Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

dzisiaj na spacerze to nawet przynosiła piłkę, ale tylko w jedynym miejscu na ziemii, w którym potrafi się skupić poza domem:diabloti:

Z 5 piłek zostały nam dwie (stan z rana) ale po stracie jednej została jedna:diabloti: i to ledwo uratowana, latałem dzisiaj po nią do rowu dwa razy, więc ze spaceru wróciłem cały z błota:evil_lol: Piłka też. Samba nie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i jeszcze w innym nowym miejscu potrafi sie skupić, czyli na starych kortach tenisowych zarośniętych trawą, ogrodzone dookoła więc nie ma co rozpraszać, poza psimi zapachami, bo tam dość często ktość z psem ćwiczy, a w weekendy psie szkoły

a za potymk to ona wszytsko zrobi:evil_lol: ale oczywiście nie przyniesie, tylko ucieknie gdzieś, żeby w sspokoju sobie go zjeść..

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ja rozumiem, że Gram jako pies myśliwski stawia zapachy ponad wszystko?
Ale stróżujący sznaucer? Nastawiony na pracę z człowiekiem? Ja nigdy nie miałam tego typu problemów musze przyznać. Jak biorę piłkę liczy się tylko piłka, psy olewa, ludzi olewa, zapachy olewa, czasem jak za wcześnie jej dam to nawet zapomina się wysikać :-o:eviltong:

Zgubiłeś 5 piłek?! oO'
A ja mam wciąż tą różową, co kupiłam prawie rok temu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']jak zgubisz mogę ci moją oddać, też mam różową :evil_lol::evil_lol: taka ładna a sie marnuje :-(:evil_lol:[/QUOTE]

haha, kojot też mi już jakąś piłkę obiecał :evil_lol:
galina jednak preferuje piankowe i ja również je lubię, bo psu zębów nie wybiję :cool3:

szkoda, że w piątek będziesz na wystawie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']haha, kojot też mi już jakąś piłkę obiecał :evil_lol:
galina jednak preferuje piankowe i ja również je lubię, bo psu zębów nie wybiję :cool3:

szkoda, że w piątek będziesz na wystawie :roll:[/quote]
oo nasza taka twarda, gumowa :shake:

wolałabym być w niedzielę :placz:

Link to comment
Share on other sites

Też mam taką piankową piłkę i właśnie zaczynam uczyć Netta łapać piłki w powietrzu bo zawsze sobie z ziemi brał jak juz spadła. A piankowa piłka to już nasza druga, bo jedna miała już rok, albo więcej i była zniszczona - tzn. odbijała się bardzo fajnie, ale była brudna, pogryziona a mycie nic nie dawało, więc kupiłam nową ;) I takie naprawdę warto kupić bo są super :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']yhh... ja nie mogę... :roll:
walnęli mi ten obóz w lipcu jakby nie mógł być w sierpniu :cool1: bo tak i zawody agility w Białymstoku opuszczam, za to załapuje się na wystawę w Białym i Sopocie:razz:[/QUOTE]

hahahaaa straszne - na obóz jedziesz :diabloti: ciesz sie kochana, niektórzy nigdzie nie wyjeżdżaja, bo całę wakacje pracują :eviltong:

no cóż, a krajówka we wrześniu? jest w tym roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']hahahaaa straszne - na obóz jedziesz :diabloti: ciesz sie kochana, niektórzy nigdzie nie wyjeżdżaja, bo całę wakacje pracują :eviltong:

no cóż, a krajówka we wrześniu? jest w tym roku?[/quote]
:evil_lol::evil_lol: ja się cieszę przeokropnie, ahh 10godz treningów dziennie:loveu::diabloti: i wyjeżdżam do Goniądza- tam nic nie ma : P

jest jest, ale strasznie dużo kosztuje, chociaż sędzia mi odpowiada:razz: tym razem byłabym z psem, nasza grupa w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

BRY :razz:

Hehe, moje dziewczyny to lubia generalnie wszystkie zabawki, byle mozna bylo za nimi ganiac :evil_lol:, szczegolnie Naf - ta to nawet z kartki papieru sie cieszy :evil_lol: :lol:, bardzo lubi nosic swoja obroze, listy, gazetki - hehe

natomiast Lo ma swoj kocyk ktory nosi, lubi pluszaki ale ... wypatroszyc :diabloti:, a zabawek z gumy to nie tknie :evil_lol:

[quote name='Tinka:)']yhh... ja nie mogę... :roll:
walnęli mi ten obóz w lipcu jakby nie mógł być w sierpniu :cool1: bo tak i zawody agility w Białymstoku opuszczam, za to załapuje się na wystawę w Białym i Sopocie:razz:[/quote]
Tinka probuje Was skojarzyc z jakichs zawodow, ale nie daje rady :roll:

Link to comment
Share on other sites

obozy są świetne :loveu: ja już jestem niestety za stara na moje żeglarskie :placz:
a tak fajnie rąbało się drewno na ognisko, pilnowało portu nocą, pływało po 8h dziennie, drałowało po ogromną górę w solinie, spało na żaglówkach.
ciesz się póki możesz :razz:

noooo to we wrześniu się zobaczymy ! pod warunkiem, że nigdzie nie wyjadę akurat, bo to jeyny wolny miesiąc w te wakacje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']obozy są świetne :loveu: ja już jestem niestety za stara na moje żeglarskie :placz:
a tak fajnie rąbało się drewno na ognisko, pilnowało portu nocą, pływało po 8h dziennie, drałowało po ogromną górę w solinie, spało na żaglówkach.
ciesz się póki możesz :razz:

noooo to we wrześniu się zobaczymy ! pod warunkiem, że nigdzie nie wyjadę akurat, bo to jeyny wolny miesiąc w te wakacje..[/quote]
u mnie to raczej bez takich ekstremalnych wrażeń, jak pisałam 10h treningów, może czasem wyjście na plażę nad Biebrzą, wyprawa do Lidla i tyle :evil_lol:

a wrzesień zależy od rodziców, czy ze mną pojadą. Chociaż najwyżej sama se pojadę autobusem, zapłacić za wystawę sama też mogę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']eee, miniaturę czarną to ja widziałam ale olbrzymów nie :razz: w sobotę tylko byłam[/quote]

Widzialas pewnie suczke, ktora biega w zerowkach ;), kurcze zupalnie wylecialo mi z glowy jak ona sie nazywa, mnie w tym roku nie bylo w Bialym na zawodach, no i moja w 2 biega ;).

W zasadzie myslalam, ze startujecie na zawodach juz jakis czas i chcialam Was skojarzyc, szczegolnie ze jest kilka parsonow, no ale moze jakos w przyszlosci sie uda spotkac :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Widzialas pewnie suczke, ktora biega w zerowkach ;), kurcze zupalnie wylecialo mi z glowy jak ona sie nazywa, mnie w tym roku nie bylo w Bialym na zawodach, no i moja w 2 biega ;).

W zasadzie myslalam, ze startujecie na zawodach juz jakis czas i chcialam Was skojarzyc, szczegolnie ze jest kilka parsonow, no ale moze jakos w przyszlosci sie uda spotkac :cool3:[/quote]
możliwe że to ona była ; )

a gdzie tam, z moim przekorą :cool1:
i jeszcze jedno... wszyscy się upierają z nazywaniem Grama Parsonem, ale mimo, iż ma on długie nóżki to Jack : P

może, kiedyś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ale się rozgadałyście:eviltong:
[quote name='Justa']Hmmm ja rozumiem, że Gram jako pies myśliwski stawia zapachy ponad wszystko?
Ale stróżujący sznaucer? Nastawiony na pracę z człowiekiem?
(...)
Zgubiłeś 5 piłek?! oO'
A ja mam wciąż tą różową, co kupiłam prawie rok temu : lol:[/QUOTE]

taaa szczególnie jak pod ziemią jest stado polnych gryzoni, które trzeba tępić:diabloti:
3 piłki Samba rozgryzła na pół, jedna się zgubiła więc jedna została. Różowej nie liczę;)

[quote name='Tinka:)']jak zgubisz mogę ci moją oddać, też mam różową :evil_lol::evil_lol: taka ładna a sie marnuje : - ( : evil_lol :[/QUOTE]

hehe to Justa już ma zapewnione dwie takie same różowe piłki:evil_lol:

[quote name='Ka-Vanga']BRY : razz :

Hehe, moje dziewczyny to lubia generalnie wszystkie zabawki, byle mozna bylo za nimi ganiac : evil_lol :, szczegolnie Naf - ta to nawet z kartki papieru sie cieszy : evil_lol : : lol :, bardzo lubi nosic swoja obroze, listy, gazetki - hehe[/QUOTE]

Bry:cool1:

Samba tez się cieszy ze wszystkiego co jej się da do zabawy, z kawałaka papieru też:evil_lol: truskawkami też się kiedyś bawiła - jak dostała pierwszy raz to nie wiedziała co się z tym robi, więc miała świetną zabawę. Śrubką też nie pogardzi, im mniejsza tym lepsza:evil_lol:


[COLOR="Black"][SIZE="1"](emoty ciach:angryy:)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote=LeCoyotte;10387596
Samba tez się cieszy ze wszystkiego co jej się da do zabawy, z kawałaka papieru też:evil_lol: truskawkami też się kiedyś bawiła - jak dostała pierwszy raz to nie wiedziała co się z tym robi, więc miała świetną zabawę. Śrubką też nie pogardzi, im mniejsza tym lepsza:evil_lol:
[/quote]
Grami lubi papier, długopisy, pluszaki... ale jeść :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']a gdzie tam, z moim przekorą :cool1:
i jeszcze jedno... wszyscy się upierają z nazywaniem Grama Parsonem, ale mimo, iż ma on długie nóżki to Jack : P

może, kiedyś :cool3:[/quote]

oj wybacz, jakos mi nie zdawalo, ze gdzies wyczytalam, ze to parson :oops:, ostatnio bylam w hodowli jack'ow w Danii - cuuuuuuudne mieli psiaki :loveu:

[quote name='LeCoyotte']ale się rozgadałyście:eviltong:[/quote]

:eviltong: :evil_lol:

[quote name='LeCoyotte']Samba tez się cieszy ze wszystkiego co jej się da do zabawy, z kawałaka papieru też:evil_lol: truskawkami też się kiedyś bawiła - jak dostała pierwszy raz to nie wiedziała co się z tym robi, więc miała świetną zabawę. Śrubką też nie pogardzi, im mniejsza tym lepsza:evil_lol:[/quote]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...