Jump to content
Dogomania

Wrocław- 2 letnia suczka, cocer spaniel szuka domu! ma dom!


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękujemy za wpłaty. :)
Przedstawię suczkę równiez zabraną z tamtego miejsca. Jest to śliczna owczarka, która jest prawdopodobnie w wysokiej ciąży, została dzisiaj zabrana do nowego domu. Warunkiem była pomoc w sterylizacji. A oto i ona:
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3923/owczarkainterpf4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7778/owczarkainterjpg1mo9.jpg[/IMG]
Psinka się boi bo była bita przez tego faceta:mad:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale mamy sporo interwencji i jestesmy ciagle w terenie.
Osoby zainteresowane sunia, namyslaly sie namyslaly i na tym koniec........jedna z nich , to zupelnie nie nadawala sie na opiekuna.

Jest jeszcze pewna przemila dziewczna, z ktora jestem w kontakcie.......prawdopodobnie sunia pojedzie do niej ...........zabaczymy, wyjasni sie wszystko do konca tego tygodnia ;) ...

[B]Bardzo dziekujemy[/B] za wszystkie wplaty na sterylizacje , liste wplacajacych wpiszemy potem.....
...jesli chodzi o sam zabieg......nie udalo nam sie wcisnac w kolejke u weta, ktory mial zrobic nam ciecie za 200,-.........powiedzial ze mamy przyjsc za tydzien, ...niestety nie bedziemy czekac, wiec bylam zmuszona isc do innego lekarza........... [B]Sisi [/B]jest umowiona na zabieg sterylizacji jutro o godzinie 16.00 . na Wojnowie u [B]prof[/B]. dr hab. Janeczek.
Koszt zabiegu to 250,- .........jesli chodzi o zab, to nic nie wiem......bedzie miala w tej sprawie konsultacje i podejmiemy jakas decyzje....o ktorej poinformuje Was mile Panie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trolka']pulsari, jeszcze ja jestem chętna do przygarnięcia Sisi... czy mozna liczyć chociaż na rozmowę??[/quote]
[B]Trolka[/B], to Ty pisałaś do mnie maila, tak? :cool3:
Jeśli tak, to pozwól, że nie będę odpisywać, skoro porozmawiasz już z [B]Pulsari[/B]. ;)

Trzymam kciuki z jutrzejszą sterylkę malutkiej. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[B]Sisunia[/B] - byla wczoraj sterylizowana i nawet dzielnie to zniosla, dostala leki przeciwbolowe. Nie chce jesc za bardzo :(
Jesli chodzi o nowy domek , to caly czas nic pewnego........wiem juz, ze do Poznania nie pojedzie, ale lekarz u ktorego wczoraj blysmy strasznie sie przejal losem suni i postanowil wyczarowac dla niej domek, do jutra ma sie cos wyjasnic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pulsari'][B]Sisunia[/B] - byla wczoraj sterylizowana i nawet dzielnie to zniosla, dostala leki przeciwbolowe. Nie chce jesc za bardzo :(
Jesli chodzi o nowy domek , to caly czas nic pewnego........wiem juz, ze do Poznania nie pojedzie, ale lekarz u ktorego wczoraj blysmy strasznie sie przejal losem suni i postanowil wyczarowac dla niej domek, do jutra ma sie cos wyjasnic.[/quote]

W dalszym ciągu daję 100% domek dla Sissy! Jeszcze dzisiaj się skontaktuję z Tobą na gg.

Link to comment
Share on other sites

Sisi miala jechac do Poznania do Klira0, ale za jakis czas , bo w tej chwili jest tam psiak na DT, zainteresowana przeszla serje pytan pozytywnie , widzialam jej mieszkanie i tez ja sama, sprawia wrazenie osoby przepelnionej miloscia do zwierzat.......mieszka sama z 2 mlodymi szczurkami w czysciutkim, przytulnym mieszkanku, do okola jest duzo zielonego terenu, gdzie psiak bedzie mogl szalec....... jest rowniez przemila , zadbana osoba i sadze ze Sisi mialaby u niej bardzo dobrze :)
....jednak dla dobra psa [B]postanowilysmy[/B] z Klira0 poszukac jej domek z kims kto bywa w domy czesciej i najlepiej by bylo gdyby mial domek z ogrodem........no i wlasnie znajomi lekarza weterynarii taki domek znalezli.........pojade tam dzisiaj i ocenie , jesli cos mi sie tam nie spodoba wracam z nia do domu..............bede kontaktowala sie z Poznaniem i ustalimy czy pojedzie do Klira0 , czy szukamy dalej......................

Zglosila sie do mnie jeszcze jedna osoba -Trolka , ktorej mama znalazla Sisi na Allegro i strasznie sie jej spodobala........ chcialam w ostatecznosci pojechac do niej i sprawdzic warunki............... wiem tylko tyle ze kochaja zwierzeta , maja swinki morskie z labolatorium i mieszkaja w 4 osoby na 5 p. ......:)

Sluchajcie, [B]ogromnie dzikuje[/B] za zainteresowanie , za wplaty na sterylizacje, za wszystko :)
Musicie mnie zrozumiec, chcialabym wybrac dla niej naj...naj...najlepszy dom na swiecie , bardzo ja kocham i chce dla niej jak najlepiej.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...