Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diabelkowa']a co to za haszczak ? ;)[/QUOTE]

haszczak jest znaleziony u nas na wsi-troszkę dalej od miejsca gdzie mieszkamy. Ponad dwa tyg sie błąkała po ulicy. Była okropnie chuda. Teraz nawet waży jeszcze 19kg.. dzis była ważona. No i nikt sie nie chciał nią zainteresować więc trafiła do nas :) niestety na spacerki luzem narazie nie może chodzic, wiec nie na kazdym sie pojawia. Ma uszkodzone coś w kolanie, na piątek tata sie umówił z nią u ortopedy. Trzeba coś z tym zrobić.

jeszcze Tosia.
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/829/dscf6926.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Apropo piesków w lesie, u kogoś w blozku znalazłam ten link. Do tej pory nie mogę uwierzyć, zwłaszcza w tego małego pieska...
[url]http://www.pieswlesie.blogspot.com/[/url]
Uważajcie.

Ładnie ten drugi afgan, ale coś uchem nie teges? ;)[/QUOTE]

ale o ktorego psiaka Ci chodzi? bo troche info tam jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Beatko, trzymam kciuki za odnalezienie suni..

Może i swoim poprzednim właścicielom tak czmychnęła zanim pojawiła się u Ciebie?[/QUOTE]

dziekuje, ja mam ciagle nadzieje, rodzice chca juz oddawac poslanie i zakupiona bude :(

Moze i zwiala -wszystko mozliwe... tylko dziwne ze przez dwa tygodnie widywalam ja codziennie w jednym miejscu :( eh.

[quote name='zerduszko']Jak tam, ogłoszenia porozwieszane? Wszystko posprawdzane?[/QUOTE]

Tak , tylko czy ludzie zwracaja uwage na takie ogloszenia. Wszystko nie posprawdzane bo nie ma czasu. Zima to ciezki okres na wsi.

Eh, na zlosc po radzyminie biega inny husky pies, i ciagle go widac... ale jest odkarmiony i widac ze nie zagubiony- poprostu biega po calej okolicy.

ps. Tosca jest świnia do potęgi entej. Dzis rano przyszla do mnie z nochalem oblepionym kocim żwirkiem.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ETak , tylko czy ludzie zwracaja uwage na takie ogloszenia. Wszystko nie posprawdzane bo nie ma czasu. Zima to ciezki okres na wsi.[/QUOTE]
Jak jest nagroda to zwracają.... Jak nie możesz jeździć, to choć przez neta i telefon. Może wróciła do właścicieli.....

Tosia 10/10 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...