Jump to content
Dogomania

Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)


Tiger

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aby już dłużej nie trzymać nikogo w niepewności, to muszę powiedzieć, że niestety dostała mi się do podchowania kolejna mała sunia, o której pisałam wcześniej. Czekałam jak się rozwinie sprawa z psami sąsiadów i rozwinęła się właśnie tak, że mam 5 psa do opieki, a oprócz niego 6 kotów. Niestety sąsiedzi nie przystali na propozycję, że sunię wysterylizuję jak podrośnie, tylko chcieli ją wywieźć do lasu. Nie wiem dlaczego Tiger się nie odzwywa tak długo....ale chętnie bym się dowiedziała co tam u pieska bo ten wątek robi się taki dość opuszczony:roll:. Staram się podnosic ile się da i parę osób też, ale to wszystko za mało. Jak nie ma komu odpowiadać na pytania to nie ma też pytających. A tu tylko hop i hop i żadnych informacji na bieżąco. Szkoda.
Nie wiem czy dom z tyloma zwierzętami to dom dobry dla takiego pieseczka, nie wiem czy ja sobie w tej sytuacji poradzę mając pod opieką dwa szczeniaki i trzy dorosłe psy - z czego dwa bardzo duże i silne. Myślałam optymistycznie o tej sytuacji do czasu aż przyniesiono mi kolejnego psa i optymizm prysł.
Myślę, że temu pieskowi potrzebny jest spokojniejszy dom taki który da mu odetchnąć, gdzie nie będzie ciągle biegających szczeniąt oraz głośnego szczekania za drzwiami na werandzie.
Myślę myślę i co? I jestem zła.

Link to comment
Share on other sites

mestudio, to wspaniale, że wzięłaś tą bidę do siebie!
Niestety realia na wsi polskiej są straszne... wiem coś o tym. Czasem wydaje się, że to walka z wiatrakami ale zauważyłam, że to zaczyna się zmieniać. Coraz częściej pies nie służy jako alarm przy budzie na łańcuchu, często nawet bez miski z wodą, a jak zachorują to się wymienia na nowego- bo szczeniaków na wsi w bród. Psy zaczynają być przyjacielem, ludzie przychodzą je szczepić, pamiętają nawet o odrobaczaniu, z bud przeprowadzają się do domu... Ale zdaję sobię sprawę, że trzeba jeszcze wielu lat, żeby to stało się czymś naturalnym. A dzięki ludziom takim jak Ty stanie się to o wiele szybciej.
Czy wszystkie zwierzaki, które masz u siebie są Twoje czy będziesz niektórym szukać nowego domku?
I nie bądź zła...

Tiger, przepraszam za off...

WONDERKU, SZUKAJ DOMKU!

Link to comment
Share on other sites

Jestem zła na sytuację bo tu taka bezradność, Wonder potrzebuje spokoju, a nikt tu nie zagląda z jakimiś konkretnymi zamiarami albo przemyśleniami. Ja też zrobiłam się bezradna, a najgorsze, że Ci ludzie mają tam następną biedę setera w klatce, który egzystuje we własnych odchodach, a w ciągu roku wypuścili go razem z dzisiejszym dniem 4 razy!!! Liczę, naprawdę bo pies za każdym razem przybiega do mnie na łąkę i skacze jak dziki z radości że też mu serduszko nie pęknie jak go tak wypuszczą na te kilka nędznych godzin. A oto jego klatka, wysłałam dziś córkę na przeszpiegi i zrobiła zdjęcia [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20c7bf3c0d174b9d.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/20c7bf3c0d174b9dm.jpg[/IMG][/URL]
Ten pies nie ma nawet miski tylko mu rzucają resztki na brudne deski, a o wodzie nie wspomnę. I co ja mam zrobić??? Też ten pies będzie na mojej głowie.
Myślę o Wonderku bo go bardzo polubiłam od samego początku jak tylko zobaczyłam zdjęcie, jest piękny i całe życie przed nim :shake:

Przepraszam za uniesienie jakby co, bardzo przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offa, Mestudio prawda jest taka, że rasowcom lub rasopodobnym zawsze łatwiej znaleźć dom... Gdyby udało Ci się wyciągnąć tego biedaka :-( setera, to myślę, że byłaby dla niego szansa... Widzisz możliwość wyciągnięcia go od tych "ludzi" ?


A Wonderek w górę!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za milczenie , ale ostanio byłam koszmarnie zajęta i zaniedbałam Wonderka :(

Poza tym , okazuje się , że zabranie go na badania nie jest takie proste :(

Jakbym mogła powiedzieć , że mam dla niego dom i nowi państwo wymagają badania ......
Ale nie mamy domu :(

Mestudio , nie martw się , że nie mogłaś wziąc Wonderka , na jego miejsce wziełaś inną biedę , która bardzo potrzebowała pomocy ...

Gdzie jest domek Wonderka .......TYLKO GDZIE ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...