozes zkochac rownie mocno:loveu::loveu:
Kto chce byc taka ogromna miloscia kochany???
Niech sie zglaszaa po Wonderka:)

ja mam taka niesmiala propozycje, aby ten kto ma niewidomego pieska napisal cos o tym, jak to jest :)aby ludzie sie nie bali , ze jak juz niewidomy to tylko same problemy czy cos....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane... zakupy, zakupy :)

Piękne kolczyki, świeczuszki... kupujecie, Wonderek potrzebuje tych pieniążków!
Tu chodzi o jego WZROK! Może jeszcze nas zobaczy... Może ktoś będzie chciał takiego przyjaciela...
Ale z jego ułomnością szanse drastycznie maleją :( Musimy spróbować go leczyć!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki metstudio !!!!!!:loveu:

U nas cholerne mrozy ......psy na kwarantannach i boksach zewnętrznych marzną :(
Na szczęscie to oziębienie tylko chwilowe ma być ......

Aby do wiosny !!!!!!!


Wonder szczeka na wszystkich przechodzących , czuje się chyba trochę pewniej , no i ma towarzystwo w boksie , co najwyraźniej mu odpowiada :)

Kto go przygarnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka.']mestudio, widzę, że dzielnie dopingujesz naszego Wonderka :)
Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:

A ja znowu zapraszan na bazarek... [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9509195#post9509195[/URL][/quote]
A bo jak tak prawie całą dobę w necie....z małą przerwą na sen między 24 a 5 rano. Pracuję w domu i jestem do niego przywiązana, mam sporo przemiłych stworków znaleźnych:loveu:. Jak przyuważę jakąś biedę to staram się zrobić cokolwiek.
Jakiego domu poszukujecie dla psinki, czy dom z ogrodem byłby odpowiedni? Oczywiście pies musi mieszkać w domku i czuć się cały czas bezpiecznie i zapewne musi też być z kimś całą dobę aby się nie bał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...