Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

[quote name='Ka-Vanga']Jaaaaaa Cieeeeeeee - ale SUPER - szalone foty :multi:- NO PIEKNE :loveu: - nadal nie wiem jak to robisz :eviltong:, moje sie rozmazuja :placz:, zreszta zaraz zgram, obrobie to sam zobaczysz :placz: - musze chyba znalezc jakas lepiej odbijajaca sie pilke, bo ta co rzucalam to kiepsko lata :diabloti:[/QUOTE]

już tak nie przesadzaj, że Tobie nie wychodzą takie zdjęcia:cool3: ale dzięki, dzięki:)


[quote name='Tinka:)']ja mam tego ''trochę'' więcej :diabloti: zaraz też spróbuję bo pies wrócił : P[/QUOTE]

tyle samo! :eviltong: jużnie chciałem przesadzać zakładając do tego wszystkiego kaganiec..

[quote name='Justa']rano, coś Ty jej zrobił? :-o[/QUOTE]

pokaz mody:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LeCoyotte']już tak nie przesadzaj, że Tobie nie wychodzą takie zdjęcia:cool3: ale dzięki, dzięki:)[/quote]
jak mowie, ze nie wychodza, to nie wychodza :diabloti:, postanowilam rowniez, ze nie pokaze tych "wypocin" jak wyskakuje do pily - nie nadaja sie :evil_lol:

Jak wroce wieczorkiem do domu i jeszcze pogoda pozwoli to moze "cos" uda mi sie wreszcie zlapac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']
Jak wroce wieczorkiem do domu i jeszcze pogoda pozwoli to moze "cos" uda mi sie wreszcie zlapac :evil_lol:[/QUOTE]

trzymam kciuki:cool3: musi sie udać, zrób to dla dogomaniaków:razz:


Słyszał ktoś coś o karmie Nutram ?? poczytałem conieco o niej i wydaje się być całkiem przyzwoita i chyba kupię na próbę (Bozita juz sie prawie skończyła)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A ja mam fotkę hamującej Galiny.. na aparacie :placz::placz::placz:[/QUOTE]

ale na szczęście jest jakaś szansa, że gimp da rade:razz:

też pstryknałem Sambe jak hamowała, ale zdjęcie bylejakie, więc nie patrzcie na nie;)

[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT4928x640.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']1/1250 chyba jest wystarczająco krótki:razz: nie wiem czemu tak wyszło, ostrość chyba uciekła nie tam gdize trzeba

a nie mówiłem, że Twoje lepsze?:diabloti:[/QUOTE]

Tak tylko wyszło tak bardzo blado, że gdybyś skrócił jeszcze, to nabrałoby bardziej wyrazistych kolorów, choć pewnie słońce też miało tu swój udział :roll:

Moje, gdzieżby tam :shake: Tylko nie wiem czemu nie jeździcie po nich :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']spokojnie, nic na siłę;) jak go będziesz skutecznie zachęcać to się przekona. Sambowe 'do pół klaty i ani kroku dalej' i tak jest wielkim sukcesem.[/QUOTE]

Galina sama z siebie tez nie plywa, ale odpowiednia motywacja działa cuda :diabloti:
Ja nauczyłam ja pływać Broń Boże nie wrzucając - zrobiłam tak, żeby sama wlazła, po prostu przeszłam na drugą strone wielkiej wody, a ona poczuła się opuszczona i popłynęła za mną ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja go w życiu nie wpychałam ani nie wrzucałam na siłę, to by tylko pogorszyło sytuację (tak myślę). A zmotywować go nie mam gdzie, bo jedyna woda w naszej okolicy jest w parku a w niej nie można plywać, tzn. psy mogą, ale mój nie chce ;) A jak bym przeszła na drugą strponę, to on by sobie chodnikiem pobiegł :evil_lol: W te wakacje mam chyba mam jechać nad jakąś rzekę, to spróbuję :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']rozwiązanie równie drastyczne, biedna innego wyboru nie miała:shake::evil_lol:
Ja uczyłem rzucając patyk coraz dalej[/QUOTE]

Czy ja wiem, chodziło o przełamanie się - ale weszła sama. Teraz prosić jej nie musze, żeby do wody weszła, nie boi się więc chyba krzywdy jej nie wyrządziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']W te wakacje mam chyba mam jechać nad jakąś rzekę, to spróbuję :D[/QUOTE]

próbuj próbuj, bo woda dla psa to świetna zabawa;) w upały niezastąpiona..

[quote name='Justa']Czy ja wiem, chodziło o przełamanie się - ale weszła sama. Teraz prosić jej nie musze, żeby do wody weszła, nie boi się więc chyba krzywdy jej nie wyrządziłam.[/QUOTE]

aż tak drastyczne jak wrzucenie do wody to to na pewno nie jest. Gala nie ma skrzywionej psychiki, więc jest dobrze;) Wiadomo, że jeśli przewodnik robi coś to i pies chętniej to wykona. Jak Samba się czegoś boi na ulicy (głownie wieczorem/w nocy - wtedy to wszystko inne wydaje się być takie straszne:diabloti:) to sam podchodzę to tego czegoś pokazując jej, że to nic strasznego, ona też podejdzie, obwącha i już jest spokojna:) Takich przykładów jest wiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett'] W te wakacje mam chyba mam jechać nad jakąś rzekę, to spróbuję :D[/QUOTE]

Tylko uważaj na prąd w rzece, bo potrafi być niebezpieczny.

[quote name='LeCoyotte']Gala nie ma skrzywionej psychiki[/QUOTE]

Jesteś pewien? :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Jesteś pewien? :evil_lol: :lol:[/QUOTE]

a ma?:> po niektorych zdjęciach można twoerdzić, że chyba tak:eviltong:

[quote name='basia bonnie'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT4928x640.jpg[/url]
hahah,fajne! :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

dzieki:lol: ale zdjęcie poniżej średniej:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Tylko uważaj na prąd w rzece, bo potrafi być niebezpieczny.[/quote]
Jeszcze niedawno było tam bardzo spokojnie ;). Najwyżej pojedziemy nad zalew zegrzyński, ale tam chyba nie ma wstępu do wody ze zwierzętami. O ile w ogóle można wejść z psem na teren zalewu... Coś się znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']Jeszcze niedawno było tam bardzo spokojnie ;). Najwyżej pojedziemy nad zalew zegrzyński, ale tam chyba nie ma wstępu do wody ze zwierzętami. O ile w ogóle można wejść z psem na teren zalewu... Coś się znajdzie ;)[/QUOTE]

To tak jak u nas nad rzeką, po kolana wody, leciutki prąd, ale i tak Galina pod prąd nie da rady płynać i stoi w miesjcu mimo, że macha łapami :cool1:
Co do Zegrza, ja nie ryzykowałabym kąpieli tam - woda jest delikatnie mówiąc niezbyt czysta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett'] Najwyżej pojedziemy nad zalew zegrzyński, ale tam chyba nie ma wstępu do wody ze zwierzętami. O ile w ogóle można wejść z psem na teren zalewu... Coś się znajdzie ;)[/quote]
Ja nie widziałam żadnego zakazu wstępu psom do wody:shake:A jeżdżę ze swoimi sznupami często i jeszcze żadnego syfa nie załapały oprócz cholernych kleszczydeł:cool3: - tych nad zalewem jest mnustwo i trzeba dokładnie oblukać psy po takim wypadzie;):p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...