Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

Czy oprócz niedzieli o 13-tej jest jakiś inny termin cyklicznych spotkań grupowych na Cytadeli?

A może jest jakieś inne miejsce gdzie wesołe, zrównoważone psy przyprowadzają swoich ludzi i pozwalają im sobie postać i popatrzeć na to jak one się potrafią rewelacyjnie ze sobą bawić?

pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja się tylko cieszę, że moje tamagoczi nie jest takie zawzięte jak mój pierwszy pies, bo chyba było by nieszczęście... :roll: A na cytadeli się raczej nie spotkamy chyba żebym przyszła bez psa, bo odniosłam wrażenie, że raczej mu się nie spodobało...

Link to comment
Share on other sites

Linka,

nie zniechęcaj się tak łatwo, myślę że takie spotkania dobrze wpływają na psy. Widzę po Lunie, że lepiej sobie daje radę, jeśli spotka na spacerze innego psiaka, no i o wiele chętniej się bawi. A na pierwszych takich spotkaniach tylko siedziała mi przy nodze i czekała aż ją zabiorę do domu. :lol:

Nebu,

w każdej chwili możesz zaproponować jakieś miejsce, byleby w weekend - to może znajdą się chętni? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na indywidualnych spotkaniach jest zupełnie inaczej... Dudek szaleje, bawi się i jest bardzo fajnie, a na takim grupowym to sama widziałaś, że mój pies o wiele bardziej wolał towarzystwo ludzi siedzących na ławkach niż szalejących szczeniaków... :( Jakoś niebardzo wierzę w to, żeby się zmieniło...

Link to comment
Share on other sites

Nebu,

w każdej chwili możesz zaproponować jakieś miejsce, byleby w weekend - to może znajdą się chętni? :wink:

Nie, no... mi najlepiej odpowiada cytadela i nie mam nic innego do zaproponowania. Ale gdyby jakaś grupka spotykała się cyklicznie gdzieś w okolicach pomiędzy Cytadelą, a Rusałką to może w przypływie wolnego czasu wybrałbym się z Nebutem na takie spotkanko :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra... kto gwizdnął wszystkie emblematy?! :wink:

A słońce jest, jak najbardziej słoneczne - myślę, że uda mi sie wyciągnąć moich panów na Cytadelę około 13.oo - 14.oo. Obiecuję, że mojego rudego potwora wsadzę do kagańca. Cała się zmieści.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

To sie musialysmy rozminac, bo cos kolo tego szlismy do wawozu pobiegac... A spotkalas Joanne?

Za tydzien nadrobimy ;)

Nie wiem czy Rottti spotkała Joannę :D ale gdy już wracaliśmy do samochodu - o mały włos, a miałabym w stadzie pięknego charta, o ile pamięta o imieniu Borys. Ale w końcu zdecydował się na powrót do swojej pani...... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jak mi się dziś podobało!..... :D Tyle szczęścia do kochania.

Aria nauczyła się dziś na Cytadeli wskakiwać mi na ręce, więc kurtkę mam utytłaną do granic możliwości, bo nie zawsze zauważyłam co ona zamierza i nagle miałam jej nos na wysokości moich oczu. I oczywiście łapy na kurtce. .... :lol:

Tufi:

tylko cztery dziewczyny, bo Lolka już dziś pojechała do swojego domu do Białegostoku (daleko mają na te spacery, prawda?). :wink:

Rotti:

następnym razem gdy zobaczysz wariatkę biegająca po Cytadeli, najlepiej z rozwianym włosem i obłędem w oczach, wymachującą kończynami i wrzeszczącą DOGOMANIA!!!!!!!! to chyba będę ja.... :laugh2_2:

Aha, do Tufi i Luny wysłałam zdjęcia z dzisiejszego spacerku.

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia dotarly, sa przesliczne :) Jutro, jak mi sie juz oczy nie beda kleily, to sprobuje rozroznic psy, bo teraz juz ciezko :) Jedna wielka kotlowanina - bull z glowa huskiego, pinczero-amstaff itp ;)

Wymyslmy jakis gadzet, po ktorym bedziemy sie rozpoznawac - bielizna odpada ;)

Link to comment
Share on other sites

Karmieniem to ja sie zajmowalam :) Okazalo sie, ze pieski - niejadki uwielbiaja sucha purine ;) Nastepnym razem wezme caly worek - a niech sie psiaki nawcinaja 8)

A tak a'propos - myslalam o tym, zeby w niedziele otworzyc stoisko ze smakolykami i woda dla psow - co myslicie o tym pomysle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...