Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy na Gronie i Nasza-Klasa


Martens

Recommended Posts

[quote name='Sallcia'][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/4150876[/URL]


to tu ja. ^^[/quote]
Zaprosiłam :)


Ludzie, ale jak podajecie tu link 'do siebie' to od czasu do czasu tu wpadajcie, a nie tak, że co druga osoba stąd pyta się mnie czy się znamy, odpowiadam, że z dogo i tak dalej, a potem niektórzy odrzucają zaproszenie...jak chcecie mieć w znajomych na n-k tylko niektórych dogomaniaków to im piszcie na PW a nie, że wszyscy a nie wszyscy i potem czuję się głupio :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katarama']Jeśli chodzi o nasza-klas to zapraszam wszystkich na forum.
[url]http://nasza-klasa.pl/forum/16/2488[/url]
ego ideą jest DARMOWA i jak najepsza pomoc, a nie tak jak na innych wątach na których byłam "zrób przelew to CI pomoge"[/QUOTE]

To tam tak zarabiają?? :crazyeye: "Treserzy" z n-k... I żądają kasy... Masakra. To ja już wolę Grono. Tam nie spotkałam się nigdy z czyms takim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']To tam tak zarabiają?? :crazyeye: "Treserzy" z n-k... I żądają kasy... Masakra. To ja już wolę Grono. Tam nie spotkałam się nigdy z czyms takim...[/QUOTE]

Tu nie zarabiaja :P To forum moje i koleżanki z Anglii.
Byłyśmy wcześniej na innym forum i bardzo intrygowały mnie porady pana "zawodowego tresera" i postanowilam napisac ze mam problem aby mi pomogl i dostalam odp jak zrobisz przelew to bede tresowal Twojego psa przez Skype :D

Umarłam w tym momencie i postanowiłyśmy założyć swoje własne forum i teraz zapraszamy ludzi aby dyskusje rozwinąć :D

Link to comment
Share on other sites

Wiem, właśnie, że u Was jest inaczej, bo zajrzałam. Ale w szoku jestem, że ktoś chce pobierać opłaty za poradę przez internet, bez obejrzenia psa, ni niczego. Normalnie jak wróżka :cool3:

Tylko jak on będzie szkolił psa, który nie chce siedzieć na Skypie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...