Jump to content
Dogomania

Olek - Lublin - Tiger my love :)


rozi

Recommended Posts

Parę spraw. Po pierwsze, nie dalej jak wczoraj, zdałam sobie sprawę z tego, że Oluś ma właściwie na imię Aleksander :roll:

Po drugie - to chuligan straszny, rzuca się na wszystkie psy spoza stada, z kaukazami włącznie :roll:

Po trzecie - to bardzo czysty piesek, po spacerze myje sobie łapy, ja nie wiem, ile go kosztowała ta poniewierka w schronie...

A po czwarte i ostatnie - [B]WESOŁYCH ŚWIĄT !

Najlepsze życzenia składają:
[/B]rozi
Krzyś
Mins
Buba
Aleksander
Hadżar
Karolina
Kacper
Melchior
Baltazar. [B]Smacznego jajka! [/B] [B]:eating:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Wiem jak Oluś się nazywał, kiedy jeszcze miał dom.

Szliśmy sobie wczoraj wieczorem uliczką żoliborską, a gdzieś w poprzecznej stała grupka - rodzice z dziećmi - i któreś dziecko zawołało, chyba do swojego pieska "Kajtek!"... i Olo zareagował (:

Dziś sprawdzałam na spacerze, o ile muszę ze trzy razy zawołać "Olek" zanim przyjdzie, to na Kajtka przychodzi natychmiast. Okropnie mnie wzruszyło, że dowiedziałam się czegoś o jego dawnym, dawnym życiu (:

Link to comment
Share on other sites

Chyba zostanie Kajtusiem. Kiedy używam tego imienia patrzy tak, jakby wreszcie ktoś go rozpoznał. A równocześnie szuka czegoś we mnie... To bardzo dziwne uczucie, nie wiem, czy ktoś był w takiej sytuacji, mnie zawsze musi coś niesamowitego spotkać i Oluś niedaleko padł od jabłoni, dla niego to też przecież dziwne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roz2']Chyba zostanie Kajtusiem. Kiedy używam tego imienia patrzy tak, jakby wreszcie ktoś go rozpoznał. A równocześnie szuka czegoś we mnie... To bardzo dziwne uczucie,

Roz2 - znam ten wzrok, kiedyś przyjechał ze mną autobusem pies, wsiadł i wysiadł na tym samym przystanku co ja. Wcale nie był mi potrzebny drugi pies, wzięłam go tylko na przechowanie na podwórko. I tak sobie gadaliśmy tzn ja mówiłam różne psie imiona, jakie przyszły mi do głowy. Padło MAKS i pies spojrzał na mnie "tym właśnie wzrokiem". Po różnych bezskutecznych poszukiwaniach pies został. Minęło pół roku i znalazł się właściciel, spotkali się przypadkiem, na polach, fajnie było na to popatrzeć -pies nazywał się BAKS. A nasze rozstanie - takie mieszane uczucia, trochę radości, trochę żalu...
ps \wcale nie mieszkał, tam gdzie wsiadł do autobusu\

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dostałam kolejny "list" z przeszłości Ola-Kajtka.
Szliśmy wzdłuż willowej uliczki i za którąś bramą zauważyłam dwoje starych ludzi. Pani coś tam narzekała pod nosem, a pan nieporadnie gmerał przy furtce. Oluś zatrzymał się, zbystrzał i zacząl ciągnąć w tamtą stronę, odwracał się i chciał tam iść i miał ten wyraz pyszczka taki. Dość długo trwało, zanim namówiłam go, żeby poszedł z nami.

Tak mi go żal... Musiał chyba polecieć wtedy, dawno, za suką i złapali go na ulicy i zamknęli w schronie. Albo umarł mu pan... Nie dowiemy się nigdy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Pozdowienia od Olka (:

W ciągu tych dwóch lat straciliśmy Karolinkę, Bubę, Hadżara... ['] ['] [']
Założyliśmy **skarbonkę** dla psich staruszków w schronach.
Poznaliśmy się dobrze i chyba obydwoje utwierdziliśmy w przekonaniu, że byliśmy sobie przeznaczeni.

[IMG]http://images50.fotosik.pl/172/45d98f569b0d619emed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jakoś mam zakodowane, że Olo-Kajtek ma wypasioną chałupę i luksusy, że nawet nie pytam. A to, panie dziejaszku, prawie DWA LATA (jutro) od ostatnich wieści. Nie dałoby się rzucić parę zdjęć? Oczywiście kiedy przejdą Ci objawy wołoducha i ogarniesz storczyki.

Link to comment
Share on other sites

Aaa, witamy miłego gościa :)

To dam Olka i Kuleczkę i Grażynkę. Tylko oni mi zostali z całego zwierzyńca, Mins odeszła rok temu.

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1042/d60a68704a344b1fgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/1259/49d7236f3015cd83gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/912/2e07baed72a5b698gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...